No 36, Antyperspirant do stóp `Antybakteryjna ochrona`

No 36, Antyperspirant do stóp `Antybakteryjna ochrona`

Antyperspirant do stóp No36 zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem, utrzymując stopy świeże i suche przez długi czas. Produkt nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Szczególnie polecany dla skóry stóp narażonej na kontakt z grzybami i bakteriami.

Naturalne składniki aktywne:

w sprayu
w sprayu
sucha, normalna, wrażliwa

Skuteczny, dobry produkt...

Idąc śladem tej marki (uwielbiam perełki do kąpieli stóp) postanowiłam zakupić dezodorant. Kto śledzi moje recenzje wie, że ze stopami u mnie muszę szczególnie żyć w zgodzie bo przeszły przez różne perypetie takie jak walki taekwondoo na sali na boso... dodam, że nie mam problemu z poceniem się stóp, myślę, że w tej kwestii nie wychodzę poza standardy, do tego kupuję skarpetki 100 % bawełna...ale do rzeczy...
Lubię sobie prysnąć stopy zwłaszcza latem i co jakiś czas je odświeżyć bo dużo też chodzę na boso, w klapkach lub sandałach, a nie wszędzie się da odświeżyć np. pod prysznicem więc taki spray wrzucam do torebki i w każdej chwili mogę skorzystać.
Antyperspirant zamknięty jest w poręcznej, zgrabnej butelce z aerozolem. Aluminiowa butelka zachowana jest w kolorach dosyć charakterystycznych dla tej marki czyli w biało niebiesko żółtych. Na butelce znajdziemy wszystkie niezbędne informacje, również te o środkach ostrożności co w przypadku aerozolów jest uzasadnione.
Zapach jest neutralny ale przyjemny, taki uniwersalny, ciężko mi go do czegoś przyrównać więc mogą z niego korzystać i kobiety i mężczyźni, taki typowy unisex. Po pryśnieciu czuć chłód bardzo przyjemny zwłaszcza w upały i takie odswiezenie jakbyśmy przed chwilą umyli stopy. Szybko wysycha co jest ogromnym plusem. Nie zawiera alkoholu więc w żaden sposób nie działa drażniąco. Producent zapewnia o antybakteryjnej ochronie i chyba tu się mogę zgodzić bo odkąd go używam nie mam żadnych problemów ze stopami. Produkt jest wydajny, uzywam go ja i czasami mój mąż i wystarcza na długo.

Skuteczny produkt

Zawiera działanie jakie obiecuje producent - zapewnia skuteczną ochronę przed nadmierną potliwością stóp i redukuje nieprzyjemne zapachy z tych okolic. Po rozpyleniu na stopy można odczuć przyjemne chłodzenie. Antyperspirant szybko się wchłania. Dobrze sobie radzi nawet podczas ciężkich warunków. Wydaje mi się, że powinien się sprawdzić u osób, które mają problem z nadmiernym poceniem się w okolicach stóp. Jest też bardziej wydajny niż poprzednia wersja tego produktu. Zapach neutralny.