Only Curls, Enchancing Curl Gel (Definiujący żel do włosów kręconych)

Only Curls, Enchancing Curl Gel (Definiujący żel do włosów kręconych)

definiujący żel do stylizacji loków i fal. Jego oryginalna formuła podbija skręt i utrwala loki, pozostawiając je nawilżone i pełne blasku. Specjalna mieszanka oleju awokado, oleju kukui oraz aloesu naturalnie nawadnia przesuszone pasma oraz redukuje puch.

OLEJ AWOKADO jest cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, antyoksydantów i minerałów. Działa odżywiająco na włosy zniszczone lub osłabione. Pomaga domknąć łuskę włosa, tym samym zabezpieczając go przed utratą nawilżenia oraz zniszczeniami mechanicznymi.
OLEJ KUKUI to bogaty w aminokwasy emolient. Wnika wgłąb włosa oraz wspomaga jego regenerację. Chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak promienie słoneczne czy gorące i suche powietrze.
ALOES jest znakomitym naturalnym produktem do regeneracji i wzmacniania zniszczonych włosów. Odżywia, nawadnia, wydobywa blask i wygładza loki.
Ma delikatny cytrusowo- kokosowy zapach
Zgodny z metodą CG
Wegański z certyfikatem Cruelty-Free

podkreślające skręt włosów, żele i fluidy
podkreślające skręt, utrwalające
bez alkoholu, bez silikonów, bez parabenów
z aplikatorem
żel

Utrwala loki.

Żel jest bardzo wydajny, utrwala kształt loków, ma lekką konsystencję i zapach, nie skleja włosów. Bardzo dobrze utrwala fryzurę i jest odporny na wilgoć w powietrzu, daje naturalnie wyglądającą fryzurę.

Bardzo dobry i wydajny

Żel kupiłam w UK z pól roku temu a w butelce nadal pozostała połowa zawartosci. W Polsce jest dostęny, ale chyba tylko w sklepach online.

Żel wystarczająco utrwala kształt loków (ja najpierw stosuję krem do loków z innej serii), ma przyjemną konsystencję i zapach, który jednak nie pozostaje na włosach, co jest plusem. Nie skleja włosów, owszem delikatne "suchanki" są, ale szybko i prosto się odgniatają, nawet suchą dłonią i bez żadnych olejków (można, ale nie trzeba). Ja mam loki typu wurly (część włosów loki a część mocniejsze fale) i na moje potrzeby jest idealny. Nie wiem, jakby to było w przypadku włosów o mocnym skręcie, bo żel ma naprawdę lekką konsystencję, z lekkim poślizgiem i nie dociążyłby chyba tego typu skrętu. Utrzymuje fryzurę w ryzach do kolejnego mycia (ja myję łeb co 2-3 dni). Jest odporny na wilgoć w powietrzu, choć nie jestem do konca pewna, czy to zasługa żelu solo, bo najpierw stosuję krem.

Jest szalenie wydajny. Mi wystarczą dwie pompki, w porywach trzy (brawo za pompkę, która wypluwa niewielkie porcje) przy długości włosów za łopatki.

Ten żel nie ma jakiejś super mocy, jak polecany żel od syossa, więc nadaje się do utrwalania skrętu a nie do wydobywania go i jeśli ktoś zaczyna przygodę z tzw. wydobywaniem skrętu to raczej mu się nie sprawdzi. Efekt jest jak najbardziej naturalny.

Cena nieco wyższa niż żele drogeryjne, ale do przełknięcia.