Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Średnia ocena: 3.68/5

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
bogate
olejek

Marion serum termoochronne

Mega serum z który nie rozstaje się od lat.
30 ml wystarcza naprawde na długo możemy ho stosować na mokre jak i suche włosy.
Podczas stylizacji umila pieknym zapachem, który zostaje na włosach na dłużej.
Włosy po uzyciu tego serum mniej sie pusza i nie elektryzuja.
Pozostają miękkie gładkie lśniące.
Must heave podczas każdej stylizacji u mnie.
Tani,a dobry produkt

działa!

Sięgam po serum w celu wygładzenia włosów i ochrony przed wysoką temperaturą i mogę powiedzieć, że naprawdę działa. Moje włosy lubią się puszyć, a po zastosowaniu serum zaczynają jakoś wyglądać! I ładniej się układają i są bardziej błyszczące. W dodatku używam suszarki, dlatego fajnie, że serum chroni także przed wysoką temperaturą.

Chroni i pielęgnuje

Termoochronne serum sprawdziło się u mnie idealnie. Mam gęste włosy i bardzo często używam suszarki do włosów. Włosy po użyciu serum nie puszą się,są gładkie i elastyczne.

Super się sprawdza

Posiadam włosy kręcone, które są suche bardziej podatne na uszkodzenia. Dobrze chroni włosy przy stylizacji i suszeniu, nie obciąża włosów. Świetnie się sprawdza

Najlepszy z najlepszych

Prostuję włosy już dobre 10 lat. Ze względu na to, że jestem posiadaczką włosów puszących się, prostownica jest moją najlepszą przyjaciółką. Próbowałam już wiele produktów termoochronnych w wielu różnych formułach. Spray bardzo często moczył włosy przez co musiałam czekać aż wyschną, serum sklejało włosy powodując strąki.
Bardzo często mimo stosowania produktów ( droższych czy tańszych) moje włosy były suche i zniszczone.
Wybawieniem stał się czerwony Marion za 7 zł z natury. Jest tani, wydajny, sprawia że włosy lepiej się układają i są odporne na wilgoć. To już kolejne moje opakowanie i nigdy z niego nie zrezygnuję. Gdy chodzę ściąć włosy, fryzjer nie może się nadziwić, że codziennie prostuję włosy. a są w tak dobrym stanie.
Zdecydowanie polecam to CUDO!!!!

Spełnia swoje zadanie

Jako początkująca włosomaniaczka staram się dbać o dokładne pielęgnowanie moich włosów. Zawsze przed prostowaniem moich fal nakładam produkty, które uchronią je przed wysoką temperaturą.

Bardzo lubię testować nowości dlatego tym razem zdecydowałam się na produkt z lubianej przeze mnie firmy-Marion. W ofercie znajduje się wiele różnych tego typu produktów ale w końcu zdecydowałam się na serum.

Produkt zamknięty jest w poręcznym opakowaniu i posiada wygodną w użyciu pompkę.

Konsystencja serum jest oleista, dlatego trzeba ostrożnie go aplikować na włosy aby ich nie obciążyć.

Sebum pachnie przepięknie i pozostawia na włosach zapach przez długi czas.

Przechodząc już do samego działania- serum nałożone na włosy dobrze je zabezpiecza oraz ułatwia prostowanie. Włosy po nim pięknie się błyszczą i są mięciutkie w dotyku. Produkt sprawdzi się również jako zabezpieczenie końcówek.

Serdecznie polecam :)

UWIELBIAM

Kupiłam pierwszy raz go z 6 lat temu i już wiedziałam, że jest dobry dla moich słabych włosów. Przypomniał mi się z rok temu, gdy byłam w małej drogerii, zauważając go zabrałam do kasy od razu 2. Nadal spisuje się, a tym bardziej jak moje włosy ożywiły dzięki świadomej pielęgnacji. Używam go bardziej jako olejek codzienny niż termo ochronę, bo staram suszyć tylko w awaryjnych sytuacjach. Moje włosy po nim nie są oblepione.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobry

Jest to dobre serum które pomaga zabezpieczyć włosy podczas użytkowania lokówki czy też prostownicy . Serum jest tanie kosztuje około 10 zł a starcza spokojnie na miejsca użytkowania ( codziennie prostuje włosy ) . Ma fajny lekki zapach,nie klei się nie przetłuszcza włosów oraz ich nie obciąża. Dla mnie super .

Must have włosomaniaczek

Mała, niepozorna buteleczka a może uratować nasze włosy. Serum pachnie bardzo przyjemnie i ma gładką, oleistą konsystencję. Jest to must have przy ochronie włosów przed wysoką temperaturą, zabezpieczaniem ich przed wyjściem na mróz, czy przed uprawianiem sportu. Przy użyciu małej ilości serum jesteśmy w stanie odpowiednie uchronić włosy przed czynnikami zewnętrznymi, dociążyć włosy, jednak bez efektu tłustych, pryklapniętych włosów. Mała objętość a niesie za sobą ogromną moc! Serum świetnie pachnie, ma przyjemną oleistą konsystencję i perfekcyjnie chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Cena również bardzo zachęca. Pierwsze opakowanie kupiłam 3-4lata temu i do tej pory uważam, że jest to najlepsze serum na końcówki.

Warto mieć

Bardzo polubiłam ten kosmetyk, jest naprawdę skuteczny. Nadaje włosom miękkość i połysk. Po użyciu włosy się nie puszą i nie elektryzują, są wygładzone i błyszczące. Fakt, że trochę obciąża włosy. Mnie to nie przeszkadza, ale przypuszczam, że u osób z włosami skłonnymi do przetłuszczania się to może stanowić problem. Serum ma przyjemny zapach i wygodne opakowanie. Jest wydajny.

Mój ulubiony

Świadoma pielęgnacja to przede wszystkim właściwa ochrona! Staram się nie suszyć włosów, ale gdy to robie, termoochronne serum Mariona jest moim „must-have”. Nie wyobrażam sobie bez niego stylizacji na gorąco, tym bardziej, że mam rozjaśniane włosy. Mam mgiełkę i serum, używam zamiennie :) polecam!

50 na 50

niby ok fajna konsystencja
ładny zapach
wydajny bo wystarczy kropelka
jednak mimo nałożenia na włosy nawet niewielkiej ilości bardzo je przetłuszcza dlatego musiałam z niego zrezygnować