Mydlarnia u Franciszka, Savon de Marseille a l'Huile Vegetale Lavande (Mydło marsylskie z lawendą)

Naturalne mydło, w 72% składa się z czystego oleju palmowego o właściwościach ściągających i zabliźniających. Olejek eteryczny z lawendy działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, kojąco i wyciszająco.

Tradycyjne mydło marsylskie skutecznie oczyszcza skórę, nie podrażniając jej. Do mycia ciała i twarzy, do higieny intymnej. Rewelacyjne do tradycyjnego golenia pędzlem.

Przyjemny zapach lawendy.

mydła
oczyszczające, antybakteryjne, łagodzące
bez parabenów, zapachowa
kostka
w kostce
alergiczna / atopowa, normalna

Wersję lawendową kupiłam raz, ponieważ bardziej cenię sobie wersję bezzapachowa. Kostka jest duża, bardzo wydajna. Kosztuje 29 zł więc jest to dużo/nie dużo. Zależy jak na to popatrzeć. Osobiście uważam że za tak dobre mydło warto wydać te prawie 3 dyszki;)
Jeśli ktoś lubi zapach lawendy to będzie to strzał w dziesiątkę bo tym mydłem umyjecie się od stóp do głów. Polecam

świetne mydło o zapachu lawendy

Mydła marsylskie kocham miłością wieloletnią (choć często robię skoki w bok). Po raz pierwszy poznałam je gdy ktoś przywiózł mi w prezencje z Francji, w czasach kiedy w Polsce jakiekolwiek mydło było trudne do kupienia. Było to "zwykłe", oliwkowe marsylskie mydło i byłam rozczarowana, że jest takie zwyczajne.

Mydła marsylskie zaczęłam doceniać trochę później i nigdy doceniać nie przestałam. Te mydła mają świetny skład, są pozbawione mocnych detergentów, moją niewiele składników i nie wysuszają skóry. Nadają się dla wrażliwców. Perfekcja do higieny intymnej. Świetne dla dzieci.

Mydło Savon de Marseille a l'Huile Vegetale Lavande z Mydlarni u Franciszka jest jak najprawdziwszym mydłem marsylskim. Ma dodatek olejku lawendowego i w związku z tym ładnie pachnie. Bardzo lubiane przez panów, bo lawenda jest takim męskim zapachem.

Jest znacznie droższe niż mydła drogeryjne, ale jest bardzo wydajne.

W moim domu zawsze jako jedno z mydeł do wyboru pod prysznicem.