Alive Skincare, Magnesium Plus Clean & Shave Shower Mousse (Pianka pod prysznic do golenia)

Preparat Alive Magnesium Plus Clean & Shave ułatwia golenie i ogranicza nieprzyjemne podrażnienia skóry twarzy lub ciała.

nawilża i zmiękcza
zapewnia precyzyjne i szybkie golenie
ogranicza podrażnienia
ułatwia poślizg maszynki do golenia

normalna, wrażliwa
pianka do golenia
łagodzące, nawilżające

W porządku, lecz nie dla mnie.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Brak podrażnień i uczuleń, łatwość w stosowaniu.

Opakowanie: Pianka zapakowana w tubę z atomizerem. Dobrze się nią operuje, nic się nie zacina. Nabiera odpowiednią ilość produktu. W podróży się nie otwiera i nie wylewa. Z przodu typograficzna grafika zawierająca logo i nazwę, z tyłu zamieszczono najważniejsze informacje. Całość zamykana przezroczystą nakrętką.

Wrażenia: Pianka ma przyjemną konsystencję, dobrze się nakłada i rozprowadza. Nie uczula i nie podrażnia. Szczerze powiedziawszy jest jak każda inna pianka do golenia. Wydajność oceniam w porządku, choć wiadomo, że wszystko zależy od użytkownika. Dostępność w porządku - internet lub sklep notino. Uważam, że to kosmetyk przepłacony, ale nie mam mu nic kompletnie do zarzucenia. Taką piankę można kupić za dużo mniejsze pieniądze. Ja się nie skuszę na kolejne opakowania.