Nivea, Baby, Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała (stara wersja)

Nivea, Baby, Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała (stara wersja)

Dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym i pielęgnacyjnym, ma zdolność stymulowania wzrostu i odnowy komórek naskórka. Zapewnia również długotrwałą ochronę przed wysuszeniem. Dzięki zawartości pantenolu ma działanie przeciwalergiczne, łagodzi podrażnienia i przyśpiesza odnowę skóry w miejscach narażonych na otarcia naskórka.

Bardzo lubię

Bardzo polubiłam ten krem.Używam do rąk,stóp czasami też do okolic oczu.Bardzo ładnie i delikatnie pachnie(typowy zapach serii Nivea Baby,który bardzo lubię),dość szybko się wchłania pozostawiając ochronny film.Wygładza,nawilża i łagodzi podrażnienia.Poręczne i ładne opakwanie tylko dopełnia całości.Polecam serdecznie-świetny uniwersalny krem!

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny

Najlepszy krem jaki używałam dla dzieci. Ładnie pachnie, wydajny, szybko się wchłania, doskonale nawilża i nie natłuszcza tak straszliwie jak oliwki. Fajnutki. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

doskonały

Wszystko mi w nim odpowiada:
- lekka konsystencja
- miły zapach
- dobrze nawilża
- świetnie się rozprowadza
- jest wydajny
- łagodzi podrażnienia
- mogę go stosować rzeczywiście też do twarzy,a mam cere mieszaną, na noc świetnie się sprawdza
Niezbędny po prostu :)

cudowny

Super konsystencja, ekstra nawilża , wygładza, nie powoduje podraznien, nie uczula , nie tworzy tłustej warstwy, ładnie delikatnie pachnie.
Używam do całego ciała jako balsam i do twarzy.
Zostaje ze mną na stałe.
A razem z mydełkiem nivea tworzą idealny układ.

Używam tego produktu od:..

świetny

Produkt ten kupiłam dla swojej córeczki która ma bardzo wysuszoną skóre na rączkach. Sprawdził się doskonale nawilżył i wygładził. Przyznam się, że też czasami go podkradnę. Moja córcia ma tendencje do uczulń dostaje wysypki na większość kremów, a na ten nie:-)

Ilość zużytych opakowań:0,5

właściwie to do czego?

Krem w przeznaczeniu dla dzieciaczka sprawował się nieźle, chociaż nie bardzo dobrze. Wolę kremy bardziej wyspecjalizowane. Liczyłam na to, że ten kosmetyk będzie z gatunku nawilżaczy, jednak nawadniał jedynie dostatecznie. W związku z tym po kąpieli malucha niezbyt długo utrzymywał wodę w naskórku. Musiałam stosować go zamiennie z oliwką oraz innym kosmetykiem staranniej nawilżającym. Lepiej sprawdzał się jako ochraniacz na buzię, chociaż raczej w domu, zdecydowanie nie latem ze względu na brak zawartości filtrów przeciwsłonecznych. Od czasu do czasu stosowany też na pupę, chociaż tutaj również nie do końca się sprawdzał, ponieważ po użyciu chusteczek typu pampers, wolno się wchłaniał. Pochwalę jednak lekką, puchatą konsystencję - na ciałku rozsmarowywał się bardzo dobrze i wchłaniał idealnie. Ogólnie - typowy krem pielęgnacyjny do wszystkiego, czyli cudów nie czyniący.

Używałam tego produktu przez: ok. 2-3 miesiące

Prawdziwy KWC

Mam skóre bardzo sucha,alergiczna i skłonną do podrażnień.Dotychczas podrażniały ją nawet niektóre kosmetyki apteczne. Gdy podczas kolejnej wizyty dermatolog zapisał mi krem za ok 100 zł postanowiłam pierwsze sama czegoś spróbować. I trafiłam na ten! Krem bardzo ładnie nawilża, nie podrażnia, buzia jest po nim gładziutka i przyjemna, ładnie, delikatnie pachnie i jest go bardzo dużo , co sobie szczegolnie cenie , bo smaruje buzie kilka razy w ciągu dnia.No i cena bardzo przyjazna :)

Używam tego produktu od:2 lat z przerwami na eksperymenty

Super!!!

Ten krem jest super. Bardzo delikatny, konsystencja jest b. dobra. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Świetnie nawilża i nie uczula.Używam tego produktu od:kiedyś

Fajowy =)

Milusi kremik. Ma rzadką konsystecję, jest bardzo delikatny. Nawilżałam nim podrażnione i wysuszone pachy, ratowałam czerwone ramiona gdy spiekłam się pierwszym wiosennym słonkiem... ;) Moja skóra go pije :D Nie podrażnił nic a nic. Pięknie nawilża, pozostawia delikatną ochronną warstewkę (ale to mi nie przeszkadza), ślicznie pachnie... Do buzi też jest spoko ;)
Świetny krem za małe pieniążki!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

wspaniały

Musze przyznać , ze d kilku miesięcy "podbieram" ten krem mojemu synowi ;) Jest świetny, doskonale nawilża, nie zapycha porów, bużka i ciałko sa po nim gładziutkie :) Lubię go ja i moje dziecko :)

super

koffffffany ten kremik jest.Dobrze nawilża, ślicznie bobaskowato pachnie, jest tani, łatwo dostępny, delikatny no i z naturalnych składników- a to cenię:) miło jest posmarować czymś, co odpowiadałoby nawet najdelikatniejszczej skórce babasków.Kremu używam tylko do twarzy i uwielbiam go.

Wybawiciel!!!

Kupiłam go, gdy miałam potwornie wysuszoną cerę. Kosztuje grosze (7,90), ma duze i ładniutkie opakowanie :). Konsystencja, kremowa, gęsta- boska! Zapach też przyjemny. Uwilebiam go rozprowadzać - taaak jedwabiście :D! Porządnie nawilża i pielęgnuje ją, ładodzi podrażnienia i wygładza :). Mam tlustą cerę, a nie świecę się po nim i nie zapycha mi porów! IDEALNY!