Bourjois, Contour Clubbing Waterproof (Wodoodporna kredka do oczu)

Bourjois, Contour Clubbing Waterproof (Wodoodporna kredka do oczu)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

13530 opinii
Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1,2 g

Wodoodporna kredka do powiek polecana na całonocne imprezy. Idealna do wykonania makijażu `smokey`. Ultradelikatna, odporna na ścieranie formuła kredki została wzbogacona jojobą i olejkiem bawełnianym.

do temperowania
wodoodporna

Cielista kredka

Beżowa kredka do oczu od Bourjour - ja akurat mam kolor „FairPlay” . Jakiś czas temu potrzebowałam beżowej kredki do oczu. Miałam sobie samodzielnie wykonać makijaż na urodziny koleżanki i widziałam , ze przyda mi sie taki kosmetyk , by optycznie powiększyć oko. Kredka jest mięciutka i fajnie sie nią „pracuje” . Jest subtelna , w cielistym kolorze . Bardzo łatwo się ją temperuje i nie kruszy się przy tym

Bardzo miękką kredka mocno napigmentowana

Kredka jest bardzo miękka. Ma taką żelową formułę nie drażniącą powieki i idealnie rozprowadzającą się zarówno na górnej jak i dolnej powiece. Podoba mi się to, że łatwo się ją temperuje. Nie ma problemu z łamaniem się rysika. Kredki występują w zarówno stonowanych jak i żywych kolorach. Moim faworytem jest nr 57 Brown i nr 41 black. To moje must have do codziennej stylizacji. Lubię też zaszaleć z kolorem wtedy neon blue i green sprawdzają się u mnie znakomicie. Kredka jest bardzo wydajna.

Bardzo dobrze napigmentowana i super mięciutka

Kredka ma bardzo miękką, troszkę żelową formułę. Bardzo dobrze rozprowadza się na powiece. Jest jak masełko, nie drażni delikatnej skóry. Długo utrzymuje się bez rozmazywania. Jest mocno napigmentowana. Próbowałam odcień ultra black czyli bardzo intensywną czerń oraz kolor brązowy. Ten drugi jest dość jasny, idealnie sprawdza się u mnie na dolnej powiece. Kredkę kupiłam w promocji za około 30 zł. Myślę, że jest warta także normalnej ceny, bo to kredka wysokiej jakości o miękkiej formule.

Trwała i dobrze napigmentowana

Kredka jest bardzo dobrze napigmentowana. Łatwo rozprowadza się na powiece. Jest miękka. Można przy jej pomocy wyrysować ładną, prostą kreskę. Trwałość jest bardzo dobra. Kredka nie rozmazuje się w ciągu dnia ani nie odbija na powiekach. Podoba mi się różnorodność kolorów i wydajność. Łatwo się temperuje.

Bardzo fajna

Bardzo fajna kredka do oczu uważam ze cena jest bardzo adekwatna do jakości kredki, jest ona miękka i łatwo się nią rysuje jaskółkę czy tez wodna linie na oku. Kredka jest trwała, wodoodporna ma szeroka game kolorystyczna ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam

Bardzo dobrze napigmentowana, trwała

Podzielam opinie większości. Ta kredka ma niesamowity pigment. Zwłaszcza czernie są super czarne, idealne do makijażu typu Smoky Eyes. Cudowne miękkie formuły sprawdzają się idealnie na delikatnych powiekach. Nie drażnią. Nie rozmazują się nieestetycznie w ciągu dnia. Kredki są bardzo trwałe. Wymagają temperowania. W mojej ocenie są wydajne.

Mięciutka i świetnie napigmentowana

Na ten kosmetyk trafiłam przypadkiem- poszukiwałam błyszczącej, srebrnej kredki do oczu. Bardzo się cieszę, że sięgnęłam po ten produkt. Począwszy od opakowania- jest to nieautomatyczna kredka, którą się temperuje. Opakowanie przykuwa wzrok- jest srebrne i ma kolorowe napisy. Posiadam odcień o nazwie "Disco Ball". Konsystencja produktu jest w sam raz- bardzo przyjemnie się go aplikuje, jest miękka i wręcz sunie mi po skórze. Jednocześnie nie zdarzyło mi się, żeby się ułamała. Pigmentację oceniam bardzo dobrze- nie wymaga nałożenia dużej ilości, żeby efekt był widoczny. Kolor jest piękny- iskrzące srebro, w sam raz dla takiej sroczki jak ja :) Trwałość również oceniam dobrze- nie wiem co prawda, czy wytrzymałaby ekstremalne warunki typu deszcz, ale utrzymuje się w nienagannym stanie przez większość dnia. Nie ma również problemu ze zmyciem przy użyciu dwufazowego płynu do demakijażu. Nie wywołała u mnie uczuleń ani podrażnień oczu i skóry. Na pewno skuszę się na inne kolory, polecam :)

Mocny pigment i miękka formuła

Kredka jest bardzo miękka. Idealnie rozprowadza się na powiekach. Zanim zastygnie można ją delikatnie rozmazać i stworzyć tzw. smoky eyes. Bardzo ją za to lubię. Pozwala na urozmaicenie makijażu oka. Mam kilka ulubionych odcieni. Najbardziej jednak kocham kolor ultra black, czyli intensywnie czarny odcień. Kredka jest bardzo trwała. W ciągu dnia nie rozmazuje się ani nie odbija na powiekach.

Bardzo trwała, miękka

Używam obecnie dwa odcienie tj. Ultra black i up and brown. Pierwszy to nasycona, wyrazista czerń a drugi to jasny lekko połyskujący brąz. Oba świetnie sprawdzają się przy codziennym makijażu oka. Są bardzo miękkie i komfortowe w noszeniu. Nie rozmazują się. Są bardzo trwałe. Łatwo i przyjemnie się je temperuje.

Bardzo dobra ale za droga

Oceniam kolor 54 ultra black. Jest bardzo dobrze napigmentowany. Kredka do uczu jest klasyczna, trzeba ją temperować, ale łatwo się ją ostrzy. Wygodnie się jej używa, jest miękka, dzięki czemu bezproblemowo rozprowadza się zarówno na górnej jak i na dolnej powiece. Kredka długo utrzymuje się na powiece. Nie rozmazuje się, nie uczula, nie podrażnia oczu. Łatwo się zmywa chociaż jest wodoodporna. Niestety jest średnio wydajna. Mogłaby też być tańsza w cenie regularnej. Ja swoją kupiłam na mega promocji w Rossmannie.

Kredka zagadka 41 black party

Wahałam się między tym odcieniem, a ultra black, oba wydawały mi się smoliście czarne. Padło na tańszą w drogerii internetowej, co tu będę ukrywać, ale z pewnością sięgnę po tę drugą dla porównania.
Nie używam zazwyczaj kredek wodoodpornych z obaw przed demakijażem, że będę się z nim męczyć bardziej, niż zazwyczaj. Ale z drugiej strony mam skłonność do łzawienia. Nawet nie jakieś alergiczne podrażnienia, tylko byle blask słoneczny i już mokro pod powiekami. Zaryzykowałam.
Kredka jest klasyczna, do temperowania. Zapach neutralny, nie mocno ołówkowy czy inne historie. Konsystencja bardzo miękka, dzięki czemu delikatna, bezproblemowo rozprowadza się nawet na dolnej powiece. W zasadzie byle dotknięcie zostawia mocny czarny ślad, pigmentacja ekstra.

Ale ile bym nie czekała i uznała, że już makijaż jest wykończony często rozmazuje mi się w ciągu dnia. A żeby uzupełnić tytuł, mimo, że często wychodzi mi poza kontur w trakcie zwykłych czynności to pod koniec dnia oczywiście ciężko zmyć jej pozostałości, czyli jak to nazywam kreskę bazową. Bo jednak kilkukrotnie przejeżdżam nią w obie strony, żeby uzyskać zadowalający mnie efekt i kształt. I tak o to często kładę się spać z cieniutką kreseczką nie do zdarcia, a w ciągu dnia jednak bywa, że zauważę smugę i martwię się trwałością makijażu.
Liczyłam na więcej, lubię i cenię tę markę, ale pewne ich produkty to pewniaki, a inne to jakieś przeciętniaki. Tutaj oczywiście to drugie, ale dam szansę innym odcieniom, bo może to wypadek przy pracy.

Trwała, duży wybór odcieni

Mam kilka odcieni kredki Bourjois Contour Clubbing Waterproof. Bardzo lubię odcień 57 up and Brown. Jest to jasny brąz. Kredka jest wodoodporna i długo utrzymuje się na powiece. Jest miękka, łatwo można narysować kreskę. Dla mnie - konsystencja idealna. Kredka jest również bardzo trwała. Nie szczypie w oczy przez co nadaje się na linię wodną oraz do rozcierania na powiece. Kredkę z łatwością się ostrzy. Jest wydajna.