Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Bogata emulsja nawilżająca z wykorzystaniem ECO - certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej.
Problem: wrażliwość naczyń włosowatych skóry na czynniki zewnętrzne - atmosferyczne - wiatr, słońce, wahania temperatur, klimatyzacja, dym papierosowy oraz wewnętrzne - nadczynność mikrokrążenia, stres.
Wskazania: skóra wrażliwa, nadreaktywna, dla osób skłonnych do zaczerwieniania się, z tendencją do rumienia, dla kobiet w okresie menopauzy - uderzenia ciepła
Efekty:
- redukcja rumienia i szybki efekt kojący,
- unormowanie mikrokrążenia skórnego,
- wzmocniona odporność na czynniki zewnętrzne.
Preparat hypoalergiczny
Dostępny wyłącznie w aptekach.

nie widze zadnej roznicy

Jako, ze jest to krem wyciszajacy rumien a na odwrocie jest naisane ze "redukuje rumien o 25%" nie polecam tego produktu poniewaz ja nie zauwazylam ZADNEJ zmiany w mojej cerze.

Używam tego produktu od: 6 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

średni

Krem jest dość tłusty, dlatego nadaje się do stosowania tylko na noc( na opakowaniu jest napisane, ze na dzień też się nada). Podoba mi się, ze produkt ładnie nawilża cerę i szybko się wchłania. Jest bezzapachowy, jednak zauważyłam po kilkukrotnym użytku, że podrażnia mi skórę pod oczami( pojawiły się zaczerwienienia ). Natomiast obietnice producenta o wyciszaniu rumienia pozostają tylko obietnicami. Po 2 miesiącach stosowania nie zauważyłam widocznego zmniejszenia rumieńca . Zaletą jest niewygórowana cena, około 14 zł w sklepie Ziaji i wydajność( ponad 2 miesiące przy codziennym użytku).

Używam tego produktu od: 2 mięsiecy

działa, polecam !

Zadziałał od początku stosowania go, widoczne rezultaty już po kilku dniach :)
Plusy

+skuteczność !!!
+nie uczula
+bezzapachowy
+ cena

Minusy

- natłuszcza, skóra po nim świeci się jak nie wiem co, tak, że na dzień nie polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

fatalny

Jeden z nielicznych kosmetyków Ziaji który jest po prostu do niczego. Przede wszystkim w ogóle nie spełnia swojego zadania czyli nie wycisza rumienia, a wręcz bym stwierdziła, że sprawia iż jest intensywniejszy. Z naczyńkami niestety też nic nie robi.
Krem jest lekkiej konsystencji, szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze żadnej tłustej czy lepkiej warstwy. Zapach ma bardzo delikatny, ledwie wyczuwalny na początku, a po chwili znika całkowicie.
Osobiście mówię mu stanowcze nie i odradzam, mimo, że tani nie wart zakupu.
Muszę jeszcze zaznaczyć, że krem używała mama i na jej odczuciach piszę opinię.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Nie mowie ze nie wycisza rumienia jednak nie moge powiedziec rowniez ze wycisza.Krem jest tlusty i l

Zwazywszy na to ze mam cere naczynkowo -tradzikowa nie toleruje kremow ktore zapychaja.Dodatkowo nie zauwazylem popraw jezeli chodzi o naczynka.
+tani
+srednia wydajnosc

-tlusty,nadaje sie tylko na noc
-lekko zapycha
-raczej nie dziala na naczynka

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 50ml

PORAŻKA UNIKAĆ JAK OGNIA!

Ten produkt to jest jakaś masakra miał wyciszyć rumień a tylko go jeszcze bardziej pogłebił, nie ogarniam jak krem który ma czemuś przeciwdziałąć jeszcze bardziej coś pogłebia. No ale czego się spodziewać po tak tanim produkcie.

Minusy:
- strasznie mnie uczulił
- tylko pogłebił rumien
- tłusty
milon razy na nieeee!!!!!!!

Plusy
- tani
ale co z tego :/....

Używam tego produktu od: listopad 2013
Ilość zużytych opakowań: ani jednego, uzyłam pare razy i wyrzucam do śmieci

słaby i tłusty

Mam cerę mieszaną a zarzem naczyńkową i duże pory i zmarszczki:/

Krem ten kupilam gdyż bardzo często towarzyszy mi uczucie pieczenia i różowe placki na policzkach. chciałam zaezpieczyc buzie na dzień i trochę załagodzic bo czasem nawet uśmiech sprawia mi ból

- u mnie nie niweluje pieczenia ani zaczerwienienia, jedynie natłuszcza, tworzy filtr czyli chroni przed wiatrem itd ale nie o to mi chodziło.
-bardzoooo tłusty moge tylko na noc bo żaden podkład w moim wypadku tego nie ogarnia
-zapycha

Zdecydowanie lepiej zwalcza czerwonosci kremna noc z tej serii na bazie kasztanowca.

+cena

+ konsystencja,
+ nawilżenie,
+ brak zapachu,
+cena,

- nie spelnia swojej funkcji, po dwóch tygodnich reguralnego stosowania rumien jak byl, tak jest,
- rano uczucie ściagnietej skory na policzkach,
- zapycha troche pory, pojawily sie jakies drobne niedoskonalosci,
- zostawia tlusty film, , pod makijaz stanowczo sie nie nadaje,
- trudno dostepny,

Podsumowujac: krem raczej krzywdy nie zrobi,ale szału nie ma

Podsumowuj

Ilość zużytych opakowań: na poczatku 1.

Lekkie działanie.

Przyjemny kremik w niskiej cenie.

1. Pomaga w walce z uderzeniami ciepła. Poliki nie pieką mnie już tak często i mocno, jak przed jego stosowaniem.
2. Nie poradził sobie z rumieniem. Delikatnie go "wyciszył".
3. Koi i bardzo delikatnie nawilża. Niestety dla mnie niewystarczająco. Potrzebuję zdecydowanie czegoś mocniejszego w tej dziedzinie. Jeśli dodatkowo stosuję coś, co mnie lekko wysusza, krem kompletnie sobie nie poradzi.
4. Z powstałymi naczynkami nie robi nic, a trudno stwierdzić, czy zapobiegł w powstawaniu następnych.
5. Wygodne opakowanie. Praktyczne i sprawdza się na początku stosowania, potem są lekkie problemy z jego wydobyciem. Tubkę trzeba rozciąć, a to sprawia problemy z transportowaniem go z miejsca na miejsce.
6. Dostępny tylko w aptekach.

PODSUMOWUJĄC: Delikatny krem, w średnim stopniu sprostał swojemu głównemu celowi, ale to jeszcze nie ideał.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Skuteczny

Jedyny krem, który poradził sobie z moją naczynkową cerą. Używałam go razem z kremem uszczelniającym naczynka krwionośne na noc z tej samej serii. Po dwóch miesiącach używania rumień na nosie i policzkach zniknął. Wcześniej nie pomagały mi żadne apteczne kosmetyki.

Zalety:
- skuteczność
- wydajność
- cena

Wady:
- dla mnie zbyt tłusty

Używam go teraz sporadycznie, gdy coś podrażni mi skórę twarzy.

Bardzo fajny krem!

Jestem bardzo zadowolna . Poleciła mi ten kremik Pani kosmetolog , jako krem nawilżający.
1) Sprawdził się jako krem nawilżający! Super nawilża , nie zatyka
2) Mam problemy z rumieniem , w moim przypadku się sprawdził , po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę
3) Niska cena
4) Fajna konsystencja
Polecam również tonik z tej serii .

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Jestem na tak

Dla mnie bardzo dobry, od kiedy go używam skura mnie już nie pieczę, zaczerwienienie znikneło, mam dość suchą skórę więc dla mnie jest idealny , takze na upały daje fajne uczucie zimna, dodatkowy plus to cena. Polecam.