KWC LogobyWIZAŻ logo

4,4 na 5122 opinie
flame10 hitów!
70% kupi ponownie

Porównaj ceny

Skoncentrowane Serum Przeciw Niedoskonałościom O Właściwościach Peelingujących - La Roche-Posay Effaclar Serum
90,29  zł
e-ZikoApteka.pl
La Roche-Posay La Roche-Posay Effaclar skoncentrowane serum przeciw niedoskonałościom 30 ml
127,99  zł

Kupi ponownie: 70% osób
    Sabi01
    13 marca 2021 o 12:35
    Rewelacyjne serum!
    Serum otrzymałam do testowania w ramach klubu recenzentki, za co bardzo dziękuję. Jest ono zamknięte w szklanej buteleczce z pipetą, która umożliwia precyzyjne nabieranie odpowiedniej ilości produktu za każdym razem. Konsystencja rzadka, ale żelowa o przyjemnym lekkim zapachu. Design przywodzi na myśl skojarzenia z preparatami leczniczymi o wysokiej skuteczności działania i w istocie tak też jest. Serum bardzo dogłębnie oczyszcza i wygładza skórę, powodując zmniejszenie widoczności grudek, krost, a także zaskórników zamkniętych. Nie zauważyłam jakiegokolwiek działania na wągry, ale to nie jest żadna ujma. Nie zauważyłam jakichkolwiek podrażnień czy zwiększonej ilości niedoskonałości w pierwszych dniach stosowania. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie zauważyłam już po tygodniu stosowania i zdecydowanie uważam, że te serum jest warte swojej ceny. Moja cera od dawna nie wyglądała tak doskonale. Polecam wszystkim posiadaczkom cery z niedoskonałościami :)
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

50 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 4 / 5
    Działa
    La Roche Posay Effaclar serum przeciw niedoskonałościom i przebarwieniom potrądzikowym to bardzo skuteczny produkt. Przekonałam się o tym osobiście po pandemi, przez noszenie maseczk pojawiły się u mnie wypryski których nie mogłam się pozbyć... W aptece dostałam próbki serum które szybko wypróbowałam. Serum nałożyłam wieczorem na oczyszczoną skórę, trochę piekło w miejscach zaczerwienionych ale efekt był widoczny szybko już po kilku dniach. Wypryski zostały wysuszone a plamy stały się jaśniejsze, w końcu coś zadziałało. Obecnie serum Effaclar jest niezbędnym elementem mojej kosmetyczki. Serum ma konsystencja, nie pozostawia śladów i nie zatyka porów. Co warte uwagi jeśli stosujemy serum z kwasami niezbędnym elementem pielęgnacji dziennej jest krem z spf 30 lub 50.
    Zalety:
    • Lekka konsystencja
    • Skuteczność
    • Szybkość działania
    • Nie zatyka porów
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W aptece

24 osób uznało tą opinię za pomocną
    JinMaoFeng
    25 kwietnia 2021 o 10:03
    5 / 5
    Nie lubię się z kwasami, ALE...
    Mam cerę tłustą, bardzo skłonną do trądziku, wyregulowaną, wrażliwą i mam 27 lat. Zakupiłam ten produkt, ponieważ szukałam produktu o wyraźnym antytrądzikowym działaniu, który jednocześnie spojrzy na sprawę bardziej holistycznie, czyli prócz likwidacji trądziku zajmie się też tym, co po nim zostało i będzie utrudniał nawrót choroby. Tutaj prócz mieszanki kwasów mamy też niacynamid w co najmniej 2% stężeniu, więc to jest składnik odpowiadający za długoterminową regulację gruczołów łojowych i wspomaga walkę z przebarwieniami, jednocześnie kojąc skórę. Po bardzo pozytywnych doświadczeniach z Hyalu B5 serum, zakupiłam także Effaclar Serum. Dwie sprawy jeszcze na wstępie: - MOJA CERA NIE LUBI KWASÓW. W sensie, miałam problem, żeby zużyć benton BHA toner, gdzie było 0,5% BHA, bo działał na mnie za mocno i przede wszystkim zostawiał mnie z podrażnieniami. Sytuacja wygląda nieźle przy kwasach PHA i kwasie azelainowym. Przy obu substancjach praktycznie nie mam podrażnień, nie wymagam specjalnej pielęgnacji wspierającej barierę hydrolipidową i mam szybkie efekty w postaci rozświetlenia cery i wyrównania kolorytu. BHA to dla mnie trudny zawodnik, AHA ujdzie, ale bardzo ostrożnie i tylko, kiedy skóra ma się dobrze. - MÓJ TRĄDZIK JEST JUŻ SZCZĄTKOWY. Nie mam już dużych problemów i centymetrowych potworów. Jednak jestem alergikiem pokarmowym, więc raz na jakiś czas zdarza się wybuch pryszczy z powodu mojej niepilnowanej diety :( . Wtedy potrzebuję mocniejszego działania i po to zakupiłam ten produkt. Podtrzymywanie wypracowanych efektów i gaszenie pożarów, które czasem się zdarzają. WRAŻENIA: Serum w konsystencji przypomina hyalu b5, może jest ciut bardziej rzadkie. Jednak się ciągnie i zostawia leciutki film. To jest bardzo pomocne, ponieważ produkty kwasowe najlepiej zostawiać na skórze jakiś czas same, więc ja dopiero pół godziny później nakładam krem i nie mam sobie ochoty wydrapać twarzy pomiędzy :) . Nie piecze przy ranach, zapach nie jest mocno przeszkadzający (jestem dość wrażliwa na zapachy i najlepszy zapach to brak zapachu dla mojego nosa). Dobrze się z nim pracuje. DŁUGOTRWAŁE UŻYWANIE: U mnie produkt sprawdza się 2-3 dni w tygodniu. Przy częstszym używaniu powoduje nieestetyczne łuszczenie się skóry, skórki odstają na czole, to jest problem, którego nie miałam OD LAT, więc to na pewno jest winowajca. Problemu nie ma przy 2 dniach 2 tygodniu. Alkohol zupełnie mnie nie podrażnia i nie robi żadnego problemu. Z resztą, alkohol to jest świetnie przebadany składnik, który wspomaga działanie innych składników produktu i porównywanie formulacji renomowanej firmy z własnym laboratorium z zielonym tonikiem za dyszkę z rossmanna jest zwyczajnie nie fair. Moja skóra lepiej sobie radzi z wykwitami, ale ja mam bardzo wąskie okienko dla kwasów: jeśli tylko nałożę raz za dużo, efekt będę miała odwrotny do zamierzonego. Kiedy jednak nakładam go słuchając potrzeb mojej cery, wtedy zmiany szybciej się wyciszają, a skóra odwdzięcza się zdrowym wyglądem, jaśniejszym kolorytem, mniejszą ilością przebarwień. PODSUMOWANIE: Dalej muszę być bardzo ostrożna z kwasami, ale nie żałuję tego zakupu. To dalej najlepszy, najlepiej działający i najłagodniejszy dla mojej skóry produkt z kwasami, którego używałam. Przede wszystkim w ogóle MOGĘ go używać na twarz bez strachu, że pójdzie coś nie tak, jak w przypadku większości produktów kwasowych. Zamierzam go używać także w sezonie letnim, ale ciągle tylko dwa-trzy razy na tydzień.
    Zalety:
    • + dostatecznie łagodny dla mojej nie lubiącej kwasów cery
    • + dostatecznie działający na moje zmiany trądzikowe i przebarwienia
    • + świetna formulacja, obejmująca przyczynę i skutek trądziku, a także walory istotne dla konsumenta: konsystencję, odczucie na skórze i zapach
    Wady:
    • - przy wrażliwości mojej skóry byłabym niezmiernie wdzięczna za opcję 10 - 15 ml, bo w zupełności by mi wystarczyła!
    • - wszystkie wady, które wypisałam w opisie wynikają z wrażliwości i potrzeb mojej skóry, a nie z wad produktu - inna osoba może być wrażliwa na alkohol, wtedy dla niej ten produkt będzie nieakceptowalny. To, że u mnie produkt sprawdza się tylko 2/7 dni, to nie znaczy, że on jest za mocny, czy zły. To znaczy, że wiem, kiedy moja cera mówi "dość" i tylko tyle :).
    Wykorzystał/a:kilka próbek

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    per_severance
    24 lutego 2024 o 22:13
    Cudotwórca!
    Serum przeciw niedoskonałościom od La Roche Posay bardzo długo mnie kusiło na aptecznej półce. Jest to dość drogi produkt, więc musiałam mieć pewność, że będzie też skuteczny. W końcu, po przeczytaniu wielu recenzji (między innymi tutaj) skusiłam się na zakup. To był strzał w 10! Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Serum świetnie radzi sobie z niedoskonałościami, niweluje je i sprawia, że ich pojawianie się jest ograniczone. Skóra nie jest przesuszona a mam wrażenie, że nawet trochę nawilżona, na pewno nie jest to wysuszające serum. Stosuję go na noc, by miał kilka godzin na działanie i to w zupełności wystarcza. Naskórek jest stopniowo złuszczany, odbywa się w to bardzo delikatny sposób. Uwielbiam takie działanie! Serum jest bardzo płynne i wydajne, kilka kropli wystarczy, by pokryć całą twarz. Dobrze łączy się z innymi kremami, nie roluje się. Ma neutralny dla mnie zapach i wygodną pipetkę do nakładania produktu.
    Zalety:
    • skuteczność
    • konsystencja
    • wydajność
    Wady:
    • mógłby być nieco tańszy :)
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    ronnie_1
    13 lutego 2024 o 12:01
    3 / 5
    Nie zauważyłam poprawy
    Chyba nie zauważyłam żadnej poprawy. Serum jest przyjemne do użytkowania, bo nie podrażniło mojej cery, ani nie wysuszyło jej, ale czy jest warte swojej ceny? Raczej nie.
    Wady:
    • cena
    • brak efektów
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa