Perfecta, Planet Essence Kombucha, Balsam do ciała 'Silne nawilżenie'

Perfecta, Planet Essence Kombucha, Balsam do ciała 'Silne nawilżenie'

Balsam do ciała inspirowany bogactwem naszej planety. Zawiera naturalne wyciągi ze specjalnie wyselekcjonowanych roślin, mające dobroczynny wpływ na skórę. 97% składników jest pochodzenia naturalnego, pozostałe 3% zapewnia przyjemność, trwałość i najwyższą jakość produktu.
KOMBUCHA – naturalny ferment słodkiej czarnej herbaty bogaty w witaminy. Wygładza, przeciwdziała starzeniu się skóry i dodaje jej blasku.
SUPER-BETAINE – naturalna betaina, „ukryta siła natury”, otrzymana z wysoko oczyszczonych ekstraktów roślinnych, zwiększa barierę ochronną skóry, daje szybki
i długotrwały efekt nawilżający.
GLICERYDY Z OLIWKI – doskonale odżywiają i nawilżają naskórek. Zapewniają natychmiastowy efekt wygładzenia.

balsamy
nawilżające
normalna, sucha

nawilżenie i ukojenie

Balsam posiada bardzo wygodne opakowanie, które dobrze leży w dłoni i pozwala na wydobycie produktu do końca.
Balsam świetnie nawilża skórę i przynosi jej ukojenie.
Konsystencja jest średnia, bardzo dobrze się rozprowadza i dość szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy i nie brudząc ubrań.
Zapach jest bardzo przyjemny, nie jest intensywny, jest delikatny i rześki.

Super nawilża

Balsam charakteryzuje się wygodnym i poręcznym opakowaniem. Produkt ma bardzo przyjemny zapach - nie jest zbyt intensywny. Balsam ma idealną konsystencję, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Nie Leo się na skórze. Balsam bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Skóra po zastosowaniu zostaje miękka i gładka. Produkt wydajny.

Super nawilżenie

Nigdy nie lubiłam stosować balsamów, ponieważ trzeba było bardzo długo czekać aż się wchłoną, co zajmowało mnóstwo czasu. Tym większe było moje zaskoczenie, gdy w moje ręce trafił powyższy produkt. Nie spodziewałam się takiego działania. Balsam szybko się wchłania i już po krótkim czasie stosowania zmiana stopnia nawilżenia skóry była bardzo widoczna. Dodatkowo ma niesamowity zapach, który utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem tego produktu i bez wahania polecam go wszystkim, którzy potrzebują szybkiego nawilżenia skóry.

Nawilżający balsam do ciała

balsam do ciała naturalny w 97% składników naturalnych . silnie nawilżający i regenerujący . o pięknym ziołowym zapachu , szybko sie wchłania i nadaje skórze miękkość

Jeden z lepszych nawilżających balsamów drogeryjnych

Balsam jest w wygodnym opakowaniu jeśli chodzi o utrzymanie w dłoni choć gdybym mogła z chęcią bym wymieniła na aplikator w postaci pompki. Balsam ma bardzo delikatny zapach który nie jest nachalny. Balsam dobrze się rozprowadza nie tworząc smug. Produkt szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego czy lepkiego filmu. Po zastosowaniu skóra jest nawilżona, wygładzona i zregenerowana. Produkt wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobrze nawilżający balsam!

Cała seria balsamów jest przecudowna! Ale każdy z osobna jest równie wyjątkowy. Moja skóra cały czas potrzebuje nawilżenia i odżywienia, ponieważ łatwo się przesusza, jest szorstka i bardzo nie ładnie wygląda zwłaszcza po kąpieli. Balsam z Kombuchą nie tylko bardzo dobrze nawilża moją skórę ale dodatkowo ją odżywia, nadaje jej miękkości i moja skóra wygląda przecudownie, jest miękka. Krem nadaje takiego fajnego blasku. Nie jest tłusty, od razu się wchłania w skórę i ja wygładza. Zdecydowanie polecam! ❤️

Długie uczucie nawilżenia

Balsam ma świetne działanie nawilżające, skóra po jego użyciu staje się miękka i wygładzona. Uczucie nawilżenia nie znika zaraz po użyciu, utrzymuje się przez dłuższy czas. Zapach produktu jest delikatny. Duży plus za zastosowanie naturalnych składników.

Testowałam balsam.

Świetnie nawilża już po nałożeniu pierwszej warstwy. Ładnie pachnie, choć dość intensywnie, zapach utrzymuje się dość długo na skórze.
Moja skóra jest sucha, a jednocześnie bardzo wrażliwa i alergiczna. Ten balsam nie podrażnia mojej skóry.
Konsystencja lekka i szybko wchłaniająca się.
Bardziej wydajniejszym i ekologicznym było by opakowanie w słoiku.

Polecam balsam wspaniały

Produkt zdecydowanie zgodny z obietnicami producenta.
Szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej skóry, pięknie pachnie oraz zapach ten długo się utrzymuje a co najważniejsze naprawdę nawilża i odżywia skórę.
Balsam będzie idealnym rozwiązaniem dla bardzo suchej skóry.

Perfecta, Planet Essence Kombucha, Balsam do ciała Silne nawilżenie

Balsam do ciała kombucha
Zawarty jest w plastikowej butelce o pojemności 400 ml, z zamykaniem "na klik". Butelka ma bardzo poręczny kształt i wygodnie trzyma się ją w dłoni.
Balsam ma białą barwę i lekką konsystencję ale nie lejąca.
Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania pozostawiając uczucie nawilżenia i delikatnego rozświetlenia. Skóra się po nim nie lepiej, jest przyjemna i gładka w dotyku.
Zapach jest ledwo wyczuwalny ale bardzo przyjemny, nieco słodkawy. Jednak dość szybko zanika po rozsmarowaniu na skórze.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie.

Bardzo długo szukałam balsamu tak silnie nawilżającego jak ten z Perfekty. Żaden wcześniej nie poradził sobie z moją bardzo suchą skóra, ten balsam w końcu sprawił, że moja skóra jest nawilżona I miła w dotyku. Bardzo ładny zapach który długo utrzymuje się na skórze. Wydajny balsam który szybko się wchłania i bardzo dobrze rozprowadza. Polecam wszystkim którzy mają problem z bardzo suchą skóra.

Zadowolona

Bardzo dobry balsam. Ma przyjemny zapach oraz lekką, kremową konsystencję. Balsam wygodnie się aplikuje, szybko się wchłania i pozostawia skórę wygładzoną, odżywioną i nawilżoną. Podoba mi się opakowanie, które jest poręczne i ma estetyczną szatę graficzną.