SEYSSO, Remineralize & Repair Toothpaste (Pasta do zębów)

SEYSSO, Remineralize & Repair Toothpaste (Pasta do zębów)

Seysso Oxygen pasta do zębów remineralizująca i odbudowująca jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji dla osób, które dbają o profesjonalną higienę jamy ustnej. Zawiera ona pełną gamę aktywnych składników. Formuła Smart opiera się na synergii mikrocząsteczek hydroksyapatytu, ksylitolu, azotanu potasu i cytrynianu cynku, które dbają o zęby i dziąsła. Pasta chroni szkliwo przed demineralizacją, a także pozwala przywrócić biel zębów. Pasta przystosowana do użytkowania ze szczoteczkami sonicznymi.

Główne składniki: hydroksyapatyt (5%), ksylitol, azotan potasu, cytrynian cynku.

ochronne, redukujące przebarwienia, odświeżające, antybakteryjne, oczyszczające
bez fluoru
50-100ml
pasty do zębów

Doskonale odświeża oddech.

Dzięki Wizażowi miałam okazję poznać szczoteczkę Seysso, która okazała się doskonała. Regularnie kupuję do niej akcesoria firmy. Uwielbiam pasty do zębów Seysso. Kupiłam pastę do nadwrażliwych zębów, która doskonale spełnia swoje zadanie. Posiada mocny miętowy smak, który na długo odświeża oddech.

Pasta zamknięta jest w plastikowej tubce, w przeciwieństwie do wersji fioletowej jest bardzo gęsta.

Pasta zniwelowała uczucie nadwrażliwości zębów, zwalcza nieświeży oddech, idealnie sprawdza się przy szczoteczkach sonicznych i bardzo dobrze czyści zęby.

Będę z przyjemnością wracała do tego produktu. Minusem może być cena - 30 PLN /75ml.

Siostra czarnej SEYSSO dorównuje :)

Pasta SEYSSO jest mi dobrze znana, a szczególnie ta czarna wersja, która była moim faworytem długi czas.

Zdecydowałam się na niebieską ze względu na to, że chciałam spróbować czegoś nowego i z zaufanej firmy.

Opakowanie - 75ml pasty starcza na 1,5 miesiąca, jest gęstsza niż inne wersje, więc potrzebujemy jej mniej.

Oczyszcza stosownie zęby, nie wybiela jakoś bardzo, trzyma mocny, miętowy zapach dobrą chwilę i jest taka, jaką bym chciała. Zero nadwrażliwości czy kamienia.

Największą jej wadą jest cena, bo 30zł za 75ml jest dosyć wysoka. A szkoda, bo bardzo je lubię.

Nic szczególnego

Pasta w białej tubce. Zgrabna i fajnie się prezentuje. Konsystencja niebieska, gęsta w smaku lekko miętowa. Dobrze czyści zęby. Utrzymuje je w ładnym odcieniu i pomaga oczyścić po kawie czy herbacie. Tubka średnio wydajna. Szybko mi się skończyła. Pasta nie podrażnia. Ma fajny skład. Nie zbyt dobrze się pieni.

Ta pasta opinie ma bardzo dobre i właściwości oczyszczające faktycznie są natomiast uważam, że dla wrażliwych zębów jest za mocna...

Pastę Seysso zakupiłam ponieważ w ramach testowania otrzymałam szczoteczkę soniczną Seysso i chciałam zakupić coś co będzie odpowiednie dla tej szczoteczki. Przetestowaną miałam pastę porzeczkową i oczywiście ją zakupiłam bo jest świetna ale chciałam wypróbować też inne z tej firmy. Wybór padł na Oxygen Range Remineralizacja i Odbudowa.

Biała tubka umieszczona jest w niebieskim kartoniku. Na nim znajdziemy wszystkie potrzebne informacje takie jak skład, opis działania oraz graficzny opis efektów stosowania tej pasty m.in świeży oddech, ochronna i delikatna dla szkliwa i dziąseł. Na tubce znajdziemy wszystko tylko w języku angielskim.

Pasta zawiera:
✅️ksylitol,
✅️azotan potasu,
✅️cytrynian cynku,
✅️innowacyjny składnik nanoXIM
które wspólnie mają dbać o zęby i dziąsła czyniąc je zdrowszymi i mocniejszymi. Chronią szkliwo przed demineralizacja.

Działanie pasty na początku oceniłam jako świetne. Przez pierwsze 3 dni byłam bardzo zadowolona bo pasta faktycznie zapewniała długi, świeży oddech. Niestety przy dłuższym stosowaniu pasta zaczęła drażnić moje dziąsła i zęby więc czułam ból przy używaniu. Zrobiłam przerwę na dwa dni myjąc delikatniejszą pastą i powracając do niej działo się to samo. Trochę szkoda bo pasta ma naprawdę dobre właściwości no ale dla dużych wrażliwców niestety nie.
Podsumowując, ze względu na moją nadwrażliwość nie kupię więcej tej pasty, a wrócę do używania porzeczkowej która zdała egzamin ;)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pasta spełnia swoje zadanie - to dobry produkt i chętnie kupiłabym ją ponownie

Jestem wymagająca w kwestii wyboru pasty do zębów. Mam wrażliwe zęby i głownie sięgam po te specjalistyczne.
Ta pasta okazała się naprawdę dobrym produktem, po którym nie odczuwałam bólu ani dyskomfortu w czasie jedzenia czy nawet mycia zębów.
Odpowiednio się pieni i współgra z pracą szczoteczki sonicznej - i na tym szczególnie się skupiłam.
Po miesiącu testowania mogę stwierdzić, że chętnie kupię ją ponownie. Nie zauważyłam spektakularnych efektów, co do odbudowy i regeneracji, ale po większości past odsłaniają mi się szyjki zębowe lub czuję dyskomfort termiczny - a tu wszystko działa w porządku :) więc super!
Polubiłam ją również, bo jest delikatna i posada przyjemny smak mięty. W 100% spełnia moje wymagania.

Super pasta

Bardzo polubiłam się z tą pasta do zębów. Ma delikatną konsystencję, lekki zapach. Wystarczy nie wielka ilość pasty na jedno mycie, z pewnością jest bardzo wydajna.

Używam pasty razem ze szczotką soniczna i ten zestaw nie podrażnia moich dziąseł.

Ulubiona

Miałam to szczęście by przetestować tą pastę i tak się stało że dwa dni wcześniej miałam usuwany kamień nazębny. Muszę przyznać że ta pasta sprawiła że moje podrażnione dziąsła i zęby, wróciły do formy w szybszym czasie. Zawsze ten proces trwał ponad tydzień. A dzięki stosowaniu pasty już po dwóch dniach moje zęby nie były tak uwrażliwione na zimno i gorąco. Póki co jestem bardzo z niej zadowolona. Zęby są bialutkie, oddech świeżutki a najważniejsze że krawienie z dziąseł zdarza się tylko czasem, więc to jest mega duży plus. Mam nadzieję że kamień tak szybko nie będzie się osadzał. Polecam osobom z nadwrażliwością.

Dbająca i odświeżająca

Pasta Seysso jest idealna jeśli chcemy uzyskać efekt delikatnie oczyszczonych, gładkich zębów wraz z dbałością o ich zdrowie.

Pasta jest gęsta, wygodna w aplikacji, delikatnie się pieni. Po myciu zęby są gładkie, wyraźnie czuć efekt oczyszczania a świeżość w jamie ustnej utrzymuje się długi czas. Wierzę że w długoterminowym stosowaniu dba o kondycję i zdrowie zębów ale o tym dopiero się przekonam :)

Świetna pasta!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pastę Seysso testowałam pierwszy raz. To co pierwsze zwraca uwagę, to taka poręczna, wygodna tubka i łatwe zakręcanie jej - a nie z każdą pasta idzie tak prosto. ;) Pasta ma niebieski kolor i bardzo przyjemny smak. Odświeża oddech i co bo dla mnie ważne - nie zawiera fluoru, który często w zwykłych pastach bardzo podrażniał mi śluzówkę. Tutaj mamy hydroksyapatyt który działa równie świetnie. Pasta ma niski współczynnik ścieralności, a więc nie uszkadza szkliwa w połączeniu ze szczoteczką soniczną. Dodatkowo je odbudowuje i remineralizuje - mam ubytki w szkliwie i cierpiałam na nadwrażliwość zębów. Po kilku dniach stosowania ten problem zupełnie minął, podobnie jak cykliczne zapalenie dziąseł. Jedyne czego nie zauważyłam a co reklamuje producent - nie mam bielszych zębów, ale nie zależało mi nawet na takim efekcie. Pasta jest bardzo wydajna, wystarczy dosłownie ziarenko groszku.

Super pasta

Pasta do zębów reminalizacka i odbudowa idealnie się sprawdziła w codziennym użytkowaniu. Ma fajnie drobinki ktore powoduje ze zeby dokladnie sie oczyszczaja. Jest bardzo zadowolona z testu

Świetna!

Idealnie czyść zeby, przy czym nie niszczy ich dbając o odbudowę, chroni przed podrażnieniami. Konsystencja jest idealna, świetnie się pieni. Na pewno będę wracać!
Świetny design produktu, chociaż ma trochę ostry smak i piecze w język i cała jamę ustna

Pasta remineralizująca

Pasta ma formę gęstego żelu, o intensywnym, odświeżającym smaku. Jest przeznaczona do stosowania ze szczoteczkami sonicznymi i właśnie w taki sposób jej używam. Pasta pozostawia czyste i błyszczące zęby. Poprawił się stan dziąseł, a same zęby nie są tak wrażliwe.