Pharmaceris, N, Puri-Capeeling (Delikatny peeling enzymatyczny do twarzy)

Pharmaceris, N, Puri-Capeeling (Delikatny peeling enzymatyczny do twarzy)

Przeznaczony do pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami. Dzięki zawartości naturalnego enzymu keratynolitycznego delikatnie usuwa zbędną, zrogowaciałą warstwę naskórka bez konieczności tarcia . Rutyna uszczelnia i wzmacnia ścianki naczyń włosowatych dzięki czemu zapobiega powstawaniu "pajączków". Efekt: Gładka i miękka w dotyku skóra.

jest ok :)

Kiedy poszukiwałam peelingu enzymatycznego, przez wgląd na moją naczynkową cerę był to chyba jedyny rozsądny cenowo peeling w drogerii - więc wyjścia nie było ;)

+ dobrze wygładza skórę
+ można go połączyć bezproblemowo z kwasem migdałowym dla spotęgowania efektu złuszczenia skóry
+ nie powoduje żadnych alergicznych reakcji
+ można spokojnie zostawić nawet i na 15 minut

- jak używam go samego, bez dodatków - mógłby złuszczać więcej

zmywam go zawsze wodą termalną i wacikiem, przez to - że bezproblemowo łączy się z kwasem migdałowym przy kolejnej wizycie w drogerii kupię kolejne opakowanie :)

Używam tego produktu od: rok

Słaby

Niestety peeling jest dość wydajny więc męczę się z nim od dłuższego czasu. Działa bardzo delikatnie. Jedynie raz mnie podrażnił z powodu niedokładnego zmycia. Plusem jest to, że wystarczy zebrać go wacikiem. Krzywdy nie zrobi bo złuszcza w minimalnym stopniu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

bardzo dobry

zalety:
-świetnie złuszcza naskórek
- sprawia,że moja skóra staje się gładka
- nie podrażnia
-nie trzeba go wcierać

Jestem ogólnie zadowolona z tego kosmetyku, jak narazie nie znalazłam w nim wad.

Jak narazie najlepszy

Kupila mi go mama, szczerze samam chyba bym po niego nie sięgneła.

Okazało sie że bardzo dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami, mam sporo zaskórników i ogólnie problematyczną skóre.
Ma dośc lepką konsystencję, po chwili czułam jakby moja skóra sie rozgrzewała, ale to było przyjemne ciepełko. Jest wydajny.
Na mojej twarzy z rozszerzonymi naczynkami i porami sprawdza sie b.dobrze.

Kiedy mi się skończył a nie było mnie stać na ten -cena to jedyny minus tego produktu- sięgnęłam po Dax i ten kompletnie nic nie robi tylko nawilża.
Za cenę minus jedna gwiazdka.

Używam tego produktu od: ponad 3miesiące

Oto PLACEBO

Kupiłam ten peeling, ponieważ w aptece nie było tego z serii A do cery wrażliwej, a pani farmaceutka powiedziała, że ten świetnie go zastąpi. Nie mam cery naczynkowej, a to jest mój pierwszy peeling enzymatyczny. Mimo to, daję mu najniższą ocenę, bowiem nie robi on ze skórą ABSOLUTNIE NIC! Kiedy trzymam go na twarzy zgodnie z instrukcją nic się nie dzieje, kiedy trzymam go dłużej (ok. 15-20 min) czuję ciepło i robię się cała czerwona, ale efektu choćby minimalnego oczyszczenia nie ma.
Ten produkt to po prostu genialny sposób na wyrzucenie pieniędzy (nie takich małych) w błoto!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Bez efektów

Peeling bardzo delikatny - nie widzę różnicy przed i po zastosowaniu. Trzymam 10 min. czyli dłużej niż instrukcja poleca i też bez efektów. Ale za to nie podrażnia i nie piecze. Takie placebo. No cóż, zużyję do końca tubkę i więcej nie kupię. Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Raczej już się nie spotkamy

Jakoś nie bardzo mi przypadł do gustu.Jak trzymam go zalecane 5-8 minut to nie widzę żadnych efektów.Jak trzymam dłużej ok.20 minut to mam czerwoną twarz i czasami trochę piecze.Sądzę że można dostać taniej peeling enz.,który lepiej działa.

bardzo delikatny

Nie bardzo wiem co napisać. To był mój pierwszy peeling enzymatyczny. Na pewno nie jest tak słaby jak różowy Lirene, który nic nie robił, ale na pewno jest delikatny. Oczyszcza, ale z umiarem, wiem, bo miałam odstające skórki i trochę je usuwał, ale działanie jak już wspomniałam delikatne i krótkofalowe.
Nie podrażniał, wydajność nienajgorsza. Ale raczej poszukam czegoś mocniej oczyszczającego.

W zasadzie nie jest to zły kosmetyk, po prostu zależy czego szukamy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy nieregularnie

Beznadzieja

Posiadaczka tego peelingu stalam sie przez nieuwage- chcialam kupic ten z serii Pharmaceris A i w aptece pani podala mi wlasnie ten niby jako ten z serii A, a ja zauwazylam to dopiero w domu :(

Tak czy inaczej skoro juz go kupilam postanowilam go wykorzystac. I na dobra sprawe moglam tego w ogole nie robic, bo efekt bylby taki sam- ZERO EFEKTOW !!! Zgadzam sie, ze jest to peeling enzymatyczny, a wiec powinnien dzialac lagodniej niz ziarnisty, zgadzam sie, ze jest to peeling dla naczynkowcow, a wiec nie moze byc agresywny, no ale nie moze byc tak, ze peelnig nie robi po prostu nic !!! Sprawa jest prosta- ten produkt nie spelnia swojego podstawowego zadania i nie wiem w jakim innym celu mialby sluzyc.

Pieniadze kompletnie wyrzucone w bloto !!!

Tak delikatny, że nie robi NIC :)

Drugi raz nie kupię - pachnie przyjemnie, konsystencja ok, ale działanie jest moim zdaniem całkowicie NIEDOSTRZEGALNE.

Nie widzę rezultatu choćby delikatnie speelingowanej cery, nie pomaga w najmniejszym stopniu na wągry i nie oczyszcza mojej cery zauważalnie.

Z uwagi na skłonność do podrażnień i naczynkowość miałam spróbować tego peelingu ale dla mnie to totalne placebo, już wolę nie używać NIC :)

Używam tego produktu od: kilka mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

naprawde super

Mam cere naczynkowa wiec moge uzywac tylko i wylacznie delikatynyh peelingow enzymatycznyh. Ten produkt jest naprawde godny polecenia - ale uwaga tylko dla cery wrazliwej, naczynkowej, cienkiej.
Stosuje go 2 razy w tygodniu. Niesamowicie oczyszcza, usuwa wagry i nie podraznia.

Używam tego produktu od: od 2 m-cy

Słaby

Wiadomo że peeling enzymatyczny nie może zdzierać skóry płatami :) ale działać powinien,skóra powinna być ożywiona i gładsza ..i wystarczy
Nie zauważyłam takiego działania, ale proponuję nie przekreślać tej firmy-Pharmaceris ma też peeling do skory wrażliwej -Puri Sensipil -mam nadzieję że nie przekręcam nazwy-ten jest delikatny ale skuteczny :)
Ale wracając do naszego peelingu
minusy:
-no, nie działa
-zapycha czy co ?przybywa mi po nim pryszczy na twarzy
plusy:
-miły zapach i konsystencja
-koi rozszerzone naczynka(tu 2 gwiazdki)