Radical, Anti- Hair Loss Treatment (Kuracja przeciw wypadaniu włosów)

Radical, Anti- Hair Loss Treatment (Kuracja przeciw wypadaniu włosów)

Preparat do włosów zniszczonych i wypadających, wymagających regeneracji i odżywienia. Specjalnie opracowana, receptura, bogata w składniki aktywne w wysokim stężeniu – ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitamina B5, Trichogen, Polyplant Hair, Inulina z cykorii – odżywia i wzmacnia cebulki włosowe oraz hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost. Dzięki regularnemu stosowaniu kompleks Radical wzmacnia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, zwiększa ich grubość i wytrzymałość na uszkodzenia oraz zapobiega przetłuszczaniu. Włosy stają się zdecydowanie grubsze i mocniejsze, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz miękkie, sprężyste i błyszczące.

serum
przeciw wypadaniu włosów, przyspieszające porost włosów

Całkiem fajna kuracja, choć za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej.

Okresowo zmagam się z wypadaniem włosów i tegorocznej jesieni ten problem znowu mnie nie ominął... Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam więc 2 opakowania tych ampułek na pełną miesięczną kurację. Stosowałam codziennie jedną ampułkę tak jak zaleca producent.

Plusy:

+ nie podrażnia,
+ pojawiły się baby hair,
+ lekko przyśpiesza wzrost włosów,
+ nie podrażnia,
+ łatwa aplikacja, bardzo podoba mi się też pomysł z rozdzieleniem "dawki" specyfiku na każdy dzień, "dziubek" do ampułki jest wygodny i wytrzymały,
+ lekko wzmacnia i trochę hamuje wypadanie, ale w moim przypadku nie był to efekt WOW.

Minusy:
- cena, chociaż na allegro wychodzi trochę taniej :)
- myślałam, że lepiej poradzi sobie z ograniczeniem wypadania.

Podsumowując: Polecam te ampułki, bo mimo wszystko mają więcej zalet niż wad i w jakimś stopniu spełniają obietnice producenta :) Ja na pewno jeszcze kiedyś do nich wrócę!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Większe wypadanie włosów

Jak dla mnie to produkt tragedia. Wpakowałam się w niezłe Gxxxx. Zastosowałam miesiąc i kilka dni (2 i pól opakowania) dzień w dzień wcierałam. Efekt taki, ze włosy same mi lecą z głowy- cos strasznego!Mogę je tylko dotknąć lub poprawić i trzymam w dłoni ok 5włosów. Nigdy tak nie miałam, wszystko przez Radical- zawiera w składzie alkohol dlatego włosy sa przesuszone. Mam nadzieje, ze w koncu przestana wypadac, ale jak na razie to jestem załamana.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: dwie

Są skuteczne

Najkrócej, tak jak w tytule: są skuteczne. Te ampułki+przyjmowane doustnie tabletki ze skrzypem i pokrzywą to w moim przypadku jedyny sposób na zahamowanie wypadania włosów. A próbowałam ich naprawdę wiele!

Nieco dłużej:
+ b. ładny zapach
+ włosy trochę się unoszą, robią się bardziej puszyste (ale nie spuszone), ładnie błyszczą
+/- mogą się ciut szybciej przetłuszczać niż zwykle (no ale czego się spodziewać, kiedy non-stop maca się je przy cebulkach)
+/- aplikacja trochę trwa
- cena i dostępność

Rady:
- na allegro jest dużo taniej niż w aptekach
- myślę, że w miarę możliwości powinno się zużywać za każdym razem całą ampułkę albo przynajmniej prawie całą. Im większego nabieram doświadczenia, tym jednorazowo zużywam więcej wcierki - myślę, że producent z jakiegoś powodu zrobił takiej akurat wielkości ampułki i o ile ktoś nie ma bardzo małej głowy, to powinno akurat wystarczać na raz.

Używam tego produktu od: w sumie kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (30 ampułek)

Fajna sprawa :) :)

Kupiłam ampułki ze względu na moje cienkie, delikatne i wypadające włosy.

+odżywienie włosów
+włosy stały się bardziej błyszczące
+włosy "odstały" od skóry głowy, nie były takie oklapnięte :]
+zapach (ziołowy naturalny)

Moje zarzuty :)
-cena
-trzeba systematycznie stosować
- trochę uciążliwe codzienne wcieranie specyfiku w skóre głowy - włosy się sklejają i musiałam myć głowę godziennie..

Muszę przyznać, że jeśli ktoś ma okresowy problem z wypadaniem włosów to kosmetyk sprawdzi się doskonale, jednak dla osób, które z natury mają włosy cienkie i delikatne no to nie oszukujmy się cudów nie ma... (u mnie podobne a nawet nie wiem czy nie lepsze efekty daje szampon z tej serii po 3 - miesięcznym stosowaniu)

Podsumowując warto raz na jakiś czas zainwestować kosmetyk aby włosy były bardziej odżywione.
Używam tego produktu od: 3 - 4 miesiące temu

dobra rzecz

włosy urosły jak na drozdzach, zdrowe, blyszczące
plusem jest tez bardzo ładny, świeży zapach
i przyjemne jest aplikowanie, gdy zimny płyn wylewa sie na czubku głowy ^^ a zapach unosi się w całym pokoju

minusikiem jest cena, ale za jakosc trzeba płacić
polecam całą serię, oraz inne rodzaje :)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetne

Byłam przerażona stanem swoich włosów. Zawsze miałam cienkie i rzadkie włosy, dlatego bałam się, że w niedługim czasie zostanę całkowicie łysa. Włosy zaczęły leicieć mi garściami, zwłaszcza na przodzie przy zakolach. Szukałam różnych rozwiązań, zaczytywałam się w internecie na temat dobrych produktów do włosów, na szczęście dosyć szybko natrafiłam na te ampułki. Mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt osobom, które mają podobny problem do mojego.
Przede wszytskim włosy przestały wypadać, stały się bardziej sliskie i błyszczące, a co najważniejsze zaczęły rosnąć mi nowe włosy „baby hair”. Stały się też nieco grubsze, więc włosy wyglądają jakby było ich więcej. Na pewno będę do nich wracać, bo są warte swojej ceny. Produkt jest też łatwo dostępny, do kupienia praktycznie w każdej aptece. Zapach jest świeży ziołowy – typowy dla produktów z serii radical.
Jedynym minusem tego produktu jest aplikacja. Polecam kupno strzykawki – ułatwia jego nanoszenie.
Używam tego produktu od: 6 m-cy temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca...

Wlosy wypadaja i nic w tym nadzwyczajnego, normalna sprawa ale kiedy zaczynaja regularnie zatykac odplyw w prysznicu i trzeba zainwestowac w kreta to sprawa zaczyna juz byc powazna. Tak tez bylo w moim przypadku.
Zakupilam ampulki, dwa opakowania czyli w sumie 30 buteleczek. Jestem na polmetku a oto co zauwazylam:
- po pierwszych 3 dniach zauwazylam znaczna poprawe. Z zaciekawieniem analizowalam zawartosc "kupki" po zmieceniu podlogi. Ku mojej wielkiej radosci moich wlosow bylo tam jak na lekarstwo a to oznacza, ze jesli nie bylo ich tam to sa wciaz na mojej glowie! Jejeje
- po dniach 15 moge stwierdzic, ze efekt jest nadal zadowalajacy. Zauwazylam, ze wlosy mi wypadaja ale mysle, ze nie przekraczam tej przyslowiowej setki. Mieszcze sie zatem w normie i to mi w zupelnosci wystarcza
- zabieg wcierania preparatu powoduje lekki tapir a tym samym objetosc wlosow sie wizualnie zwieksza co korzystnie wplywa na ich wizerunek. W normalnych okolicznosciach z pewnoscia bym tego nie robila
- preparat nie obciaza wlosow, nie wysusza, nie przetluszcza. Nie wywoluje reakcji alergicznych. Jest calkowicie neutralny

Bede kontynuowala kuracje przez nastepne 2 tygodnie. Wtedy bede juz miala pelny obraz sytuacji...no i zobaczymy co potem? Oby tylko po odstawieniu preparatu wlosy nie zaczely wychodzic mi garsciami ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (15 ampulek)

Niestety

Niestety, mi nie pomógł. Stosowałam go trzy tygodnie, gdy zużyłam połowę ampułek, wydawało mi się, że coś zaczyna się polepszać, jednak po zakończeniu kuracji włosy zaczęły wypadać jeszcze bardziej niż wcześniej.
Moim zdanie jest ciężki w aplikacji (szczególnie dla osób, które mają bardzo długie włosy, tak jak ja) i nie da się go rozsmarować dokładnie po całej skórze głowy.
Jedyne plusy:
- unosi włosy u nasady, co dodaje objętości
- wyrastają "nowe włoski".

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno, skończone

cudotwórca

Uratowała moje włosy gdy zaczęły wypadać po odchudzaniu.

Zalety:
-działanie
-włosy zaczęły odrastać
-wygodne stosowanie - ampułki
-relacja ceny w stosunku do jakości
-dostępność

Wady:
- nie mogę powiedzieć niczego złego o tym produkcie

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 30 ampułek

Rewelacja po ciąży!

Pięć miesięcy temu urodziłam synka,pierwsze cztery miesiące po ciąży miałam tak śliczne włosy jak nigdy,piątego miesiąca tak zaczeły wypadać,że czasami rano myślałam ,że do wieczora będę już łysa.Natychmiast zaczęłam używać radicalu tak po 1,5 tyg sumiennego wcierania w skalp głowy włosy zaczęły wypadać jescze bardziej!!!Rozpaczona nie przestałąm go wcierać po wyraznie jest zaznaczone,że efekty widać po miesięcznej kuracji ale w między czsaie zaczęłam szukać czegoś innego wcierając codziennie radical mimo wszystko.Tak w ok.3 tyg,stosowania przed myciem włosów wtarłam w głowę Olej z korzenia Łopianu z ziołami i nie mogłam uwierzyć, w trakcie mycia włosów wypadło ich 1/4 tego co zazwyczaj.I nie wiem czy to ten olej to cudowny lek na moje włosy czy akurat radical zaczął działać.Fakt,że włosy są w lepszej formie po oleju jest niepodważalny-jedna aplikacja wystarczyła aby stały się sypkie,nawilżone,lsniące po całej długości.Radical wybiorę do końca zostało mi jeszcze z 5 ampułek ale olej zagości u mnie nadłużej tak na wszelki wypadek ponakładam go na głowę przed każdym myciem bo naprawdę cudownie działa na moje włosy.A więc Panie polecam po ciąży to i to i dużo cierpliwośći.

nie dla mnie

Niestety nie pomogły. Pod koniec opakowania wypadanie się nasiliło.
W trakcie stosowania obciążały włosy i powodowały szybsze przetłuszczanie.
Zapach, aplikacja, opakowanie bez zastrzeżeń.

Mam wrażenie, że jest to produkt dla osób chcących poprawić kondycję włosów. Przy dużym problemie z wypadaniem włosów trzeba czegoś silniejszego.

Jestem zawiedziona.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Jak dla mnie rewelacja!:)

Kuracje rewelacyjna!:)
Stosowalam ja dwa razy i wlosy po niej byly wyraznie wzmocnione,błyszczace i grubsze.:)
Aczkolwiek warto robic przerwe po jakims czasie bo nadmiar skrzypu dla wlosow sprawia ze wlosy "reaguja"negatywnie na skrzyp polny.

Polecam!:)

Używam tego produktu od: 2lat