Avon, Naturals, Cleasing & Balancing 2in1 Shampoo & Conditioner Mango & Ginger (Szampon z odżywką 2 w 1 do każdego rodzaju włosów `Mango i Imbir`)

Szampon z wyciągiem mango i imbiru delikatnie oczyszcza i jednocześnie dba i włosy. Dodaje im energii i puszystości, oraz sprawia, że włosy są błyszczące i miękkie. Zawarta w szamponie odżywka wzmacnia włosy, nawilża je, odżywia i ułatwia układanie.

BARDZO FAJNY

+ ma przecudowny zapach az chce się go zjeść w kąpieli :)
+ ma fajna kremową konsystencję
+ładnie czyści i nawilża włosy
+ma w sobie już odżywkę
+przystępny cenowo

- raczej średnio wydajny

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

dobry produkt

Dla mnie najlepszy szampon 2w1 Avona (póki co) ;) używam codziennie potem susze włosy suszarką.

Zalety:
- ślicznie pachnie,
- dobrze się pieni,
- włosy mam po nim gładkie, miękkie, puszyste, pachnące,
- wydajny,

Wady:
- dość drogi (chyba, że w promocji XL ;)
- trochę za rzadki,
- i tak muszę używać odżywkę po wysuszeniu włosów, bo są zbyt suche i niesforne...

Niestety :(

Pomimo iż na swoje zalety:
+ ślicznie pachnie,
+ bardzo dobrze się pieni,
+ niska cena,
+ wydajny,
to jednak do moich bardzo długich włosów zupełnie się nie sprawdził:
- wysusza,
- mocno plącze włosy,
- nie wpływa na przetłuszczanie.

Nie kupię więcej bo szkoda maltretować włosy.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Świetny produkt

Jestem posiadaczką włosów raczej słabych,łamliwych ale i przetłuszczających się.Ten szampon kupiłam ze względu na to,iż jest on produktem 2 w 1 -ma także zawartą odżywkę,a że jestem trochę leniwa i nie chce mi się nakładać oddzielnej odżywki,kosmetyk bardzo mi spasował :)Myję włosy co 2 dzień,i właśnie gdy stosowałam inne szampony,w tym 2 dniu włosy już wyglądały nie za ciekawie ;( Kiedy zaczęłam używać szamponu Avon Mango i Imbir,włosy pozostają świeże na dłużej :) co bardzo mnie zadowala :)Mam wersją 750 ml(dałam za niego ok 12 zł ! ),i jest ona prze prze wydajna ( w sumie nie mogłoby być inaczej ;) ) bo mam ją już z 5/6 miechów.Produkt dobrze się pieni,pięknie pachnie- zapach pozostaje długo na włosach.I w promocji jest bardzo tani :)Polecam,bo specyfik sprawdza się świetnie :)

Używam tego produktu od: 5/6 miesięcy

Przeciętniak

Kupiłam sobie dużą butelkę tylko dlatego że koleżanka akurat miała kilka na zbyciu, i nie żałuję. Wprawdzie cudów nie czyni (ale czy używanie jakiegoś innego szamponu czyniło?), ale przyjemny zapach i niska cena przemawiają na plus. Fajnie się pieni, a zapach utrzymuje się na włosach dość długo.

Polecam, ale też szukam czegoś lepszego :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Mnie ten szampon bardzo przypadł do gustu. Ma śliczny zapach, który przypomina mi woń kisielu:) Moje włosy się do niego przyzwyczaiły i nie pojawiło się na nim żadne swędzenie czy pieczenie. Mam przetłuszczające włosy i bałam się czy nada się on do moich włosów. Postanowiłam zaryzykować i go kupiłam. Na początku małą buteleczkę i później skusiłam się na 750ml:) Pienia się jak każdy inny szampon lecz mimo tego jest wydajny. Moje włosy po nim nie są oklapnięte o dziwo. Nie zawsze trafia nam się dobra seria tegoż produktu lecz dla mnie jest on numerem jeden mimo tego że nie zrobił na moich włosach nic nadzwyczajnego (żaden jeszcze nie zrobił:)) to go bardzo polecam:)

Używam tego produktu od: pół roku nawet i dłużej
Ilość zużytych opakowań: 1 - 250ml i 1 - 750ml

przyjemny na codzień

Do codziennego użytku jest ok, przy moich przetłuszczających się włosach nie zauważyłam żadnej różnicy w utrzymaniu świeżości włosów od innych szamponów, a przynajmniej nie wysusza bardzo włosów.

Ma zapach kojarzący się z dzieciństwem - jak owocowe kaszki dla dzieci :).
Jest ok, niedrogi poza tym wydajny, bo duża butla.
Standardowy.

Przeciętny

Plusy to
- niska cena
- duża wydajność nawet przy małym opakowaniu
- ładny zapach
- odpowiednia konsystencja
- nadaje włosom miękkość i gładkość
- dobrze się pieni
Minusy:
- nie wpływa na przetłuszczanie włosów
- nie pomaga wzmacniać włosów
- nie pomaga w rozczesywaniu włosów
- bez jedwabiu włosy wyglądałyby jak sino ;/

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Nie bardzo

Też nie jestem z niego zadowolona. U mnie nie robi strąków, ale dla odmiany mam wrażenie, jakby włosy bardziej się po nim puszyły, plątały, gorzej układały. Niby to szampon z odżywką, a bez nałożenia dodatkowej odżywki zupełnie nie daje rady, nawet raz na jakiś czas. Inne szampony z Avonu wypadały lepiej. Z plusów ładny zapach, dobra cena.

Ilość zużytych opakowań: jedno wielkie napoczęte stoi i od czasu do czasu go użyję.

mieszane uczucia

+ zapach: słodko-świeży, który nawet po kilku miesiącach mi się nie znudził
+ dobrze czyści włosy
+ radzi sobie bez odżywki, nie plącze włosów
+ wydajny i tani: duża butla w promocji ok.12zł
+ włosy są puszyste, niezniszczone

- trochę za rzadki
- podobnie jak poprzedniczka zauważyłam swędzenie głowy, ale nie zaraz po umyciu, tylko po 1-2 dniach; parę razy pojawiły się też wypryski (pewnie spowodowane drapaniem głowy) i drobny, suchy łupież -> jednak objawy ustąpiły po miesiącu stosowania
- krótko utrzymuje się świeżość - mycie co 2 dni max.

Ogólnie tani i całkiem w porządku, ale jak ktoś ma wymagające włosy i wrażliwą skórę głowy nie powinien próbować.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 - 750ml

Gorszego nie miałam

Specjalie zgłosilam ten szampon i teraz go recenzuję, by przestrzec wszystkich przed jego zakupem, mimo kuszącej ceny.
Kupiłam go w zestawie z innymi kosmetykami tej firmy, okazał się spośród nich najgorszy. Nie oczekiwałam żadnych cudów, miał to być szampon do częstego używania (mam włosy dość szybko przetłuszczające się, które myję co drugi dzień), który po prostu dobrze umyje i oczyści włosy włosy (producent obiecuje to na opakowaniu).
Początkowo zapowiadał się dobrze- ładnie gumą do żucia i baaardzo obficie się pieni, przez co jest szalenie wydajny. Tyle plusów.
Włosy zaraz po umyciu i wysuszeniu są dziwnie przyklapnięte, bez życia, zaczynają się elektryzować.
Najgorsze jest jednak to, że po upływie kilku godzin wyglądają jakby nie były myte przez kilka dni, wiszą jak jakieś tłuste strąki. A już następnego dnia po umyciu sprawiają wrazenie niczym polanych olejem, nie mytych co najmniej od miesiąca. Do tego wszystkiego pojawiło się swędzenie skóry głowy, dodatkowo pojawiły się na niej bolesne wypryski, takie "gule".
Używałam już wielu szamponow i nigdy nie domyśliłabym się, że można wyprodukować i wypuścić na rynek coś tak beznadziejnego. To najgorszy szampon, jakiego kiedykolwiek przyszło mi używać, a jak napisałam wyżej, jest bardzo wydajny, została mi jeszcze prawie cała butelka. Nie polecam absolutnie nikomu, nawet za niższą cenę można kupić najzwyklejszy ziołowy szampon, który przynajmniej nie poczyni takich szkód jak to paskództwo.

Używam tego produktu od:prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niewiele z pierwszego