Bielenda, Awokado, Mleczko + tonik do demakijażu

Bielenda, Awokado, Mleczko + tonik do demakijażu

Bezpieczne, niezwykle delikatne, a równocześnie wyjątkowo skuteczne mleczko z tonikiem do suchej i odwodnionej skóry łączy w sobie podwójne działanie:
- MLECZKO dokładnie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia,
- TONIK oczyszcza i odświeża skórę, intensywnie i głęboko nawilża, koi, łagodzi podrażnienia. Skóra błyskawicznie staje się czysta i aksamitnie gładka.
EFEKT: idealnie czysta, promienna, optymalnie nawilżona, zregenerowana skóra. Podrażnienia, szorstkość i łuszczenie się naskórka zredukowane. Uczucie napięcia i pieczenia skóry zlikwidowane.

Rewelacyjny!! Mój nr 1:)

Na dzień dzisiejszy nie znam nic lepszego do demakijażu twarzy. Produkt GODNY POLECENIA.

Dla cery mieszanej i miejscami suchej (jaką mam ja), świetnie się sprawdza. Firmę poleciła mi Mama, która sama jest miłośniczką kremów z Bielendy. U mnie i u Niej się sprawdzają.
Produkt świetnie nawilża skórę, bardzo dobrze ją oczyszcza, łagodzi podrażnienia. Polecany przeze mnie szczególnie zimą. Jest naprawdę wydajny.

Minusów NIE MA!

Ilość zużytych opakowań: 2 OPAKOWANIA

super

super kosmetyk
jest dosc gesty, nie mialam do tej pory tak bogatego kosmetyku do demakijazu, ale super sobie radzi ze zmyciem
stosowalam go z poczatku do demakijazu twarzy, dobrze zmywa makijazu, nie trzeba uzywac dodatkowo toniku choc ja lubie, mleczko nie podraznia, skora nie jest po nim lepka, wrecz mieciutka
teraz uzywam go wylacznie do demakijazy oczu, swietnie zmywa makijaz oczu, nie podraznia, super
wystarczy niewielka ilosc zeby zmyc twarz jak i oczy
jesli bedzie w promocju napewno kupie ponownie
warto kupic :)

Dla mnie super

Całe wieki szukałam mleczka do demakijażu, które byłoby idealne dla mojej suchej cery. Kosmetyk Bielendy jest bardzo tłusty, wnikając w delikatną skórę pod oczami na prawdę dobrze ją oczyszcza i co ważne, nie szczypie przy tym w oczy. Skóra jest nawilżona i jędrna. Nie bez znaczenia jest też zapach i poręczne opakowanie. Jestem na prawdę bardzo pozytywnie zaskoczona tym kosmetykiem i szczerze go polecam. Z pewnością sięgnę jeszcze po inne kosmetyki Bielendy.

Ilość zużytych opakowań: dwa standardowe

Sprawdza się

Miałam problem z bardzo suchymi policzkami, nie wiedziałam w jaki sposób mogłabym je dodatkowo nawilżyć, i odkryłam serię Awokado - jak dla mnie rewelacyjna jest! :)

Nakładam mleczko na dłonie i masuję nim twarz do czasu rozpuszczenia wszystkich malowideł jakie nakładam przed wyjściem z domu, następnie zbieram nadmiar mleczka płatkami kosmetycznymi, a twarz jest czysta i promienna.

Opakowanie wygodne w użyciu, zapach piękny i idealna konsystencja.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Wykorzystała: kilka próbek

świetne

Nie przepadam za mleczkami, do demakijażu wolę micele. Jednak Bielenda ostatnio stała się jedną z moich ulubionych firm i w drodze testów kupiłam mleczko i dwufazę Awokado.

Jestem w szoku! To świetny produkt. Zmywam nim i oczy i całą twarz, sprawdza się znakomicie. Nie podraznia, nie szczypie w oczy, śweitnie usuwa kosmtyki i zanieszczyszczenia. Do zmycia całego makijażu (podkład, tusz, cień, kreska), wystarczą 3 waciki. Czasami pomijałam już mycie żelem, przemywałam twarz tylko tonikiem (wiem, że to jest produkt 2 w 1, ale dla mnie takie jednoetapowe oczyszczanie to za mało, nie mogę się przyzwyczaić po prostu) i nakładałam krem. Rano nie miałam "oczu pandy".

Mleczko ma dość gęstą konsystencję, nie spływa z płatka. Plus za piękny zapach. Co prawda niezbyt kojarzy mi się z awokado, ale jest przyjemnie owocowy, a przy tym delikatny.

Żadne mleczko nie podpasowała mi tak jak to. a i kupowałabym je dalej, ale niestety wycofano jest z rossmanna i teraz ciężko je znaleźć;/ Dlatego mam zamiar przetestować wersję kasztanową.

tylko dla bardzo bardzo suchej cery

Używam sporadycznie, bo zupełnie mi nie podpasował i jak tylko mam okazję wolę zmyć makijaż czymś innym.
Rzeczywiście natłuszcza i to bardzo, zostawia lepką warstwę na twarzy. Nie mogłam tego znieść, więc dodatkowo przemywałam twarz tonikiem. Zmywa makijaż - nie przeczę, ale bardzo podrażnia mi twarz i oczy. Moją mamę też podrażniał, dlatego mi go oddała. I najważniejsze: potwornie zapycha!!! Jeżeli już po jednym zastosowaniu mam zapchane pory i pryszcze, to zdecydowanie nie jest to dobry produkt dla mnie. Najlepiej by było zmyć nim makijaż, a potem dodatkowo umyć buzię czymś innym, ale w takie rzeczy nie chce mi się bawić. Już wolę go wogóle nie używać.
Zapach niemiły, ale to kwestia gustu. Cena przystępna.

Używam tego produktu od: wedle potrzeby od paru miesięcy

Przyjemne i bardzo przyzwoite!

Produkt kupiłam, gdyż moja skóra od wakacji jest strasznie przesuszona. Wybór byl trafiony! Mleczko dobrze zmywa makijaż( z tuszem wodoodpornym idzie trochę gorzej), nie podrażnia, natłuszcza, jest wydajne. Generalnie bylabym bardzo zadowolona, gdyby nie zapach! Moim zdaniem okropny, strasznie mi się nie podoba i za to odejmują pół gwiazdki. Zapewne kupię jeszcze nie raz :D

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

niezły

Jako mleczko do zmywania oczu kiepskie, jako mleczko + tonik do twarzy całkiem fajne, mam mieszana skórę, ale lubię ją wieczorem natłuścić. Ostatnio przerzuciłąm się na płyn micelarny, ale do tego wracam czasem an wyjazdach z powodu opakowania 2 w1. Bardzo podoba mi się zapach.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Jest dobry

Kupiłam z zestawie razem z masłem do ciała i kremem na dzien i na noc za jedyne 16,70! Tanioszka...
Okazyjna cena... kupiłabym go ponownie ale raczej na promocji... 15 zł nie jest wart...
Pięknie pachnie, NAWILŻA co w przypadku kremu ciężko poszło, dobrze oczyszcza, wygładza i koi skórę.
Konsystencja gęsta i faktycznie nie najlepiej wychodzi z opakowania.
Generalnie jest Ok

Nawet ok

kupilam przypadkiem, ot tak by wyprobowac.
kosmetyk spelnia swoje zadanie, czasem dosc opornie, jednak z reguly bez problemu zmywa wodoodporny makijaz z oczu i twarzy.
niestety zauwazylam ze dosc podraznia moje oczy mimo ze nie sa one jakos specjalnie wrazliwe.

ladnie pachnie jednak po pewnym czasie zapach staje sie iezauwazalny

dosyc gesty kosmetyk, troche ciezko go wydobyc z tubki, no i nie zauwazylam zeby nawilzal moja cere.

ale poza tym ok, jednak nie wiem czy kupie ponownie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: caly czas 1