Matrix, Total Results, High Amplify, Hairspray (Lakier do włosów)

Lakier do włosów zapewniający elastyczne utrwalenie Matrix Total Results High Amplify perfekcyjnie utrwala pożądany kształt fryzury i chroni włosy przed puszeniem się i niepożądanym elektryzowaniem. Jednocześnie unosi włosy u samej nasady, zapewniając im w ten sposób objętość i promienny blask.

Właściwości:
+ utrwala kształt fryzury na cały dzień
+ chroni włosy przed działaniem wilgoci
+ dodaje fryzurze niesamowitej objętości
+ nadaje włosom promienny blask
+ zapobiega elektryzowaniu się włosów
+ szybko wysycha i nie skleja włosów
+ łatwo zmywa się z włosów

lakiery do włosów
utrwalające, nadające objętość, nabłyszczające
w sprayu
Utrwalenie
średnie

Matrix, Total Results, High Amplify, Hairspray (Lakier do włosów)

Kupiłam go już dość dawno temu w hurtowni fryzjerskiej, teraz już go nie mają a przez neta to dodatkowe koszty, tym bardziej że tani nie jest. Chętnie bym go kupiła ponownie, bo w stosunku do drogeryjnych lakierów raczej nie ma co porównywać. Przede wszystkim nie sklejał moich długich włosów, mogłam się wieczorem rozczesać. Po kilkudniowym używaniu bez mycia włosów nie miałam takiego twardego hełmu na głowie, to bardzo dobry lakier. Do fryzur tapirowanych raczej się nie nadaje, sądzę że w ogóle na krótkie włosy do podniesienia fryzury jest ciut za słaby. Mam włosy prostowane na gładko więc ten lakier jest idealny, po za tym nie zostawia tego matowego nalotu, wręcz przeciwnie, włos jest jakby bardziej błyszczący. Na pewno świetny lakier do włosów po prostownicy, lekkie fale, przy gęstych włosach. Mam gruby włos z tendencją do układania się jak on chce, ten lakier ciut wspomaga jego zdyscyplinowanie. Nie jestem pewna, ale sądzę że to jest dobry lakier do włosów mocno kręconych, mokrych włoszek itp,

Godny zaufania

Jest to mój numer 1! Wyraźnie powiększona objętość, fryzura pozostaje utrwalona przez cały dzień. Lakier jest lekki, pachnący i super trwały. Polecam wymagającym z włosami bez objętości.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt rewelacyjny najlepszy jaki dotychczas stosowałam

Produkty do włosów cienkich i delikatnych rewelacyjne najlepsze jakie testowałam. Konsystencja w porządku. Zapach przyjemny, nie intensywny. Opakowania poręczne i rozpylacz lakieru rewelacyjny nie podcieka i rozsyłanie jest delikatne. Mam cienkie i delikatne włosy z duża skłonnością do przetłuszczania. Po stosowaniu kosmetyków wydłużyłam czas pomiędzy myciem o jeden dzień . Czyli jak myłam swoje włosy codziennie i już pod koniec dnia wyglądały słabo. W tej chwili myje co drugi dzień i wygląd zadowala. Po zastosowaniu wszystkich kosmetyków z całej serii włosy są uniesione u nasady wyglada jakby było ich więcej i były bardziej gęste . Sumując kupię następny zestaw.

Długotrwałe utrwalenie

Lakier spełnił moje oczekiwania. Bardzo dobrze utrwala fryzurę, na cały dzień, dodaje jej objętości. Przy tym cała fryzura jest naturalna bez posklejanych włosów. Na koniec dnia nie miałam problemu z rozczesaniem włsoów, Podoba mi się, że rozpyla się w mgiełkę, która rozprowadza się na włosach drobinkami, które utrzymują efekt podniesienia włosów, bez robienia z nich sztywnego hełmu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jeden z lepszych na rynku

I tu kolejny pozytyw dla Matrixa. Bardzo lekki a zarazem mocny lakier, neutralny i delikatny zapach, długo utrzymywał się na wlosach, ale z wyczesaniem go tez nie bylo problemu. Polecam z całego serducha !

Nic dodać, nic ująć

Opakowanie - proste!
Produkty są sprzedawane w minimalistycznych opakowaniach, czyli bez zbędnych zdjęć czy obrazków, co osobiście mi się bardzo podoba.
Szampon i odżywkę łatwo rozróżnić więc nie ma potrzeby czytania etykiety przy każdym myciu głowy.

Zapach - delikatny
Większość produktów do włosów ma mocne zapachy, a ja preferuję bardziej delikatne. Produkty tej serii takie właśnie są.

Lakier bardzo przyjemny w stosowaniu i BARDZO wydajny! Tak samo jak pozostałe produkty serii, nie obciąża włosów. Spełnia swoje zadanie idealnie.

Przyjemny przeciętniaczek

Zaczynając od sposobu aplikacji- bOd lakierów nie wymagam ekstremalnego utrwalenia, bo też takiego nie potrzebuję, oceniam go w kategorii codziennych potrzeb. Lakier posiada dobry rozpylacz- działa bez zarzutu rozpylając mgiełkę, więc nie zrobimy sobie nim tak łatwo krzywdy. Podkreśla strukturę włosów i nadaną im objętość, włosy pozostają jednak elastyczne i niestety wpływa to na jego średnią trwałość. Nie ma co liczyć na 8h z opakowania. W zależności od wymagań może to być zaleta lub wada. Na pewno to nie lakier z gatunku tych co stworzy hełm odporny nawet na tornado.
Warto wspomnieć, że opakowanie to aż 400 ml, wystarczy na bardzo długo, ale nie każdy mimo estetycznego designu lubi takie ogromne opakowania na półce.
Ogólnie daje naturalny efekt, więc sprawdzi się dla fanek takiego wyglądu, dla bardziej wymagających użytkowniczek może okazać się za słaby.

Kropka nad i stylizacji

Lakier jest świetny,ale jeśli chodzi o efekt działania,nie wyróżnia się spośród innych tego typu na rynku, trzyma podobnie długo,a na objętość włosów nie ma zbyt wielkiego wpływu. Jednak jego ogromną zaletą jest delikatny zapach, używam sporo lakieru i wszystkie inne wręcz mnie dusiły,a ten pachnie tak subtelnie,że nie muszę zaciskać nosa i otwierać drzwi. Od razu widać,że ma doskonałą jakość. Drugą jego zaletą jest pojemność,400 ml to dla mnie w sam raz, butelka dobrze się trzyma w ręku i prezentuje się na półce profesjonalnie,jak w salonie. Strumień pryskania jest średni,to dobrze,bo lakier dzięki temu nie skleja włosów, można sobie je spokojnie układać,poprawiać. Włosy po nim nie wyglądają jak kask,sprawiają wrażenie naturalnych. I dlatego też ten lakier będzie stałym gościem w moim domu. Tym bardziej,że najlepszy efekt dodania mi optycznie włosów uzyskuje ,stosując serię kosmetyków High Amplify,niech więc ten lakier będzie tu kropką nad i i pozwala utrzymać tę objętość jak najdłużej.

Mieszane uczucia

A dlaczego mieszane? Bo chociaż efekt ogólnie mnie zadowala i lakier jest dla mnie wystarczająco dobry, podtrzymuje objętość włosów dość solidnie, to jednak jego cena jest moim zdaniem przesadzona. Kupowałam lakiery, które kosztują w przedziale 20-30 zł i efekt był naprawdę identyczny. Więc gdyby dorwać Matrix w promocji, to można śmiało wypróbować, ale za cenę regularną już bym się nie pokusiła. Ale podsumowując, na cienkich i delikatnych włosach efekt utrwalenia jest przyzwoity, fajnie też się sprawdził do „przylizywania” odstających włosków przy uczesaniu na gładko. I spray jest wygodny, dość równomiernie i dobrze się rozpyla.

Dobry lakier

Dobry lakier - cóż o nim więcej powiedzieć. Ładnie trzyma włosy w miejscu, nadaje połysk, ale - jak to lakier - odejmuje miękkości. Fajny atomizer, dystrybuuje odpowiednią ilość produktu. Duża pojemność, ładne opakowanie które może stać w łazience każdego, bez względu na płeć.

Lakier do włosów

Z cienkimi włosami jest tak , ze nie każdy lakier wytrzymuje aby utrzymać fryzurę w ryzach . Używając tego lakieru widziałam lekka roznice ale najbardziej polubiłam go przy wilgoci bo fryzura nie tknieta .

W porządku

Jestem posiadaczką włosów cienkich, długich i niskoporowatych, które nie są podatne na układanie - każda fryzura utrzymuje się kilka godzin. Lakier jest ok - delikatnie utrwala fryzurę, do tego pięknie pachnie. Co ważne nie skalaj oraz nie obciąża włosów.
Na plus ogromna pojemność oraz spray dający "mgiełkę" lakieru.