Matrix, Total Results, High Amplify, Proforma Hairspray (Bardzo mocny lakier do włosów)

Lakier do włosów, który nadaje włosom siłę i objętość. Idealny do włosów normalnych i cienkich. To 24-godzinna ochrona Twoich włosów przed wilgocią. Pozostawia błyszczące wykończenie bez poczucia sklejania.

Właściwości:
+ dodaje włosom witalności i blasku
+ natychmiast dodaje włosom objętości
+ nie skleja włosów i nadaje fryzurze naturalny wygląd

Utrwalenie
bardzo mocne
lakiery do włosów
utrwalające, nadające objętość
w sprayu

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie dla opornych na stylizację włosów

Lakierów do włosów używam okazjonalnie, częściej niż do utrwalania fryzur, stosuję jako kosmetyk wygładzający przedziałek, gdy mam na przykład dużo baby hairów, które odstają. Ten produkt miałam okazję poznać, otrzymując go w nagrodę dla Recenzentki Miesiąca od Wizaż.

Już samo opakowanie wygląda jak z profesjonalnego salonu, tak mi się przynajmniej kojarzy, cena też nie należy do najniższych. Puszka w błękitnym kolorze ma pojemność 400 ml, czyli większą niż standardowe lakiery. Mogłoby się wydawać, że dzięki temu produkt będzie bardziej wydajny. Nie zauważyłam tego, skończył się raczej w czasie podobnym do lakierów w mniejszej pojemności. Miałam wrażenie, że ma zupełnie inną konsystencję, bardziej wodnistą.

Produkt miał kilka większych szans na wykazanie się, kiedy miałam loki kręcone na papiloty. Z moimi włosami jest w tym temacie problem, ze względu na to, że są niskoporowate, a więc bardzo nieskore do utrzymywania wszelkich fryzur. W związku z tym ja jestem bardzo niezadowolona z działania lakieru, ponieważ moje loki rozprostowały się już po jakichś dwóch godzinach i to w normalnych warunkach atmosferycznych, bez wiatru itp., po naprawdę obfitym spryskaniu włosów. Nie zauważyłam większej objętości fryzury po zastosowaniu produktu, loki były raczej smutnymi strąkami. Co do ujarzmiania "bejbików" to ten efekt też szybko znikał, może nie do końca włoski powstawały, ale gładkiego przedziałka również nie zachowałam. Nie wiem natomiast jak kosmetyk sprawdziłby się na włosach bardziej podatnych na stylizację.

Z moich nietypowych włosów wszystkie rzeczy schodzą szybko, zarówno fryzury, jak i ten lakier. Nie miałam problemu z rozczesaniem kosmyków po użyciu produktu, ponieważ nie czułam, by w nich w ogóle został, nawet jeśli minęło tylko kilka godzin, nie cała doba. Ten lakier po prostu nie jest dla mnie, ale moja subiektywna opinia jest negatywna.

Lakier do włosów Matrix

Dziękuje wizaż za możliwość przetestowania produktów. Jedyną zaleta tego lakieru do włosów jest jego cena i pojemność oraz opakowanie. Nie jestem w stanie ocenić go dobrze. Posklejał moje włosy. Jeśli chodzi o utrwalenie moje fryzury też się nie za bardzo sprawdził. Zakręcone loki wytrzymały jakieś 2 godziny po spryskaniu ich lakierem. Włosy ciężko się rozczesywały po użyciu lakieru. Do modelowania włosów używam lokówki. Testowałam go na różne sposoby i jestem na nie. Mam włosy cienkie i proste jednak często kręcę je na lokówce.

Świetny lakier

Lakier rozpyla delikatną mgiełkę, nie zacina się, nie obciąża włosów.
Pięknie pachnie, idealnie utrwala fryzurkę. Polecam cały zestaw tej serii. To świetne produkty. :-)

najlepszy na rynku

W lakierze się zakochałam. Nie dośc że jest to naprawdę duży produkt,czyli starczy nam na więcej to jest bardzo ekonomiczny. Lakier nie skleja włosów nawet po dwukrotnym jego użyciu.Fryzura przez cały dzień jest w jak najlepszym porządku,zostaje taka sama od rana do wieczora. Włosy można bez obaw spokojnie wyczesać i poprawić fryzurę. Dodadkowo są podniesione od nasady co jest u mnie dużym plusem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mocne utrwalenie bez uczucia sklejenia! Cudo!

Lakierów do włosów używam praktycznie każdego dnia. Ten najbardziej przypadł mi do gustu, zwłaszcza gdy stylizuje fale. Gdy rano nakręcę włosy lokówką, spryskam lakierem i wzruszę palcami to do wieczora mam bujną czuprynę loków. Lakier przyjemnie pachnie, nie dusi. Włosy nie puszą się, ładnie błyszczą. Lakier jest bardzo wydajny. Polecam!

Całkiem przyjemny produkt

Mam włosy kręcone, więc zależy mi na długotrwałym utrzymaniu skrętu. Lakier sprawdza się w tej roli świetnie. Zapewnia dobre utrwalenie loków, nie skleja włosów i daje przy tym całkiem naturalny efekt. Na plus duże i wydajne opakowanie, atomizer i delikatny zapach.

Produkt otrzymałam w ramach testowania w Klubie Recenzentki.

Super mocny

Lakier-Jak na taka pogode zimowa lakier jest super nie skleja wlosow, pozostawia fryzure swierza. Jest mocny odporny na wiatr.moje corki innego lakieru juz nie chca. Czyli bedzie juz napewno w naszym domumoje wlosy sa cienkie i fryzury nigdy sie nie utrzymywaly a teraz jest super

Świetny produkt

Opakowanie lakieru jest naprawdę duże, co za tym idzie wydajne. A i tak wystarczy delikatnie rozpylić niewielką ilość produktu by utrwalić fryzurę. Włosy nie są sztuczne w dotyku, jak przy większości lakierów. Są za to bujne i tak jakby lekko "uniesione".

Lakier do włosów Matrix

Poprawny

Lakier jest poprawny, ładnie utrzymuje w ryzach moje loki, nie skleja ich i nie powoduje sztucznego hełmu ala peruka. Jestem zadowolona. Jedynie mogę przyczepić się do opakowania, dla mnie jest za duże, mało poręczne, nie mieści się w szafce ani szufladzie łazienkowej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo trwały lakier do włosów!

Z czystym sumieniem mogę polecić ten lakier do włosów, ponieważ zdecydowanie mocno utrwala fryzurę, nie obciążając jej. Nie powoduje efektu sklejonych włosów. Fryzura utrzymuje się cały dzień!

Super lakier!

Lakier Matrix bardzo mi odpowiada. Ma duże opakowanie, jest bardzo wydajny, przyjemnie pachnie, nie skleja włosów ale jednocześnie jest bardzo trwały. Zapewnia mi super naturalny efekt a tego właśnie oczekuję od lakieru. Mam rozjaśniane na platynowy blond, delikatne i cienkie włosy, których jednak jest bardzo dużo. Często, po użyciu innych lakierów, mam problemy z splątanymi włosami. Lakier Matrix jednak nie powoduje kołtunienia się włosów. Czasem nawet mam wrażenie, że po jego użyciu łatwiej się rozczesują. Bardzo fajny produkt, polecam!