Nivea, Visage, Regenerujący krem na noc do cery normalnej i mieszanej

Nivea, Visage, Regenerujący krem na noc do cery normalnej i mieszanej

Noc to najlepsza pora dla cery na intensywną regenerację i przywrócenie utraconego poziomu nawilżenia, aby każdego ranka była ona promienna, świeża i gładka. Naukowcy z laboratoriów NIVEA stworzyli regenerujący krem na noc Nivea Visage specjalnie z myślą o potrzebach skóry normalnej i mieszanej. Wspomaga on naturalny poziom nawilżenia skóry normalnej i mieszanej nocą.
- Wzbogacony pielęgnującym wyciągiem z lotosu oraz witaminami intensywnie nawilża skórę w nocy
- Dzięki zawartości Prowitaminy B5 skutecznie wspomaga naturalną regenerację komórek skóry podczas snu

ok

Dla mojej mało wymagającej skóry aczkolwiek czasem potrzbującej nawilżenia jest idealny.
Skóra faktycznie się trochę świeci ale co z tego?? przeciez to krem na noc, do spania się nie maluję i tak;)
+ nawilża
+ przyjemny zapach
+ konsystencja (dobrze się rozprowadza)
+ rano skóra miękka i wypoczęta
+ b.ładne, stabilne opakowanie

- mi tylko cena przeszkadza, 17zł:

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte opakowanie

okropny !

Przez ten krem z mojej normalnej cery zrobiła się nienormalna :(
Krem jest potwornie ciężki,tępy ,zapychający - daje uczucie jakiegoś kleju na twarzy ?
Jest to bardzo nieprzyjemne a cera szybko reaguje szczypaniem i zaczerwienieniem.

Krem w żaden sposób nie regeneruje i nie nawilża tylko męczy skórę która o dziwo zamiast wyglądać lepiej przybierała jakiś niezdrowy szarawy koloryt !
Nigdy więcej :(

Używam tego produktu od: prawie drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

nie dla mnie

Krem mnie nie zachwycił. Zbyt ciężka konsystencja, za tłusty jak na krem nawilżający, zatyka pory i wyskoczyły mi wypryski na czole, z czym nie miałam wcześniej problemu. Mam wręcz wrażenie, że podrażnia skórę twarzy, bezpośrednio po nałożeniu jest zaczerwieniona i szczypie. Plus za zapach i fajny słoik. Osobiście polecam osobom z przesuszoną cerą, nie skłonną do podrażnień. To moje pierwsze i ostatnie opakowanie, nawet nie zużyję go do końca, na szczęście przypadł do gustu mężowi.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Zagościł u mnie na stałe

Zdecydowanie się z nim nie rozstanę. M co prawda ciężką konsystencję, ale mi to nie przeszkadza. Nakładam go, a po 30 min przykładam do twarzy chusteczkę gdyż pozostawia tłusty film.
Plusy:
- świetnie nawilża, ujędrnia i regeneruje skórę po całym dniu męczenia jej makijażem.
- uwielbiam ten zapach.
- świetna jak dla mnie konsystencja i tak jak jedna z przedmówczyń pisała trzymam go w lodówce,super uczucie przy nakładaniu.
- nie uczula, nie wyskakują po nim żadne niespodzianki.
- Super opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 6 opakowań

do niczego :-) rozczarowanie niestety

oj oj rozczarowanie:

MINUSY:
- zapach (zaryzykowałam i wzięłam go - choć nie znoszę tego zapachu, ale miałam nadzieję że może ten nie będzie aż tak pachniał intensywnie)
- zostawia tłustą powłokę na skórze, jest ona jakaś taka lepiąca,nie wchłania się,
- rano mam twarz tłustą tak jak wieczorem po nałożeniu,
- nie widzę efektów po jego stosowaniu :-(

PLUSY: BRAK
- konsystencja nawet ok, ale bywają lepsze
- może opakowanie eleganckie i konkretne nie zbiję się gdy spadnie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca (ale nie codziennie bo nie mogę go znieść)

Świetny, tani produkt!

Mam już 3 opakowanie tego kremu. Jest rewelacyjny! Wcześniej stosowałam drogie kremy Estee Lauder, Cliniqua, Chanel i nie wiem czemu byłam taka głupia, bo produkt Nivea bije je na głowę. Rewelacyjna konsystencja, świetne nawilżenie. Skóra rano nawilżona, miękka, sprężysta, gładka. Żadnych niespodzianek ( po drogich kremach to się zdarzało), wyprysków, mało tego kiedy kupiłam samoopalający krem , który spowodował podskórną wysypkę na czole- krem Nivea Visage uratował mi życie i w ciągu tygodnia doprowadził skórę do normalności. Według mnie KWC na noc. Nie oddam go nigdy!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

niesamowity produkt

PLUSY:
- ładne, klasyczne, solidne opakowanie
- piękny, subtelny zapach
- świetnie nawilża
- wydajny
- nie sprawia, że skóra rano jest tłusta
- lubię go przed nałożeniem potrzymać w lodówce, efekt przy nakładaniu - bardzo miły

MINUSY:
- kończy się :C

cudowny!

uwielbiam ten krem! skora jest po nim tak mieciutka i nawilzona jak po zadnym innym kremie ktorego uzywalam nie zatyka porów i ma super konsystencje zapach typowo niveowski:P zero minusow- jest moim numerem jeden pod wzgledem kremow nawilzajacych na noc- niema lepszego!

Ilość zużytych opakowań: cztery

Nabłyszczacz

Krem w ogóle się nie wchłania, za to \"pięknie\" nabłyszcza twarz. Świecę sie po nim jak nie wiem co. Mam cerę mieszaną, dlatego go kupiłam. Kończę już słoiczek kremu, ale żadnej regeneracji niestety nie zauważyłam. Jeszcze rano po całej nocy twarz jest tłusta, mimo że nakładam go raczej oszczędnie. Gdy nałożę więcej, lepi się do poduszki. Nie pasuje mi zupełnie. Szkoda.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek 50 ml

Dobry kremik

Bardzo dobry i wydajny krem. Opakowanie wystarcza na naprawdę bardzo długo.

Kremik dobrze nawilża skórę nie obciążając jej, jednak dosyć gęsta i mocno odżywcza bardziej nadaje się na zimę niż na lato.

Ogólnie lepszy dla cery normalnej niż mieszanej ale i tak zasługuje na pochwałę.

Nie wiem czy kupię następny bo na lato muszę poszukać lżejszego kremu ale możliwe że późną jesienią do niego wrócę.

Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: jesieni

Mieszane odczucia

Przede wszystkim krem jest baardzo wydajny i gęsty. Po pierwszym dniu zauważyłam, że moja skóra jest ładnie nawilżona i wygląda zdrowo. Jednak po dłuższym użytkowaniu strefa T zaczęła się "zapychać". Po odstawieniu na kilka dni, sytuacja wróciła do normy. Teraz używam kremu co 2-3 dni i jest dobrze ;)

KWC

krem jest idealny. juz po kilku dniach zauwazylam, ze skora mojej twarzy jest jakby bardziej "wypoczeta". dobrze nawilza. zapach jest cudowny, uzaleznia :) niby maly sloiczek z kremem a starcza na bardzo dlugo. mam go od lipca 2009, uzywam go codziennie i tak na moje oko to gdzies w lipcu 2010 dopiero mi sie skonczy :) czyli starczy na rowny rok :)

od kiedy: od kilku miesiecy