Ziaja, Med, Kuracja oczyszczająca, Krem redukujący niedoskonałości

Ziaja, Med, Kuracja oczyszczająca, Krem redukujący niedoskonałości

Produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej.

- Zapewnia kompleksową pielęgnację skóry trądzikowej.
- Normalizuje wydzielanie sebum.
- Przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka.
- Zmniejsza nierówności, łagodzi zaczerwienienia.
- Działa łagodząco na nadmiernie wrażliwą skórę.
- Poprawia wygląd cery.

łagodzące, antybakteryjne, przeciwtrądzikowe
w tubce
uniwersalne
trądzikowa, tłusta

Ultra lekki krem

Krem z serii kuracji oczyszczającej muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył.

Emulsja ma bardzo lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy na skórze.
Nie zawiera kompozycji zapachowej choć w moim odczuciu mimo wszystko jest to bardzo delikatny i przyjemny zapach, choćby z samych składników w nim zawartych. Nie jest duszący, a zwykle kremy medyczne takie właśnie są.
Po krótkim stosowaniu zauważyłam już, że niweluje zaczerwienienia a moja skóra jest gładka i odprężona. Zostawia też lekki efekt chłodzenia i tym samym łagodzi wszelkie podrażnienia.

Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się na dłuższą metę. Póki co, wiąże z nim spore nadzieje. :)

Fajny krem na dzień, gdyby tylko ciut lepiej współpracował z podkładem ;)

Produkty do pielęgnacji twarzy od Ziaji mają szczególne miejsce w moim serduszku, darzę je sporym sentymentem, bo przypominają mi czasy, gdy sięgałam po nie jako nastolatka :) Seria oczyszczająca musiała znaleźć się w mieście jej łazience, mimo że jestem 30+, bo lubię stosować lekkie, matujące kremy pod makijaż.
Kosmetyk ten otrzymujemy w białej tubce. Minimalistyczna szata graficzna Ziaji bardzo mi się podoba, lubię jej prostotę. Niestety, ta tubka to nie do końca wygodna i lubiana przeze mnie forma. Ciężko wyciska się ten kosmetyk, gdy zużyjemy już połowę opakowania. Ostatnio miewałam wygodniejsze, poprostu.
Zapach jest delikatny, świeży, subtelny, przypomina mi dawne serie Ziaji.
Kremik jest faktycznie kremem. Gęsty, ale lekki, w zielonkawym kolorze. Doskonale łączy ze sobą nawilżenie z matowieniem cery. Czuję, że skóra jest nawilżona, gładka, miękka, jednocześnie jest satynowa w dotyku i się nie świeci przez długi czas. Bardzo go polubiłam solo jako krem na dzień. Niestety trochę kiepsko dogaduje się u mnie z podkładem i korektorem - lub się rolować i łuszczyć na twarzy. Muszę trochę czasu więcej przeznaczyć, aby wszystko ładnie wklepać. Tak poza tym jest ok - nie zapycha, nie spowodował wysypu niespodzianek. Tani kosmetyk, w dodatku polskiej marki, a ja lubię wspierać nasze. Gdyby nie ta tubka i to rolowanie się na twarzy, z pewnością ocena byłaby wyższa :)

Działa na niedoskonałości!

Krem doskonale sobie radzi przy skórze trądzikowej ze skłonnością do trądziku. Dzięki niemu skóra jest zdrowsza, piękniejsza, a zaskórniki szybko się goją.

Lekka konsystencja, która nie zapycha porów, dobrze nawilża i pielęgnuje skórę. Jestem bardzo zadowolona, wdrożenie kremiku do pielęgnacji sprawiło, że moja skóra wygląda zdrowiej, jest gładka i odżywiona.

Bardzo polecam, ja mam skórę mieszaną, tłustą i krem sprawdził się idealnie w mojej pielęgnacji,

Najlepszy krem na niedoskonałości

Jestem zachwycona tym produktem. Krem genialnie się wchłania i pod nim każde serum ma idealne domknięcie pielęgnacji. Nie zapycha - co jest dla mnie bardzo ważne. Nie ma jakiegoś konkretnego zapachu, wręcz mogłabym powiedzieć, że jest bezzapachowy co jest według mnie bardzo na plus. Krem bardzo nawilża, ja stosuje go i wieczorem i rano. Trochę tępo się rozsmarowuje co jednak nie jest jakimś wielkim minusem, bo krem i tak szybko się wchłania. To już moje trzecie opakowanie i skóra jest wyraźnie wygładzona, ujędrniona, naprawdę widzę różnice po używaniu go. Mój ideał!

Może wysuszć

Twarz jest po użyciu matowa, jednak przy systematycznym nakładaniu moją cerę zbytnio wysusza i muszę używać naprzemiennie z kremem nawilżającym. Mimo to polecam produkt.

Dobry krem

Krem w wygodnym opakowaniu w tubce. Cena jest niska a dobra skuteczności. Łatwo się rozprowadza i nie tworzy lepkiej warstwy na skórze i tłustego filmu. Krem dobrze współpracuje z podkładem. Łagodzi podrażnienia. Zmniejsza wydzielanie sebum na twarzy - gdy cera jest tłusta ale nie wysusza skóry . Produkt wydajny.

nie przeszadza, nie pomaga

Krem mnie nie zapychał i nie spowodował nowych wyprysków co się ceni bo większość kremów jakich używam ma do tego skłonność. Po nałożeniu pozostawia lekko tłustą warstwę i lekko nawilża cerę. Niestety nie zauważyłam zmniejszonego wydzielania sebum czy poprawy cery. Dobry uzupełniacz w dni gdy stosowałam produkty z kwasami czy retinol (składniki kremu są dość neutralne), ale na dłuższą metę szukam czegoś bardziej treściwego.

Czy wrócę do niego? Może dam mu jeszcze szansę jako sporadyczny nawilżacz, ale na pewno nie będzie to centrum mojej pielęgnacji.

Na trądzik hormonalny nie działa, nie wpływa na redukcję wydzielanego sebum, ale przynajmniej dobrze nawilża

Moja cera jest mieszana z tłustą strefą T, mam rozszerzone pory, trądzik i przebarwienia po nim.
Krem Ziaja Med zakupiłam na serwisie aukcyjnym. Tubka o pojemności 50 ml kosztowała około 15 zł. Od kremu oczekiwałam głównie zmniejszenia wydzielania sebum oraz nawilżania.
Krem ma lekko zielony kolor i delikatny zapach, mi osobiście nie przypadł do gustu, ale też nie jest najgorszy.
Konsystencja na początku wydaje się lekka, ale to tylko pozory. Przy rozsmarowaniu czuć że wcale nie jest to taki lekki, szybko wchłaniający się krem. Po nałożeniu na cerę zostawia na niej wyczuwalny na twarzy film.
Twarz po użyciu kremu jest miękka, gładka, nawilżona. Jako krem na noc sprawdza się bez zarzutu. Przechodząc jednak do obietnic producenta - nie jest najlepiej. Krem nie wpływa na regulację wydzielania sebum, jest tak samo jak było. Nie zmniejszył mi się trądzik ani rozszerzone pory.
Nie wiem co myśleć o tym kremie. Na moje problemy skórne nie działa, być może to moja cera jest taka oporna - po innych opiniach widzę że wiele Pań jest zadowolonych. Na uwagę zasługuje jednak fakt że krem mnie nie zapchał. Mimo że nie spełnia swoich obietnic nie można powiedzieć że jest jakiś zły - w sumie nadaje się jako krem na noc, nawilża, nie szkodzi cerze a cena niska. Nie jest to żaden hit, ale i nie bubel.
Ode mnie 3 gwiazdki.

Wszystko czego potrzebuję!

Krem jest bezzapachowy, wydajny i ładnie się wchłania. Nie powoduje podrażnień. Po kilku dnia stosowania trądzik znacząco się zmniejszył, a skóra wygląda zdrowiej. Polecam kosmetyk, który za dość niską cenę daje nam spektakularne efekty.

Skuteczny

Mój faworyt z tej serii. Lekki, bezzapachowy krem, który do tego jest wydajny. Nie jest komedogenny, nie podrażnia i nie wysusza. Pozostawia skórę lekko zmatowioną, wyglądającą zdrowo. Skutecznie redukuje trądzik nawet o połowę, a przy dalszym stosowaniu prawie całkowicie. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie działaniem, składem i ceną. Trafił idealnie w potrzeby mojej skóry skłonnej do niedoskonałości, wrażliwej i szybko wysuszającej się, oprócz strefy T.

Bardzo dobry krem na skórę ze skłonnościami do niedoskonałości

Stosuję już drugą tubę kremu, ponieważ jest to bardzo dobry krem do mojej cery. Mam cerę mieszaną, na dole policzków i na czole mam bardziej tłustą skórę i od czasu do czasu pojawiały mi się tam wypryski. Od kiedy stosuję w te miejsca krem Ziaji redukujący niedoskonałości, zapomniałam o jakichkolwiek zmianach, pryszczach i niedoskonałościach. Nic się nie pojawia. Skóra jest zdrowa, nawilżona. Tak więc krem okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Krem ma odpowiednią konsystencję - nie za rzadką, nie za gęstą. Jest wydajny, wystarcza na długo. Dobrze i wygodnie się rozprowadza, dobrze i szybko wchłania się w skórę. Krem nie roluje się pod makijażem. Nie zostawia tłustej warstwy, ale zostawia skórę nawilżoną i odpowiednio natłuszczoną. Nie można się do niczego przyczepić. Nie wysusza skóry, nie podrażnia, nie powoduje zmarszczek, czy ściągnięcia skóry. Polecam krem.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Krem, Ziaja Med

Krem testowałam razem z pozostałymi kosmetykami tej serii czyli tonikiem, pastą myjącą i kremem punktowym. Początkowo zauważyłam spory wysyp nowych syfków ale już po kilku dniach skóra się oczyściła i stała się odżywiona. Ogólnie krem według mnie jest bardzo fajny, ma lekką konsystencję i jest wydajny.