Luba, Pielęgnujące chusteczki do rąk z płynem antybakteryjnym `Mleczko owsiane`

Luba, Pielęgnujące chusteczki do rąk z płynem antybakteryjnym `Mleczko owsiane`

Oczyszczające chusteczki do rąk z płynem antybakteryjnym zostały stworzone do skutecznego usuwania wszelkich zabrudzeń. Kompleksowo dobrane składniki aktywne znane z właściwości nawilżających, takie jak mleczko owsiane, pantenol i alantoina dają uczucie wypielęgnowanej skóry oraz zapewniają higieniczną czystość. Chusteczki o zmysłowym, kremowym zapachu.

nawilżające, odświeżające
zapachowa
jednorazowego użytku
normalna, sucha

Mały koszmarek

Byłam bardzo podekscytowana tym produktem. Fantastyczna Szata graficzna i zapach. ALE. Na mój gust są za mało nasączone. Dużym minusem jest to, że nalepka się odkleiła i produkt się dodatkowo przesusza.

Najlepsze chusteczki antybakteryjne

Chusteczki kupiłam w Rossmanie skuszona bardzo ładnym opakowaniem oraz dodatkiem mleczka owsianego. Okazały się być najlepszymi jakie używałam.
Przede wszystkim nie wysuszaja, pozostawiają bardzo przyjemne, nawilżone dłonie w dotyku jak po użyciu kremu.
Zapach jest super, pozostaje na dłoniach. W pierwszych chwilach jest bardzo intensywny co mi akurat nie przeszkadza.
Bardzo ciekawy skład, wiele składników nawilżający i pielęgnujących, dzieki którym dłonie są nawilżone po użyciu pomimo alkoholu w składzie.
Poręczne opakowanie, chusteczki wychodzą pojedynczo oraz nie są za suche ani za mokre.
Zawsze mam je w torebce.
Użyłam już parę opakowań I narazie nie zmienię ma żadne inne.

Najlepsze chusteczki nawilżające

Wow jestem pod wielkim wrażeniem tych chusteczek . Kupiłam je w Rossmanie aby odświeżyć dłonie . I to był strzał w dziesiątkę.
Chusteczki bardzo dobrze pielęgnuje dłonie, nie wysuszając ich. Zapach mleczka owsianego jest tak intensywny ,że czuć go bardzo długo na dłoniach. Polecam i mam te chusteczki zawsze w swojej torebce.

Udany produkt, warto mieć przy sobie

W torebce zawsze mam nie tylko preparat odkażający, ale i mokre chusteczki do awaryjnego przetarcia dłoni poza domem. Przez lata wypróbowałam już całkiem sporą ich ilość i wymienić mogę dwa główne grzechy - kleistość dłoni po użyciu i przesadne perfumowanie, które przy tego typu produkcie nie jest przecież potrzebne.

Chusteczki Luba wpadły mi w oko podczas promocji w Rossmanie, o dziwo uwagę zwróciło mało krzykliwe, stonowane opakowanie. Jest małe, poręczne, a zawartość, jak to najczęściej bywa, wyjmujemy przez okienko zamykane później naklejką.

Same chusteczki są dobrze nasączone, ale nie odnotowałam pienienia się, mają bardzo miły i lekki, kremowo-mydlany zapach. Niestety zostawiają na skórze lepiącą warstwę, ale gdy się chwilę odczeka to efekt ten ustępuje. Pomimo deklarowanego działania antybakteryjnego nie zauważyłam wysuszenia rąk, więc jest dobrze.

Bardzo przyzwoity produkt do "umycia" dłoni poza domem. Przyjemny w użyciu, delikatnie pachnie i nie robi żadnej krzywdy. W mojej torebce zagości na dłużej.