Purederm, Vegan Under Eye Pads Collagen (Płatki kolagenowe pod oczy)

Purederm, Vegan Under Eye Pads Collagen (Płatki kolagenowe pod oczy)

Hebe

Wegańskie Płatki pod Oczy z Kolagenem Roślinnym #ujędrnianie #nawilżenie #rozjaśnienie
Intensywnie nasączone płatki pomagają przywrócić nawilżenie i elastyczność skóry wokół oczu oraz zmniejszyć oznaki jej starzenia. Kolagen zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami, sprawia, że skóra staje się gładka i uelastyczniona. Aloes wykazuje działanie łagodzące i przeciwzapalne, witaminy odżywiają wiotką skórę. Naturalne płatki wykonane są z włókien biodegradowalnych dzięki czemu są przyjazne dla środowiska.

płatki pod oczy
przeciw cieniom / opuchnięciom, nawilżające
w saszetce

Nie spływają z oczu

Dzięki materiałowi z którego są wykonane nie spadają i nie skuwają z oczu co dla mnie jest bardzo ważne. Ładnie przylegają, łatwo je wyjąć z opakowania które jest zamykane i szczelne by móc korzystać dalej w przyszłości z pozostałych płatków. Łatwo je od siebie oderwać, starczą na długo i dostępne są często w przecenie za 7zl. Ładnie redukują obrzęki i co również ważne - nie uczulają a mam z tym problem. Mogę je trzymać długo a i tak ich nie czuję. Ładnie pachną, czuć świeżość ale nie wiem czy to mięta czy zioła.

Uwielbiam

Totalnie zakochałam się w materiałowych płatkach pod oczy. Żelowe też lubię ale te są prostsze i szybsze. Żelowe używam przed większymi wyjściami, gdy mam czas poleżeć i intensywnie się pielęgnować. Natomiast te materiałowe używam codziennie rano przed wyjściem do pracy. Nakładam płatki i w tym czasie maluję brwi. Po skończonym procesie malowania skóra pod oczami zyskuje więcej nawilżenia i jest bardziej napięta. Delikatnie też zdejmują obrzęk. Z tym nie mam raczej problemu ale wiadomo zdarzają się dni z gorszym snem i wtedy te płatki są zbawieniem. Uwielbiam, że te płatki mogę nałożyć dosłownie na 5 minut a one zrobią swoją robotę. Po takim zabiegu korektor pod oczami wygląda lżej i po prostu lepiej. Są bardzo cieniutkie, fajnie wycięte i dobrze nasączone. Idealnie trzymają się pod oczami. Nawilżają wystarczająco, wiadomo hydrożelowe działają mocniej ale rano nie ma opcji żebym pilnowała hydrożelowych czy mi się nie ześlizgują. Te płatki idealnie współgrają z moją poranną rutyną i wbijają moją pielęgnację na wyższy poziom.

Redukują obrzęki i cienie pod oczami

Wegańskie płatki kolagenowe pod oczy od Purederm sprawdzają się u mnie w codziennym użytkowaniu. Kolagen zawarty w płatkach sprawia, że jest gładka i elastyczna a aloes odżywia i działa łagodząco.
Płatki stosuję codziennie o poranku, ponieważ bardzo dobrze nawilżają skórę oraz redukują cienie pod oczami i obrzęki. Płatki przechowuję w lodówce, ponieważ schłodzone mają jeszcze lepsze działanie w zakresie redukcji obrzęków.
Kształt płatków jest dobrze dopasowany do okolic oczu.
Opakowanie zawiera 30 płatków co zapewnia wykonanie 15 zabiegów pielęgnacyjnych okolic oczu.
Płatki wykonane są z włókien biodegradowalnych.
Cena płatków diametralnie wzrosła i moim zdaniem jedynie cena promocyjna jest adekwatna do jakości produktu.

Nie dla alergików!

Są to przeciętne płatki, które nawilżą skórę pod oczami, ale nie dają jakiegoś spektakularnego działania. Dla alergików, którzy mają problemy ze skórą wokół oczu nie do końca się sprawdzą.

Nawilżenie i leciutkie napięcie okolicy oczu bez podrażnień

Saszetkę w piaskowej barwie zamykaną strunowo zawierającą płatki pod oczy w liczbie aż 30! sztuk kupiłam w Hebe za 5,99zł za opakowanie po przeczytaniu recenzji Marza97.
Saszetka bardzo wygodna w użyciu, dobrze się ją zamyka przez co zawartość nie ma szans na wyschnięcie.
Płatki zrobione z materiału identycznego jak maseczki materiałowe w płachcie; dobrze nasiąknięte esencją, łatwo je wygładzić, nie spływają z twarzy ani nie marszczą się pod wpływem ciepłoty ciała. W moim przypadku po 20 minutach nadal były wilgotne i nie odchodziły na krawędziach.
Przechowuję w lodówce dlatego przyjemnie chłodzą zmęczoną okolicę oczu.
Zapach bardzo delikatny, przypomina mi inne koreańskie maseczki w płachcie, po 3 minutach od nałożenia przestaje być wyczuwalny.
Po zdjęciu skóra jest nawilżona, napięta i lekko rozświetlona a drobne zmarszczki w zewnętrznych kącikach oczu prawie niewidoczne.
Nie pojawiło się łzawienie ani żadne podrażnienia.
Cena śmiesznie niska jak za 15 par płatków, które dają nawilżenie i napięcie trzydziestoletniej cerze mieszanej alergika, którego wszystko uczula i podrażnia.

Brak jakiegokolwiek efektu

Moja skóra pod oczami jest bardzo cienka i potrzebuje częstego nawilżenia oraz odżywiania. Dodatkowo zmagam się z naturalnymi cieniami, które dają efekt zmęczonej życiem osoby. Przyznam szczerze, że czasem najlepszy krem nie wystarcza.
Płatki pod oczy od Purederm kupiłam w super promocji w Hebe - i to aż trzy opakowania. ;)

Płatki są wykonane z bardzo cienkiej tkaniny, która nasączona emulsją przykleja się do skóry i całkiem dobrze się na niej trzyma.
Nie zauważyłam spektakularnego efektu nawilżającego. Skóra pod oczami po użyciu była lepka ale na pewno nie nawilżona. Płatki dosyć szybko wysychają, co jest dla mnie ogromnym minusem i być może jest to powód braku nawilżenia.
Na cienie w ogóle nie działa i nie mówię tutaj o tych moich naturalnych bo na nie nie ma mocnych, ale o zmęczonych oczach po nie przespanej nocy lub imprezie. Wypróbowałam również porządnie schłodzone w lodówce, nic z tego. Nie działają kompletnie.
Mogą być dobre dla skóry, która nie ma dużych potrzeb, jednak moim wymaganiom nie sprostały nawet minimalnie.

Płatki za śmieszne pieniądze

Kupiłam te płatki pod oczy za 5 zł w hebe. Jest ich w środku 30 sztuk, więc jest to aż smieszna cena. Często jedna para tyle kosztuje albo i więcej ;)
Z tego względu nie mogłam się oprzeć. Płatki są zamkniete szczelnie w opakowaniu saszetkowym. Są bardzo cieniutkie i trochę ciezko je oddzielić od siebie, są stworzone z tkaniny typowej jak maski w płachcie, plus za to, ze są to materiały biodegradowalne.
Płatki nie spadają z okolic oczu, dobrze się trzymają, dość szybko wchłania się serum w nich zawarte. Czasem potrafię siedziec z maskami/ płatkami ponad 20 min i nadal są wilgotne, a tu po 10 min już były suche.
Nie wyrządziły mi żadnej krzywdy, nawilzyly okolice oczu, wygladzily.
Jest to fajny produkt za grosze, te małe minusy odnosnie ich grubości czy poziomu nasiąknięcia w serum to tak małe minusy, ze tak naprawdę za taka cenę nie ma na co narzekać. Warto wziąć i przetestować, produkt jest wydajny- na 15 razy :)

Mega wydajne

Płatki pod oczy z kolagenem w bardzo niskiej cenie. Mamy ich aż 30 w opakowaniu, które jest szczelnie zamknięte. Dobrze nawilżone. Nie wysychają po otwarciu. Cienkie listki dobrze przyklejają się do skóry. Łagodzą i nawilżają cienka skórę wokół oczu. Nie uczuliły mnie. Trzymamy je na skórze do momentu aż wyschną i zaczną się odklejać. Produkt biodegradowalny. Myślę, że warto je kupić. Nie są jakimś super produktem, ale na szybkie złagodzenie i poprawienie kondycji skóry wokół oczu można je użyć. Wydaje mi się, że nie ma na rynku takiego wydajnego produktu pod oczy jak ten. Wystarcza na bardzo długo. Produkt bezzapachowy.

Nic specjalnego

Jestem mocno zdziwiona oceną tych płatków. Według mnie nie są kompletnie tragiczne ale nie ma w nich nic specjalnego i z całą pewnością ponownie ich nie kupię.

Płatki są cienkie, wykonane z fizeliny, mocno nasączone lekką esencją przypominającą tonik. Nie trzymają się twarzy, ześlizgują i spadają więc wykonywanie w nich jakichkolwiek czynności jest mocno utrudnione. Efektu nie zauważyłam, skóra jest nawilżona ale nie jest to efekt wart siedzenia 20 minut z niewygodną chusteczką na twarzy. Zdecydowanie preferuję płatki żelowe i z całą pewnością do nich wracam.

tanie a bardzo dobre płatki

kupiłam je podobnie jak i poprzedniczka za zawrotną cenę ok 5 czy 6 złotych tylko, że ja wyłapałam je w hebe i jestem szczerze zaskoczona jak bardzo mi się podoba ich działanie. zapach mają dość specyficzny - trochę pachną mi jak imbir, ale nie mam pojęcia dla czego. jeżeli chodzi o działanie to przede wszystkim bardzo fajnie nawilżają skórę i też świetnie rozjaśniają cienie. używam ich codziennie rano przed pracą by dac swojej skórze chwilę na takie większe nawilżenie. w tym czasie np. maluje sobie powiekę górną, a po odklejeniu zaczynam nakładać już korektor. nic się nie waży, dobrze się trzyma makijaż pod okiem. skóra jest odczuwanie w lepszym stanie niż przez założeniem płatków. totalnie nie jestem fanką koreańskiej pielęgnacji, ale te płatki robią to co do nich należy. same płatki są bardzo delikatne i są z takiego jakby materiału. dobrze trzymają się skóry, ale ciężko je od siebie odczepić gdy wyjmuje się je z opakowania. są bardzo dobrze nasączone i wegański. to co lubię :D

Fajne, ale zostawiam rezerwę w ocenie.

Ja bym powiedziała, że te płatki dają taki efekt liftingu, a przynajmniej w moim odczuciu. Chodzi mi o to, że po zdjęciu skóra jest napięta, w odczuciu i w dotyku taka jakby wypełniona. Oczywiście skóra dostaje nawilżenie, ale myślę, że są płatki, które mogą dać nawilżenia - a nawet nawodnienia jeszcze więcej, więc piątki w ocenie nie będzie. ;) Produkt przynosi uczucie łagodzenia i ukojenia, szczególnie kiedy mam bardziej przesuszoną skórę i kiedy za mała ilość wypitej wody odbija się na skórze - wtedy widzę i czuję różnicę. Nie wypowiem się co do likwidacji cieni oraz obrzęku pod oczami, ponieważ ja tego problemu nie mam.

Bardzo podoba mi się to, że płatki są dobrze nasączone, ale nie ociekają. Dzięki temu nie zjeżdżają spod oczu i nie trzeba ich co chwilę poprawiać. Bardzo łatwo oddzielają się od siebie, materiał nie urywa się, nie rozwarstwia, więc jest super. Naprawdę jestem pod wrażeniem jakości do ceny, ponieważ to aż 30sztuk, za które zapłaciłam 5,99 na promocji w Rossmanie, ale standardowa cena też nie jest wysoka.
Co do czasu ich przetrzymywania na skórze - u mnie lepiej krócej niż dłużej. Kiedy trzymałam je 20min, to materiał był przeschnięty, przez co odrywanie od skóry zostawiło po sobie takie... Dziwne uczucie, jakby płyn zaschnął mi na płatkach. A po 10minutach skóra była fajnie nawilżona i miała blask. Nie zawsze dłużej znaczy lepiej. ;)

Nie wiem czy kupię ponownie, bo widziałam jeszcze 2 wersje płatków z tej firmy i będę chciała je przetestować. Jeśli nie spiszą się, to wrócę do tych na pewno.

Lubię bardzo :)

Do zakupu tych płatków zachęciła mnie przed wszystkim cena, niecałe 6 zł za 30 płatków to kusząca propozycja. Poza tym miałam już okazję używać płatki tej firmy i byłam z nich bardzo zadowolona.
Płatki są wycięte z cienkiej płachty i mocno nasączone esencją. Wyciąga się je bardzo dobrze ale powinno się uważać bo czasami można niechcący wyciągną dwa sklejone ze sobą płatki. Płatki są dość duże, dobrze wykrojone więc nie ma problemu z dopasowaniem ich pod okiem. Bardzo dobrze trzymają się na skórze więc można z nimi śmiało biegać po domu i nie spadają. Dla mnie to ważne bo używam ich zazwyczaj rano a wtedy zawsze jestem w niedoczasie nie mogę sobie pozwolić na luksus leżenia.
Płatki zmniejszają poranna opuchliznę pod oczami, zwłaszcza jak ktoś jest wytrzymały na niskie temperatury i ochłodzi je przed aplikacją w lodówce. Dla mnie to trochę zbyt duży szok termiczny dla organizmu ;)
Nie mam mocnych sińców pod oczami ale czasami jak jestem zmęczona i niewyspana to się pojawiają i tutaj płatki też dobrze dają sobie radę .
Poza tym dobrze nawilżają delikatną skórę pod oczami i delikatnie ją ujędrniają. mam wrażenie lekkiego napięcia po ich użyciu i jest to jak najbardziej pozytywne odczucie.

Polecam wypróbować je na sobie, cena jest delikatnie mówiąc konkurencyjna a efekty warte wypróbowania.