Coloris, Velvetic Silky Skin Sensitive Hair Removal Cream (Krem do depilacji do rąk, pach i okolic bikini)

Nawilża, zmiękcza i pielęgnuje.

Zawiera ekstrakt rumianku, kolagen i elastynę oraz dodatek allantoiny.

Unikalna formuła pozwala na delikatną depilację miejsc wrażliwych, jak pachy i okolice bikini. Zapewnia skuteczne i delikatne usunięcie zbędnego owłosienia. Produkt zawiera substancje nawilżające i zmiękczające, dzięki którym skóra staje się gładka i miękka, dobrze nawilżona.

Delikatny kwiatowy zapach daje poczucie relaksu i odprężenia.

kremy do depilacji
łagodzące, nawilżające
zapachowa
w tubie
wrażliwa

Bardzo dobry krem do depilacji.

Krem ten kupiłam w Auchanie za około 4 złote. Produkt zamknięty jest w wygodnej tubie, a do zestawu dołączona jest szpatułko-łopatka do rozprowadzania i usuwania kosmetyku ze skóry. Krem jest średnio gęsty, a jego zapach całkiem przyjemny jak na chemiczny preparat do depilacji. Produkt łatwo rozprowadza się po skórze. Krem używałam do depilacji rąk. Trzymałam go na skórze około 10 minut. Po tym czasie włosy w większości były usunięte (nie mam zbyt bujnego owłosienia, włoski są raczej cienkie). Pozostały jakieś pojedyncze sztuki, właściwie niewidoczne. Krem starcza na około 3 takie sesje depilacji, więc jest dość wydajny. Podrażnień nie zaobserwowałam. Generalnie z produktu jestem zadowolona i chętnie sięgnę po niego ponownie.