Nivea, Baby, Delikatny krem pielęgnacyjny (stara wersja)

Nivea, Baby, Delikatny krem pielęgnacyjny (stara wersja)

Delikatnie pielęgnuje skórę twarzy i całego ciała, utrzymując optymalny poziom nawilżenia. Dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z nagietka wzmacnia barierę ochronną skóry i zapewnia optymalne nawilżenie przez całą dobę, pozostawiając skórę gładką, zdrową i zadbaną.
Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów. Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest PZH.

normalna, wrażliwa, sucha
kremy i mleczka do ciała, kremy do twarzy
ochronne, natłuszczające, pielęgnujące
bez alkoholu
w słoiku

Bardzo przyjemny produkt

Stosowany przy trójce dzieci w różnym wieku. Produkt posiada delikatny zapach i jest bardzo wydajny. Nawilża nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Nie uczula i nie podrażnia. Jesteśmy po kilku opakowaniach i chętnie wracamy do tego produktu, zwłaszcza latem, kiedy to nawilżenie jest bardziej potrzebne po słonecznych podróżach.

Seria Nivea baby

Mam całą serię Nivea baby. Nie będę się rozpisywać bo uważam że każdy produkt z tej serii jest strzałem w 10. Pięknie pachną, nie podrażniają tej małej dziecięcej skóry. Nie uczula. Nie wywołuje alergii. Same plusy. Dodatkowo fajne jest to że jest w formie słoiczka. Polecam. Mój Witek jest zachwycony!

Ok

Krem nivea ma opakowanie w postaci słoja. Krem pięknie, przyjemnie pachnie. Konsystencja produktu jest dość gęsta. Świetnie się rozprowadza i dość szybko się wchłania. Krem pozostawia skórę córki nawilżoną, gładką i pięknie pachnącą. Myślę że Krem zostaje z nami na dłużej (oczywiście jeśli nie będzie potrzeby stosować leczniczej pielegnacji na AZS)

Lekki krem

Krem używałam latem do nawilżania ciała. Bardzo przyjemny zapach, który uwielbiam. Konsystencja bardzo lekka w stronę wodnistej, na lato mi pasowała. Nawilżał skórę, nie przetłuszczał jej. Fajnie go mieć w domu, bo jest uniwersalny, łatwo dostępny i wydajny. Polecam!

dobry

Bardzo długo szukałam idealnego kremu do twarzy który nie będzie mnie zapychał i jednocześnie będzie nadawał się pod makijaż i się udało. Krem jest przeznaczony do stosowania dla dzieci, więc nie posiada całej masy niefajnych substancji. Kremik sprawdza się u mnie bardzo dobrze, nawilża i szybko się wchłania, jest on idealny do codziennego stosowania.

Przydatny

Mam wrażliwą cerę, która bardzo lubi produkty dla dzieci. Ten krem jest genialny. Świetnie koi, nawilża. Przede wszystkim nie uczula i nie podrażnia.
Krem jest tani, wydajny, łatwo dostępny. Konsystencja jest gęsta, dobrze rozprowadza się na skórze.
Zapach jest delikatny, taki bobaskowy :p
Lubię używać go jako krem - opatrunek po opalaniu i po goleniu.

Pielęgnuje i nawilża

Bardzo lubię stosować kosmetyki dla dzieci na swojej własnej skórze. Mam wtedy pewność, że będą to delikatne i skuteczne produkty. Nie inaczej jest w przypadku kremu Nivea Baby. Uwielbiam go za nawilżenie, które daje mojej skórze oraz za ukojenie. Widać, że krem pielęgnuje moje ciało.

Delikatny kremik

Używałam tego kremu przy dzieciach i byłam zadowolona. Był rzeczywiście delikatny i miał lekką konsystencję, ja używałam do do całego ciała niemowlaka i było ok. Opakowanie dość duże i wydajne, wystarczyło na długo.

Rewelacja

Krem nivea baby kupiłam oczywiście z myślą o swoim dziecku , ale jakoś tak się stało, że zabrakło akurat mojego do pielęgnacji ciała i całe opakowanie zużyłam ja.
Mam skórę dosyć wymagająca, dlatego z szczególną troską muszę ją pielęgnować i nawilżać
Ten kremik nie dość że jest tani, wydajny dzięki temu, że jest dosyć gęsty to jeszcze fenomenalnie działa na skórę:
- nawilża
- wygładza
- nie powoduje żadnych podrażnień
Ma również delikatny zapach, nie nachalny no , ale w końcu co się dziwić skoro jest przeznaczony dla dzieci

Nivea nie zawodzi

Krem to kwintesencja produktów tej firmy :) Gęsty, biały krem, który świetnie się wchłania. Zostawia skórę dziecka nawilżoną i pozostawia na niej ochronną warstwę :) zero uczuleń, zero odparzeń. Do tego ten delikatny zapach :)
Duże, wydajne opakowanie w dobrej cenie. U nas sprawdza się świetnie :)

Bardzo fajny wydajny krem

Bardzo fajny wydajny krem. Jest delikatny przez co idealnie nadaje się dla małych dzieci, pięknie pachnie, rozprowadza się dobrze. Dobrze nawilża i nie uczula. Cena niska.

świetny delikatny krem

Krem jest bardzo lekki, wydajny, nie tłusty, łatwo i szybko się wchłania oraz pozostaje na skórze przez długi czas. Jest tani, starcza na długo, nie podrażnia, nie uczula, daje długotrwałe nawilżenie i koi skórę.