Nivea, Baby, Ochronny krem na każdą pogodę (stara wersja)

Nivea, Baby, Ochronny krem na każdą pogodę (stara wersja)

wrażliwa, sucha, podrażniona
kremy do twarzy, kremy przeciwsłoneczne
ochronne, natłuszczające, pielęgnujące, nawilżające
bez alkoholu
w tubie

Najlepszy

Jest to najlepszy krem jaki mieliśmy. Cudowny krem. Świetna konsystencja, kremik szybko się wchłania. Pozostawia delikatny filtr ale nie lepi się.
Idealnie chroni delikatną skórę dziecka przed każdą pogodą ☺️ Przetestowany i w mróz i w wiatr i świetnie się sprawdził.
Również z niego korzystałam kilka razy, jest boski

Idealny krem ochronny

Krem sprawdził się u nas idealnie. Krem przetestowaliśmy na wyjeździe w Zakopanem gdzie był mróz i skóra dziecka była idealnie zabezpieczona. Jestem bardzo zadowolona bo ciężko było mi znaleźć idealny krem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ochronił twarz przy ujemnych temperaturach

Krem ma poręczne opakowanie. Tubka jest higieniczna, rozmiarowo idealna do torebki.
Konsystencja kremu jest gęsta, zapach produktu przyjemny.
Mimo, gęstej formuły bardzo łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie brudzi.
Podczas aplikacji dziecko nigdy nie marudziło, a nie akceptuje wszystkich kremów do twarzy.
Najważniejsze to jednak to, że krem:
1)nie podrażnił
2) jest na każdą pogodę
Przy minus ośmiu stopniach brak zaczerwienionych policzków i noska wskazują na naprawdę dobrą ochronę.
Ponadto mieszkam w kieleckim, które słynie z wietrznej pogody. Dziecko nigdy nie wróćiło ze spaceru ze zmarzniętą buźką.

Prześliczny zapach

Bardzo przyjemny zapach bardzo dobrze mi się kojarzący. Uwielbiam nim smarować synka wtedy jeszcze lepiej czuje ten zapach. Konsystencja bogata ale bardzo dobrze do rozprowadzenia na buzi małego łobuza. Fajnie się wyciska krem. Jestem zadowolona

Jest super

Krem znajduje się w tubce dzięki czemu forma aplikacji jest bardzo wygodna i można go zabrać ze soba w każdą podróż.
Trochę gęstszy krem, który po aplikacji bardzo szybko się wchłania, nie lepi się i nie pozostawia białej powłoki.
Posiada delikatne bardzo przyjemny zapach.
U nas świetnie sprawdził się na wyjeździe w górach.
Żaden wiatr ani śnieg nie stanowiły dla niego przeszkody.
Widać było że skóra jest nawilżona a mróz i śnieg nie stanowił żadnego problemu
Sprawdził się nie tylko u naszego dziecka, ale również przy wrażliwej i mocno alergicznej skórze mojego męża.
Krem dostaliśmy od Wizaż.pl w ramach testów.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bez kremu NIVEA BABY nie wychodzimy z domu.

Miałam przyjemność testować krem NIVEA BABY na każdą pogodę, moje dzieci zawsze przed wyjściem na spacer chętnie kremowały buzię i rączki (starsza córka zawsze przypominała że jeszcze kremikiem buzię kremujemy). Krem łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania. Krem skutecznie chroni przed mrozem i wiatrem, dobrze nawilża i nie powoduje podrażnień. Odkąd używamy kremu NIVEA BABY zniknął problem pękających ust od wiatru i mrozu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niepogoda nie straszna z tym kremem.

NIVEA BABY Ochronny krem na każdą pogodę chroni delikatną skórę dziecka przed mrozem, chłodem i wiatrem od 1. dnia życia. Dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z nagietka i tlenkiem cynku tworzy na skórze warstwę ochronną, która chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, jednocześnie nie naruszając naturalnych funkcji skóry Zawiera pantenol, który łagodzi podrażnienia i pomaga redukować zaczerwienienia Łatwo się rozprowadza. Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów. Formuła stworzona tak, aby zapewnić wysoką tolerancję dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Bez alkoholu etylowego.

Bardzo fajny lekki krem

Krem jest bardzo lekki, ładnie pachnie i szybko się wchłania dzieki czemu dziecko nie chodzi tluste :)
Fajnie nadaje się do smarowania w ciągu dnia.
Wcześniej stosowałam kremy od innych firm ale uważam ze ten jest o wiele lepszy.

Delikatny i przyjemny

Przyjemna konsystencja, szybko się wchłania (chwała mu za to!). Chroni przed czynnikami zewnętrznymi, zostawia delikatną warstewkę ochronną. Małe poręczne opakowanie, plastik wytrzymały, nie pęka podczas użytkowania.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to dość mocny zapach jak na kosmetyki dla dzieci. Trochę dużo się wyciska i moje dziecko smarując samo twarz zamienia się w mumie :D
Ogólnie krem bardzo dobry, polecam

Idealny na zimę

Krem jest idealny na zimę! Już rok temu go stosowałyśmy wraz z córką i w tym roku chętnie do niego wróciłyśmy. Skóra po powrocie ze spaceru jest odpowiednio nawilżona, nie widać suchych miejsc i skórek spowodowanych wiatrem i mrozem.

na każdą pogodę

Na pewno skuteczny, lekki i odpowiedni dla skóry małego dziecka krem. Porządne opakowanie i wydajność kosmetyku też na plus.
Sprawdził się zarówno na słońce jak i na przymrozek.
Chociaż to nasze pierwsze opakowanie to
Myślę, że polecę ten kosmetyk innym rodzicom. Marka Nivea sprawdza się już nie pierwszy raz u nas.

Przyjemny skórze dziecka krem

Jak zawsze, i tym razem marka NIVEA mnie nie zawiodła.
Ochronny krem na każdą pogodę NIVEA BABY bardzo ładnie pachnie. Dobrze rozprowadza się na skórze, pozostawiając skórę dziecka mięciutką i przyjemną w dotyku. Moim zdaniem chroni skórę dzieci przed niedogodnymi warunkami pogodowymi. Posiada poręczne opakowanie, dzięki czemu bez problemu zmieści się w każdej torebce. Plusem jest też to, że można stosować go od 1 dnia życia, co czyni go uniwersalnym, kiedy ma się dzieci w podobnym wieku.