Alfaparf, rEvolution The Color Direct Coloring Cream (Farba do włosów)

Alfaparf, rEvolution The Color Direct Coloring Cream (Farba do włosów)

Alfaparf Evolution of the color - profesjonalna farba do włosów.

Rewolucja w koloryzacji to celebracja kreatywności i siły koloru. Baw się, eksperymentuj, personalizuj kolor każdej z klientek z łatwością charakterystyczną dla klasycznej koloryzacji .
8 kolorów, które można ze sobą dowolnie mieszać, aby tworzyć nieskończoną paletę odcieni. Intensywne kolory oraz niewiarygodna miękkość i blask włosów.
Nowa formuła Clear pozwala dostosowywać intensywność koloru, tworząc lśniące odcienie pastelowe. Tubka o pojemności 90 ml - idealna pojemność zapewniająca jakość koloryzacji i łatwość mieszania.
Kolory podstawowe:

fluid / krem
Trwałość
do kilku myć

Kolorowe Szaleństwo

Dzięki wielu możliwością kolorystycznym możemy osiągnąć kolor jaki chcemy ,wystarczy połączyć odpowiednie barwy. Kolor ciemny niebieski jest nie do zdarcia (miałam problem go ściągnąć jest tak trwały). Efekt utrzymuje się do kilku myc ,ale u mnie efekt utrzymywał się o wiele dłużej. Kolor różowy zrobił mi się prawie czerwony. Wystarczy zastosować produkt na jaśniejsze włosy. Myślę że jest dosyć wydajny, także polecam bo spełnia moje oczekiwania. Szkoda tylko że nie działa w przypadku ciemnych włosów...