Astor, Mattitude, Anti Shine Powder (Puder matujący)

Astor, Mattitude, Anti Shine Powder (Puder matujący)

Lekka transparentna formuła pudru zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i filtr UV. A wszystko to, aby zapewnić satynowo-matowe wykończenie. Pochłania nadmiar wydzielanego przez gruczoły sebum, nie wysuszając skóry. Dodatkowo koi, odżywia i chroni cerę, jednocześnie długo się utrzymując.

prasowany
tłusta, normalna, mieszana
kryjące, matujące, utrwalające
Krycie
średnie

Rewelacja

Kupiony przypadkiem, okazał się moim numerem jeden. Cecha na której mi zależało to idealne matowanie i jest to jedyny puder, który spełnił moje wymagania w tym zakresie. Daje równy koloryt jednocześnie bardzo dobrze maskując. Jest trwały nie "zbryla się" na twarzy w ciągu dnia.

Mega

Puder ładnie matowi, nie podkreśla porów i suchych skórek. Nie posiadam niedoskonałości i czasami zamiast podkładu używam tego pudru. Kolor 01 jest jasny i neutralny. Opakowanie po małym upadku pękło.

Całkiem dobry

Używam go od czasu do czasu, do pracy szczególnie. Jest dobry, nie tworzy maski na twarzy i za to łapie dużego plusika. Nie zapycha skóry, nie uczula, nie podkreśla suchych skórek, zakrywa i matuje to, co powinien. Stanowi ładne, lekkie wykończenie makijażu. Polecam stosować go bardziej na co dzień niż na wielkie, wieczorowe wyjścia.
Jak napisałam wcześniej, jest lekki i sam efekt matu nie utrzymuje się długo na skórze. Ze strefy T znika po około 3 godzinach - tak jest w moim przypadku. Cera się troszkę świeci i trzeba przypudrować co nie co. Zastanawiam się też zawsze, jeżeli chodzi o pudry matujące (nie wszystkie oczywiście), po co znajdują się w nich świecące drobinki? Tak samo jest z tym, jak mu się dobrze przyjrzeć. Pełno "mini-brokatu", ja to tak nazywam. Skoro makijaż lub jego wykończenie, ma być matujące, to po co to lekkie rozświetlenie? Widać to troszkę na buzi.
Opakowanie pudru normalne, proste. Szkoda, że nie ma lustereczka i nie zamyka się w inny sposób. Tutaj łatwo je uszkodzić przez przypadek. Zapach - jak dla mnie neutralny. Coś tam czuć, nie jest uciążliwy. Puder jest sam w sobie wydajny, jedno opakowanie starcza na bardzo długo. Gama odcieni do wyboru też jest duża. Cena-jakość= jest dobrze.

Ciekawy

Produkt zapewnia piękne matowe wykończenie makijażu. Podczas aplikacji nie osypuje się , jest bardzo wydajny. Nie tworzy maski i utrzymuje się na twarzy nawet długo, w ciągu dnia niestety wymaga poprawek. Ma piękną game kolorystyczną. Nie podrażnia skóry ani nie zapycha porów, jest lekki i nie robi końcowego efektu maski.

Fajny

FAJNY PUDER który pięknie matuje twarz. Nadaje jej ladny wygląd nieskazitelnej cery. Fajnie prezentuje się jako wykończenie makijażu. Dodatkowo jest bardzo wydajny i w fajnej cenie. Łatwo nakłada się na pędzel I twarz. Fajnie wtapia się w skórę nie tworząc maski

Dla mnie średni

Mam cerę mieszaną więc u mnie matuje słabo bo tylko chwilowo ale ogólnie jest bardzo dobramy i wydajny. Delikatny, dobrze się rozprowadza, nie osypuje się tylko muszę go często dokładać, nie podrażnia, nie zapycha jest lekki i nie robi efektu maski produkt godny uwagi.

Przyzwoity

Puder jest jaśniutki, ma delikatną konsystencję i przyjemny, lekko wyczuwalny zapach. Kosmetyk ten łatwo nakłada się na moją twarz, wtapia się idealnie w moja cerę, nie osypuje się i nie roluje. Utrzymuje się u mnie jakieś 10 godzin i nadaje mojej skórze świetny, matowy efekt. Nie zmienia koloru po czasie, nie wysusza skóry i nie podrażnia jej. Warto wypróbować, więc polecam.

Moj Ukochany

Najlepszy puder na świecie! Mój ulubiony. Poradzi sobie z maja cerą w każdym momencie, a są te złe jak I dobre ;) Świetnie matuje, mają bardzo dobrą game kolorystyczną. Doskonały I niezastąpiony! Pudrze dziękuje, ze jesteś :P Jedyną wadą jest opakowanie, które łatwo można uszkodzić, ale nie można mieć wyszystkiego.

Bardzo dobry!

Na długo matuje, pozostawia twarz zmatowioną,wygładzoną. Cena do jakości jak najbardziej na plus. Wydajny, Opakowanie troche lipne, ale efekt jaki daje wynagradza wszystko. Serdecznie polecam. Ps. nie robi ciastka nawet jak nałożysz jedną warstwe na drugą.

Zdecydowanie nie!

Nie nie I nie!!! Puder jest okropny. Nie robi właściwie nic! Nie matuje ,a roluje podklad na twarzy. Odcień na twarzy jest dużo jaśniejszy niż w opakowaniu. Nie polecam!

dobry puder w kamieniu

produkt porownywalny do rimmel stay matte. maja nawet ten sam zapach. aktualnie uzywam 001 - drugi kolor w gamie. 002- najjasniejszy czeka na zime. 003- piekny opalony na lato a 004 czeka az zostane indianką (brzydki pomarancz).
ladnie matuje cere na minimum 4-5 pozniej mozna poprawic ale nie trzeba. jest dosc wydajny. cena regularna zdecydowanie za wysoka. cena w drogeriach internetowych - do przyjecia.
*matuje
*ładnie pachnie
*nie zmienia znaczaco koloru podkladu
*dosc wydajny

Naprawdę matuje

W przeciwieństwie do podkładu z tej serii, puder bardzo mi się sprawdził. Używałam odcienia 003 Nude Beige. Podoba mi się wykończenie, cera wygląda naturalnie.
+ matuje
+ nie tworzy efektu maski
+ nie roluje się

- przy dużym zużyciu zaczął się kruszyć