Lirene Dermoprogram, Pielęgnacja Oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny

To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli masz skórę wrażliwą lub skłonną do podrażnień, naczynkową lub bardzo suchą, która wymaga oczyszczenia, wygładzenia i przywrócenia blasku. Peeling wyjątkowo delikatnie usuwa martwy naskórek, łagodzi i odświeża cerę, a Twoja skóra odzyskuje promienny wygląd. Peeling odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Delikatny enzym z papai dokładnie, ale bez konieczności tarcia, złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka oraz ślady po niedoskonałościach, bez wysuszania i podrażniania skóry.
Wzbogacony w aktywny kompleks 3 ziół (arnika, kokoryczka, cyprys) pobudza proces odnowy naskórka, wzmacniając ścianki naczyń włosowatych. Wygładza i uelastycznia skórę, nadając jej promienny i młodszy wygląd.
Potwierdzone rezultaty:
93% wygładzenie i odświeżenie
76% skuteczne oczyszczenie
76% promienna cera.

lubiłam go

Lubię do niego wracać głównie ze względu na zapach, brak podrażnień i zadowalający - choć krótkotrwały - efekt.
Przy mojej wrażliwej skórze dobrze się sprawdza, oczyszcza pory pozostawiajac skórę jasną i gładką.
Jednak zapach odwrócił moją uwagę od składu, w którym wysoko jest parafina. To by wyjaśniało krótkotrwały efekt.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Kicha

Kupiłam w Biedronce kiedy weszły kosmetyki Lirene. Niestety, nie jest to peeling, a parafinowa maseczka, którą bardzo długo się zmywa. Szkoda, ale produkt ląduje w koszu. Nie polecam, próbujcie innych. Za tą cenę na pewno są lepsze.

Używam tego produktu od: dawna

bardzo, ale to bardzo delikatny.

Mam cerę tłustą, której czasami przydarzają się wypryski ropne, a takie jak wiadomo nie lubią się z peelingami mechanicznymi.

DZIAŁANIE:
Owszem działa złuszczająco, tego nie można mu odmówić. Jednak jest to działanie bardzo, ale to bardzo delikatne. Skóra po użyciu jest gładka, chociaż obawiam się, że to w dużej mierze zasługa parafiny. Zupełnie nie występują podrażnienia czy zaczerwienienia, a wiadomo, że zdarza się to przy peelingach mechanicznych. Po użyciu skóra jest gładka, promienna, wygląda ładnie i zdrowo. Jednak jest to inne uczucie niż w przypadku peelingu mechanicznego, który daje mocne uczucie oczyszczenia, a tu tego nie ma - jest jedynie wygładzenie.

KONSYSTENCJA:
Dosyć rzadka, ale bezproblemowo aplikuje się na twarz, a później nie spływa.

WYDAJNOŚĆ:
Sięgałam po niego stosunkowo rzadko, więc wystarczył mi na 3-4 miesiące. Jednak przy częstszym stosowaniu wystarczy na jakieś dwa miesiące.

CENA i DOSTĘPNOŚĆ:
Kosztuje około 15zł i jest dostępny w każdej drogerii - dla mnie bomba!

ZAPACH:
Bardzo intensywny, a przy tym bardzo sztuczny i chemiczny. Trochę jak proszek do prania. Ja jestem na nie.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

bida z nędzą!

Mam cerę skłonną do pękających naczynek, dlatego też muszę zrezygnować ze stosowania peelingów mechanicznych na rzecz enzymatycznych, choć te pierwsze sprawdzają się u mnie zdecydowanie lepiej.

Peeling kupiłam za namową koleżanki, która stwierdziła, że lepszego drogeryjnego nie znajdę. Jeśli to ma być najlepszy z najlepszych, to chyba nie mam ochoty testować innych.

Moim skromnym zdaniem ten peeling to jeden wielki bubel. Nie robi NIC, dosłownie NIC z tego, co obiecuje producent. Moja skóra po jego użyciu nie czuje się ani odświeżona, ani wygładzona, ani promienna, ani oczyszczona. O złuszczaniu martwego naskórka nawet nie ma co marzyć. Tak beznadziejnego kosmetyku już dawno nie miałam.

Nie kupię ponownie, nie polecam.

Niezły, ale pozostawia klejącą warstwę!

Jest to mój pierwszy produkt tego typu. Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do wyprysków i zaskórników (strefa T) , a zarazem wrażliwą i naczynkową (policzki),

Produkt sprawdził się średnio.
Po użyciu twarz jest delikatnie oczyszczona, wygładzona, koloryt wyrównany, nie ma odczucia ściągnięcia czy wysuszenia jak przy peelingach mechanicznych, nie powoduje rumienia. Suche skórki znikają!

Niewielkim minusem jest fakt, iż czasami nie do końca radzi sobie ze skórkami na nosie (najczęściej u mnie występują w tym rejonie), ale wystarczy pomóc sobie palcami lub raz na jakiś czas wykonać peeling z drobinkami.

Dużym minusem jest obecność parafiny i gliceryny, JEJ! Jak to się klei po użyciu, kiedy nałożymy go grubą warstwą. Zawsze po zastosowaniu tego peelingu myję twarz, bo cała się klei... Nie kupię o więcej. W dodatku niezbyt wydajny.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

R E W E L A C J A ! - ale nie do twarzy...

Do twarzy - za delikatny. U mnie nie robi prawie nic. Parafina w składzie też mnie nie przekonuje. Uznałam go za beznadziejny i skończył w czeluściach szuflady. Ale... odkryłam dla niego cudowne zastosowanie. Mianowicie - usta. Tak, nakładam go na usta. I tu sprawdza się genialnie. Usuwa suche skórki. Usta robią się bajecznie gładkie. Wyglądają idealnie. Nie straszne mi już pomadki podkreślające suche skórki, bo takowych skórek nie posiadam wcale. Lepszy niż jakieś wymyślne cukrowe peelingi do ust i inne cuda. Do tego wydajny. Jak go skończę, na pewno kupię ponownie. Gorąco polecam!

ideał

*cudowny zapach
*dobrze działa, ale tylko przy regularnym stosowaniu
*dobrze się zmywa
*nie podrażnia
*nie wysusza-idealny dla naczynkowej i suchej skóry
*wydajny

Używam tego produktu od: 3 miesiący

nie dla mnie

Dostałam go w prezencie, niestety do mojej mieszanej cery z niedoskonałościami jest zbyt delikatny.
Plusy:
ładnie pachnie
świetna konsystencja
wygodny w użyciu

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Idealny dla cery wrażliwej

Doskonały peeling- spełnia swoją funkcję nie podrażniając. Po użyciu cera jest bardzo gładka i odświeżona. Nie podrażnia naczynek. Mój ulubieniec. Stosuję go 2-3 razy w tygodniu. Moim zdaniem doskonała relacja ceny do jakości.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

bardzo dobry

Bardzo często wracam do tego kosmetyku. Przede wszystkim dlatego, że jest wydajny i delikatny. Plus za ładny zapach i opakowanie.

Rozprowadza się bez problemowo, zmywa również.

Na mojej suchej skórze po użyciu pozostawia jednak czerwone plamy (na szczęście szybko znikają więc ma wybaczone).

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

cudownie delikatny!

Peelingu używam regularnie 2-4 razy w tygodniu i muszę przyznać, że świetnie działa na moją skórę. Najważniejsze, że nie powoduje podrażnień jak inne peelingu (gruboziarniste), które stosowałam. Podoba mi się, że można go używać jak maseczkę, a twarz jest po nim nawilżona. Skóra nie napina się, ani nie przesusza. Polecam;-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

bardzo dobry peeling enzymatyczny

Bardzo fajny produkt do mojej trądzikowej skóry. Jest ona po nim gładka, oczyszczona i ma ładny zdrowy koloryt.

Zalety:
- czuję, że działa
- nie podrażnia
- delikatnie złuszcza naskórek
- nie pojawiają się po nim żadne nowe zmiany trądzikowe
- jest nawet wydajny

Naprawdę jestem z niego zadowolona. Używam go również moja mama- też go lubi.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania