Joanna, Styling Effect, Wosk nabłyszczający

Joanna, Styling Effect, Wosk nabłyszczający

Wosk nabłyszczający:
- doskonale podkreśla naturalnie kręcone włosy,
- podkreśla loki, fale i pazurki,
- nadaje jedwabistą miękkość i piękny połysk,
- zawiera filtr UV, który chroni włosy.

nabłyszczające, podkreślające skręt, termoochronne
woski do włosów
zapachowa
w słoiku
bogate
wosk

Kupuję regularnie

W zasadzie na moje długie włosy średnio mi taki produkt potrzebny, ale kupuję, bo lubię. Wosk ma piękny kosmetyczny zapach i to chyba główny powód, dla którego go zakupuję. Stosuję go na ka kitka, by dodać mu objętości lub by ujarzmić odstające pasma. Używam go także do układania brwi - świetnie się sprawdza.

Jeden z najczęstszych wyborów

A konkretnie mojego partnera, który ma grube, długie i kręcone włosy.
Po 1 jest tani, a po 2 skuteczny i łatwo dostępny.
Oczywiście musiałam nauczyć partnera żeby to nie była jego jedyna pielęgnacja oprócz mycia szamponem ;) (oleje, maski, odzywki, serumitd, itd).
Jego włosy oczywiście się puszą, jak to tego typu włosy, trzeba je czasem okiełznać i stylizacją.
Ten wosk jest dość dobry, wygładza jego loki, nie wyglądają na tak spuszone.
Jest dość wydajny, ponieważ nauczyłam też partnera żeby nie szedł na skróty i nie używał go za każdym razem (ryzyko łupieżu, pogorszenia jakości włosów od stylizacyjnych produktów zawsze jest).
Czy nabłyszcza? Odrobinę, jego włosy z racji faktury dość trudno nabłyszczyć samym woskiem (czasem wcieram mu dodatkowo np masło shea do okiełznania włosów).
Raczej nie skleja, jego włosy bardzo ciężko czymś skleić, im cieńsze tym gorzej, sama spróbowałam go kilka razy i wosk przy moim typie włosów- rozjaśnianych, falowanych nie jest zbyt trafnym rozwiązaniem, ciężko go wymierzyć tak żeby nie skleił, chociaż nabłyszczył je na pewno.

Jest ekstra!

Stosuję na moje kręcone włosy na sucho by podkreślić ich skręt ale przede wszystkim by je dociążyć i nablyszczyc. Końce są zdyscyplinowane i zdrowiej wyglądają- działa nawet na duże siano! Są wygładzone, nie odstają poprostu zdrowe pięknie ułożone loki jak po wyjściu od fryzjera. Kosztuje grosze i starcza na wieki. Uwielbiam.

Nie mam zastrzeżeń

Postanowiłam zadbać trochę o włosy i przestałam je prostować, a zaczęłam kręcić bez użycia ciepła. Wychodzą fajne fale ale dobrze je troche "uspokoić" i wosk w tej kwestii zdaje egzamin. Fajnie podkreśla skręt, nie skleja na skorupę, troche nabłyszcza ale bez przesady, ładnie pachnie i jest niedrogi - zapłaciłam ok 6.5zł.

Używam tego produktu od: kilku dni

dobry

pierwszy raz w życiu skusiłam nię na kupno wosku do włosów i tak się stało że wybrałam ten a to tylko dlatego że lubię Joannę.
Pięknie pachnie, nabłyszcza włosy i jest bardzo wydajny.
Minusem jest to że gdy da się go za dużo włosy stają się tłuste.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

całkiem całkiem... ale nie idealny

Wosk całkiem w porządku używam bo w sumie nie znalazłam nic innego. Ale daleko mu do ideału. Trochę za dużo kosmetyku i włosy są strasznie tłuste ale to normalne przy używaniu tego typu kosmetyku... Ach i jeszze jedno... mnie osobiście trochę odpycha zapach... Jak za tą cene nie spodziewajcie się cudów :-)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Polecam Panią prostującym włosy :)

Bardzo fajny produkt dzięki, któremu wyprostowane włosy są jeszcze bardziej zdyscyplinowane, a końcówki i pojedyncze pasma idealnie zaakcentowane.

Wosk "wkracza do akcji" zawsze po prostownicy ;)
pomaga ujarzmić końcówki włosów, eliminuje puszenie (!!!) co uważam za bardzo duży plusss.
Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo wtedy włosy sprawiają wrażenie tłustych na końcach i ciężkich. Wosk jest MEGA wydajny, ślicznie pachnie i ma śliczny różowy kolor.
Jest tani jak barszcz i ogólnie dostępny (można go kupić w każdej drogerii Rossmann).

Nawet jeśli ktoś nie używa wosku co dzień warto kupić - POLECAM - bo to praktycznie żaden wydatek, a tak dobrze podkreśla i akcentuje wygładzone prostownicą włosy!

Ilość zużytych opakowań: 1 opak.starej wersji / w trakcie 1-ego opak. nowej wersji

Całkiem całkiem

Plusy:

+Piękny zapach
+niska cena
+ efekt jest trwały i widoczny
+wydajność !!!

- przyspieesza znacznie przetłuszczanie włosów.

Świetnie poskramia moje włosy w wilgotne dni, gdy się puszą. wtedy kształt fryzurze nadaję właśnie przy pomocy tego specyfiku.
Polecam :)

Taki sobie...

Kupiłam go, dlatego że, kiedy miałam długie włosy (do zapięcia stanika) były suche. Użyłam go dwa razy. Za pierwszym razem wzięłam za dużo i wyglądałam jakbym od 2 tygodniu włosów nie myła. Za drugim razem wzięłam znacznie mniej, ale także wyglądały na przetłuszczone.

Teraz, kiedy mam krótkie włosy nie używam go, bo nie mam potrzeby, ale kiedyś go jeszcze przetestuję.

Plusy:
~ cena
~ wydajność
~ zapach
~ opakowanie

Minusy:
brak

Ilość zużytych opakowań: bardzo mało pierwszego

Bardzo dobry :)

Kupiłam ten kosmetyk po to aby ujarzmic moje zniszczone i sterczace na wszystkie strony koncowki oraz je ladnie nablyszczyc.

Kosmetyk radzi sobie z tymi zadaniami swietnie.

Pieknie podkresla moje wlosy,ktore po zastosowaniu wosku pieknie blyszcza,sa ujarzmione i mieciutkie.

Wygladaja jakby wyszly prosto od fryzjera :rolleyes:

Kosmetyk zdaje sie byc wydajny,bo uzywa sie jego niewielka tylko ilosc.

Cena bardzo korzystana - ok 6-7 zl i zapach :love:

Ogolem rewelacyjny kosmetyk