Garnier, Ultra Doux, Apres-shampoing l'Huile d'Avocat et Beurre de Karite (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład od 2018 roku: aqua/water, cetearyl alcohol, elaeis guineensis oil / palm oil, behentrimonium chloride, glycerin, isopropyl alcohol, stearamidopropyl dimethylamine, citric acid, chlorhexidine dihydrochloride, butyrospermum parkii butter / shea butter, persea gratissima oil / avocado oil, hexyl cinnamal, cl 15985 / yellow 6, cl 19140 / yellow 5, tocopherol, helianthus annus seed oil / sunflower seed oil, rosmarinus officinalis leaf extract / rosemary leaf extract, parfum / fragrance

Poprzedni skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil, Behentrimonium Chloride, Cl15985/yellow 6, cl 19140/yellow5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Sheabutterm Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Chyba najlepsza jaką miałam ;)

Jestem bardzo wymagająca co do odzywek ;) Włosy po niej muszą być miękkie [ta miękkość pobija wszystkie odżywki, które testowałam, a sporo ich było :D ], lśniące, sypkie, nawilżone, gładkie, nie napuszone...a ta powoduje, ze takie właśnie są ;) i to bez silikonów co jest dużym plusem ;) i do tego pięknie pachnie, cena niska, czego chcieć więcej? ;)
Używam tego produktu od:miesiąca

Właściwie KWC :D

Milionowa próba uratowania moich włosów spalonych trwałą. Tym razem - odpukać - trafiona.
Zalety:
Śliczny zapach - ciekawy, maślano-orzechowy, a jednak delikatny (bardzo uczulam się na pachnące kosmetyki i zazwyczaj nie mogę ich używać, tu póki co nie ma problemu). Bogata, kremowa, tłusta konsystencja. Wydajna, dobrze się nakłada. Włosy są po myciu miłe w dotyku i raczej takie zostają do następnego mycia.
Po miesiącach prób i litrach odżywek moje włosy wreszcie zaczynają wyglądać, choć to częściowa zasługa pewnie Pantene bez spłukiwania który kupiłam niewiele później.
Wady:
jeszcze nie odkryłam ;D może chcieć przetłuszczać mniej suche włosy, może być za ciężki na lato

Na razie daję 4 gwiazdki, chociaż to mój KWC - poprawię jeśli pozostanie nim do końca opakowania

Edit: mogę z czystym sumieniem dać 5 gwiazdek! :)

:)Używam tego produktu od: miesiąca

godny polecenia

Odżywka jest świetna! Przede wszystkim piękne pachnie co jest dużym plusem:D ładnie nawilża, cena nie jest wysoka. Nie zawiodłam się i jest to dobry zakup. Nie wiem czy kupię następnym razem bo różnych próbuje.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:cały czas 1

dobra

Lubię wszystkie odżywki Ultra Doux i cieszę się, że są znów w Polsce. Odżywka z masłem karite to przyzwoity produkt. Ma gęstą, kremową konsystencję, która nie spływa z włosów i miły, nienachalny zapach. W rezultacie w miarę dobrze wygładza włosy (jak na odżywkę bezsilikonową), lekko nawilża i obciąża, włosy są błyszczące i lejące. Wiadomo - ze zniszczonej i przesuszonej szopy nie zrobi jedwabiu, ale do codziennej pielęgnacji włosów narażonych na zanieczyszczenia, środki stylizacji i uszkodzenia mechaniczne jest bardzo ok. Zaczęłam z przyjemnością 2 butelkę i polecam.