Joko, Vege, SOS After Hybrid Oil-Multi-Nourishing Shake Deep Moisture from Grape Seed (Oliwka-shake multiodżywczy `Głębokie nawilżenie z pestek winogron`)

Najnowsza trójfazowa technologia oliwki wzbogacona o właściwości nawilżające i odżywiające, koi przesuszone paznokcie i skórki wokół nich. Pierwsza faza to olej mineralny, który nawilża i chroni. Druga, na bazie słodkich migdałów i pestek winogron działa zmiękczająco. Trzecia to gliceryna odpowiadająca za właściwości higroskopijne. Preparat o zapachu malin i winogron.

PROBLEMY:
♥ suche, szorstkie paznokcie i skórki

preparaty do skórek, odżywki do paznokci
wzmacniające, regenerujące
w buteleczce
olejek

Bardzo przyjemna oliwka do skórek paznokci

Od jakiegoś czasu miałam okazję testować oliwkę do paznokci marki Joko. Oliwka sama w sobie jest bardzo ciekawa ponieważ widać w niej kilka równych kolorowych warstw. Jeśli chodzi o działanie to jest mega wydajna i bardzo ładnie pachnie. Moje skórki po jej użyciu nabrały o wiele lepszej kondycji. Szybko się wchłania i nie tłuści ubrań. Uważam, że jest to jedna z lepszych oliwek jakie miałam okazję testować, moje skórki się nią polubiły. Można ją często kupić w okazjonalnej cenie w drogerii hebe za niewielkie pieniądze.

Multiwitamina dla paznokci

Oliwka – shake multiodżywczy to produkt zamknięty w kartonik. Jest to produkt o działaniu trójfazowym. Pierwsza faza to olej mineralny, który działa nawilżająco i ochronnie. Druga jest na bazie słodkich migdałów i pestek winogron, która działa zmiękczająco. Natomiast trzecia to gliceryna, która odpowiada za właściwości higroskopijne. Oliwka ma piękny zapach malin i winogron. Po wstrząśnięciu wszystkie warstwy nie do końca zmieniają się w jedną barwę. Preparat nakładamy na paznokcie i skórki wokół nich. Skórki są odpowiednio nawilżone, łatwo się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy, dzięki czemu nie musimy długo czekać. Oliwka zdaje egzamin a paznokcie wreszcie są odżywione, nawilżone. Suchość, szorstkość paznokci i skórek odchodzi w niepamięć. Za to kolorowe cudo do paznokci zapłacimy 13,99 na stronie producenta. Dodatkowo jest to produkt w 100% wegański.

Fajna formuła

Bardzo fajny desing , super formuła dwuwarstwowa. Piękny delikatny zapach i bardzo wydajny produkt. Plusem jest to , że oliwka się szybko wchłania i nie zostawia tłustej warstwy.

Shake-it

Trójfazowa oliwka do paznokci o super pięknym zapachu. Mega wydajna, przy regularnym używaniu, co 2-3 dni, ledwo mi jej ubyło a dzięki szklanemu opakowaniu mogę to zauważyć.
Zdecydowanie mój produkt, wolę oliwki w płynie niż w żelu. A to, że jest aplikowana za pomocą pędzelka też jest jej plusem.
Jak to oliwka ma za zadanie nawilżyć skórki wokół paznokci - tak też to robi. Wmasowana w paznokcie i skórki dość szybko się wchłania pozostawiając te okolice widocznie nawilżone.
Po dłuższym stosowaniu zauważyłam mniej suchych skórek przy paznokciach.

Piekny zapach

Oliwka do skorek pięknie pachnie i świetnie regeneruje "skórki" wokół paznokci. Bardzo dobrze radzi sobie z suchymu skorkami wokół paznokci ,bardzo ladnie je regeneruje

Super opcja dla suchych skorek

Z racji tego, że pracuje ze środkami chemicznymi, które okropnie przesuszającą moje dłonie i skórki wokół paznokci szukałam naprawdę genialnej odzywki, ktora je nawilży i ukoi.

Przetestowalam juz mnostwo oliwek, kremow i jedne bardziej lub mniej pomogły mi z tym problemem. Kiedy tylko otrzymalam Shake z Joko od razu zaczelam testowac go na skórki wokół paznokci i na same paznokcie.

Oliwka jest w szklanym opakowaniu z pędzelkiem, ma jakby dwie warstewki pomarańczowa i różowa. Przed użyciem nalezy wstrząsnąć buteleczka, aby substancje sie zmieszały - cieszy oko ;)

Oliwka całkiem dobrze nawilzyla moje naprawde suche wiórki wokół paznokci, w koncu moge cieszyć sie ładnymi dłońmi i paznokciami. Wmasowywalam ja takze w paznokcie i zauwazylam ze całkiem niezle je odżywila i stały sie mocniejsze.

Dodatkowo na plus to ze odzywka szybko sie wchłania i juz po chwili mozemy wrócić do codziennych czynności :)

Jestem bardzo zadowolona, gdyz oliwka nie kosztuje wiele a robi dobra robote :)

Bardzo dobry olejek

Olejek przede wszystkim przepieknie, slodko pachnie.
Od kiedy go uzywam nie mam juz problemow z przesuszonymi skorkami ktore byly moja zmorą. Paznokcie rowniez sa nawilzone i nabraly ladnego polysku.
Polecam kazdemu kto boryka sie z suchymi skorkami i matowymi paznokciami.

Oliwka, która działa!

Oliwka doskonale koi przesuszone skórki wokół paznokci. Oliwka świetnie się u mnie sprawdziła, już po dwóch zastosowaniach moje skórki przestały być suche. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Oceniam ją bardzo dobrze ;) warto się nią zainteresować

Oliwka-shake

Używam tej odżywki od miesiąca i już widzę różnicę w kondycji moich paznokci. Po zdjęciu hybrydy paznokcie są zregenerowane a skórki nawilżone. Sprawdza się idealnie przy uszkodzonych paznokciach

Ładnie nawilża

Jest to produkt dwufazowy. Jedna warstwa jest fioletowa, druga żółtopomarańczowa. Co prawda przy wstrząśnięciu nie mieszają się całkowicie, ale i tak ładnie to wygląda. Ma całkiem przyjemny zapach. Świetnie nawilża skórki wokół paznokci i u mnie się na nich wchłania, jednak przed nałożeniem lakieru lepiej umyć paznokcie i tak, żeby lakier lepiej się trzymał.

świetnie nawilża

Oliwka-shake multiodżywczy z olejkiem z pestek winogron i słodkich migdałów. Nawilża, odżywia i zmiękcza skórki jak i płytkę paznokcia. szybko się wchłania, nie pozostawia mega tłustej warstwy. Do tego rewelacyjnie pachnie.

Oliwka do paznokci SOS od JOKO

Dziś coś o Nail therapy - Oliwka - shake multiodzywczy od JOKO
✳️ Cudownie nawilża skórki wokół paznokcia
✳️ Pięknie odżywia i koi przesuszone skórki
✳️ Zawiera: olej mineralny, olej ze słodkich migdałów i pestek winogron oraz glicerynę
✳️ Ma cudowny zapach malin i winogron Zapach długo jest wyczuwalny na dłoni.

Bardzo fajny produkt. Super sprawdza się gdy mamy przesuszone skórki. Doskonale odbudowuje nawilża i ujędrnia skórę. Polecam!