Cetaphil, Daily Moisturaizer with Hyaluronic Acid (Nawilżający krem na dzień z kwasem hialuronowym)

Hebe
allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Krem nawilżający do twarzy na dzień Cetaphil to kosmetyk stworzony z myślą o pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Intensywnie nawilża, natłuszcza i wygładza, dzięki czemu skóra jest promienna, wyraźnie odżywiona i pozbawiona podrażnień. Co ważne, kosmetyk szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Dzięki temu idealnie nadaje się pod makijaż, a nawet zwiększa jego trwałość. Krem, podobnie jak inne dermokosmetyki marki Cetaphil, jest przeznaczony do codziennego stosowania.

W kremie intensywnie nawilżającym Cetaphil nie znajdziemy składników o działaniu drażniącym. Substancje działają łagodnie, a zarazem skutecznie. Dzięki temu krem nie wywołuje podrażnień i zmniejsza te istniejące. Za nawilżenie głębokich warstw skóry odpowiada kwas hialuronowy, który jednocześnie wygładza i uelastycznia cerę, sprawiając, że skóra nie tylko pięknie wygląda, ale jednocześnie jest napięta i gładka. Intensywne nawodnienie wspiera też gliceryna, zatrzymując cząsteczki wody w głębszych warstwach naskórka.

Formuła kremu nawilżającego do twarzy Cetaphil zawiera także olej sojowy, który zyskał dużą popularność w kosmetyce, ponieważ zawiera kwas linolowy o właściwościach nawilżających. Jest również przeciwutleniaczem, który hamuje procesy starzenia się komórek. Przywraca skórze jędrność i elastyczność, silnie ją odżywiając. Regenerację wspomaga też witamina E.

na dzień
sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające
z pompką

Dobre nawilżenie

Świetny lekki krem na co dzień. Nadaje się pod makijaż, bo bardzo szybko się wchłania. Nawilża cerę, chociaż jest bardziej jak takie serum pod coś mocniejszego.

Świetny podstawowy kremik

Zacznę od tego, że moja cera jest niesamowicie nadreaktywna i wrażliwa, ma również dużą tendencje do zapychania. Kremik otrzymujemy w bardzo wygodnym do używania opakowanku z dozownikiem. Konsystencja jest bardzo lekka, wodnista, kremik nie ma zapachu ( dodatkowy plus dla hipoalergikow:) ). Jeżeli chodzi o samo działanie, to spełnia wszystkie kryteria, o których pisze producent - niesamowicie nawilza, odżywia i wręcz koi skórę, a ja osobiście nie zauważyłam żadnej reakcji alergicznej, ani podrażnienia, mimo, że nie ze wszystkimi kosmetykami od Cetaphil się lubię. Produkt stosowałam raczej rano pod spf, ponieważ na wieczór wolę bardziej odżywcze kremiki. Ten myślę, sprawdzi się świetnie u tłustych, jak i suchych cer. Plus cena tez jest bardzo fajna, a sam krem bardzo wydajny.

Super!

Krem jest bardzo lekki w konsystencji i szybko się wchłania. Nie spotkałam się z takim kremem jeszcze. Jest dobrze nawilżający i jego działanie nie kończy się w momencie, w którym się wchłania. Pod makijaż idealny, ale również świetny dla tych, którzy nie lubią dłuższego poczucia trzymania czegoś na twarzy. Zapach kremu neutralny, konsystencja emulsyjna, moja skóra pije ten krem, a mimo to uważam, że krem jest naprawdę wydajny. Świetnie nawilża. Na pewno zostaje ze mną na zawsze. Ogromny plus za opakowanie, bardzo wygodne i praktyczne.

Nie wiem jak go podsumować, ale totalnie nie sprawdził mi się jako krem do twarzy..

Krem Cetaphil Daily Moisturaizer kupiłam z myślą o nawilżaniu mojej twarzy, skusił mnie zawartych w kremie kwas hialuronowy, który bardzo dobrze wpływa na nawilżenie skóry. Produkt zamknięty jest w opakowaniu z zieloną pompką, grafika jest prosta, typowa dla kosmetyków marki Cetaphil. Krem jest dosyć rzadki, więc wystarczy niewiele by pokryć całą twarz. Już po pierwszej aplikacji kremu na twarz niezwykle mnie podrażnił, nastąpił wysyp i świąd skóry, być może to uczulenie na któryś ze składników kremu. Jednak postanowiłam nie wyrzucać go, bo nie lubię marnować kosmetyków. Aktualnie używam go do nawilżania dłoni pod krem bardziej odżywczy i jest to całkiem ciekawe rozwiązanie.

najlepszy lekki krem nawilżający

Jestem osobą z cerą trądzikową. Wcześniej stosowałam balsam nawilżający do twarzy z klasycznej serii i czułam, że delikatnie mnie zapycha. Ten krem natomiast jest moim ulubionym, bo odpowiednio nawilża, jest bardzo lekki, wcale go nie czuć na twarzy, nadaje się pod SPF/makijaż, świetnie nadaje się na lato, nie mam odczucia zapchania po nim.

Lekki krem na codzień

Mam cerę mieszaną, trądzikową, skłonną do podrażnień i zapychania. Krem ten ma lekką, rzadką konsystencję, szybko wchłania się i nie pozostawia tłustego filmu. Nie zapycha i nie podrażnia co jest dla mnie bardzo ważne. Jest bezzapachowy. Stosuję go codziennie rano pod makijaż. Bardzo podoba mi się też opakowanie z pompką, jest praktyczne, poręczne i higieniczne. Krem jest drogi, ale jest bardzo wydajny także warto kupić :)

Cetaphil

Mogę śmiało stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych kremów nawilżających na dzień. Nie zauważyłam żadnego zapchania, wysypu i podrażnienia (mam cerę tłustą). Pod makijaż również sprawdza się świetnie. Opakowanie jest higieniczne, a produkt można dozować według własnego uznania. Polecam zdecydowanie ten produkt

ulubiony nawilżacz

Krem ma leciutką konsystencję, bardzo dobrze rozprowadza się go na twarzy, wchłania się całkowicie. Daje super nawilżenie, cera po nim jest mięciutka i nawodniona. Idealnie sprawdza się pod SPF/makijaż. Ma same plusy:
+ wydajność
+ skuteczność
+ nie zapycha
+ bezzapachowy
+ poręczne opakowanie, które zapewnia higienę
+ nie pozostawia filmu na twarzy
Stosowanie go to sama przyjemność.