Schwarzkopf Got2b, Kleber, Glued Spiking Vax (Utrwalający wosk do włosów)

Schwarzkopf Got2b, Kleber, Glued Spiking Vax (Utrwalający wosk do włosów)

Ekstremalne utrwalenie zdominuje stylizację!

Pierwszy wosk got2b zapewniający niewiarygodnie mocne utrwalenie i elastyczne wykończenie bez nieprzyjemnego skrzypienia pod palcami! Modeluje jak wosk, utrwala jak klej!

Jak osiągnąć niewiarygodne mocne utrwalenie

Rozetrzyj niewielką ilość wosku na dłoniach i rozprowadź na suchych włosach. Wystylizuj tak, jak lubisz.

woski do włosów
wygładzające, utrwalające
bogate
wosk
Utrwalenie
mocne

Uwielbiam go do brwi

Nigdy jeszcze nie miałam wosku do włosów ale ten produkt bardzo mi się podoba.
Jest to coś pomiędzy pastą a żelem. Ma biały kolor jednak na włosach jest niewidoczny. Ma delikatny, słodko-soczysty zapach. Coś jak zielone jabłuszko.

Wosk nie jest tłusty. Bałam się tłustego mocno błyszczącego filmu na włosach. Minimalnie nabłyszcza włosy i nie wygląda to absolutnie tłusto.
Produkt nie obciąża włosów i nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają.

Używam go do wygładzenia babyhair gdy związuję włosy w kucyk. Ładnie wygładza włosy.

Spróbowałam go raz użyć do brwi i jestem w nim absolutnie zakochana. Utrwala włoski i przytrzymuje je bardzo dobrze. Bardzo lubię efekt fluffy brwi, takich stojących.
Przy tym nie skleja brwi a włosy są nadal elastyczne i miękkie w dotyku mimo, iż trzymają się na miejscu. Żele do brwi potrafią je sklejać i a ten wosk jest niewidoczny.
No i wystarczy mi na wieki :)