Odkryj bestseller od VICHY w pielęgnacji twarzy – NEOVADIOL PO MENOPAUZIE odżywczy krem na dzień przeciw wiotczeniu skóry. Widoczne pogłębienie zmarszczek, wiotczenie oraz nadmierna suchość skóry jest efektem zmian hormonalnych po menopauzie, które przyspieszają proces starzenia się skóry.

Niweluj widoczny wpływ menopauzy na skórę z kremem do twarzy NEOVADIOL, który reaktywuje mechanizmy skóry: koryguje wiotczenie skóry i zmarszczki, uzupełnia utraconą warstwę lipidową, aby intensywnie odżywić skórę i przywraca uczucie komfortu.

Formuła zawiera połączenie silnych składników aktywnych uznanych w dermatologii:
• PROKSYLAN oraz ROŚLINNY EKSTRAKT Z KASJI stymulują syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego,
• odżywcze KWASY OMEGA 3-6-9 uzupełniają utraconą warstwę lipidową naskórka,
• NIACYNAMID zapewnia ochronę antyoksydacyjną skóry.

Skuteczność kremu została potwierdzona w badaniu klinicznym przeprowadzonym pod kontrolą dermatologiczną na kobietach w okresie menopauzy*:
-25% wiotczenia skóry,
+17% gęstości,
-28% zmarszczek.

Formuła jest hipoalergiczna i odpowiednia dla skóry wrażliwej. Krem posiada bogatą konsystencję otulającego balsamu i delikatny kwiatowy zapach.

*Ocena kliniczna przeprowadzona na 219 kobietach po okresie 3 miesięcy.

dojrzała, sucha, wrażliwa, normalna, mieszana
przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, liftingujące
w słoiczku
na dzień

Dobry krem nawilżający

Bardzo dobrze nawilżający krem dla suchej cery. Idealny zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż. Jedynym minusem jest to, że chwilę trzeba zaczekać, aby się wchłonął.

Bardzo go lubię :)

naprawdę lubię ten krem, zużyłam kilka słoiczków, konsystencja jest wspaniała, zapach, jak i działanie, mam wrazenie, ze moja skóra jest bardzo ukojona, nawilżona, napięta, gładka :) polecam każdej pani:)

Zostanie ze mną na dłuzej

Od pewnego czasu używam i widzę , że stan mojej cery uległ poprawie. Krem rozprowadza się rewelacyjnie. Szybko się wchłania skóra stała się bardziej napięta i rozświetlona. Z pewnością zostanie ze mną na dłużej.

Na efekty trzeba czekac

Gwiazdka mniej ze względu na konsystencję zelowo-kremową, wolałabym żeby była kremowa Zapach prawie niewyczuwalny, na efekt jeszcze trzeba poczekać. Ale niemniej warto

Vichy Neovadiol po menopauzie

Krem Neovadiol bardzo dobrze nawilża skórę i szybko się wchłania.Ma ładny,delikatny zapach.Delikatnie odczuwam napięcie i wygładzenie skóry.Nie zauważyłam spektakularnej zmiany w zmniejszeniu zmarszczek.Po miesiącu stosowania nie widzę dużego efektu.Możliwe,że potrzeba więcej czasu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

krem drogi ale wart poznania

krem świetnie się na mojej skórze sprawdza. już mam jeden słoiczek w zapasie .

krem nawilża, odżywia skórę. jest ona bardziej elastyczna. delikatna. aż chce się jej dotykać.

szybko się wchłania. nadaje się jako baza pod makijaż.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry krem dla naprawdę wymagającej skóry.

Skóra stała się bardziej napięta. Odnoszę wrażenie, że krem wypełnił drobniejsze zmarszczki oraz spłycił głębokie bruzdy. Odzyskała ładny zdrowy koloryt. Przestała być ziemista i szorstka.Przestała być przesuszona, poprawił się jej wygląd i kondycja.Krem spełnił moje wszystkie oczekiwania. Skóra naprawdę wygląda lepiej.

Dla mnie numer 1 po 50 roku życia

W moim wieku (50+) czas na twarzy zaczyna płynąć jakby szybciej. Zmniejsza się warstwa podskórna, skóra traci objętość, sprężystość, coraz trudniej jest się jej zregenerować. Staje się coraz bardziej wymagająca wobec używanych kosmetyków i ich skuteczności. Z pomocą przyszedł mi Neovadiol Postmenopauza firmy VICHY. Po około miesiącu stosowania skóra w dotyku sprawia wrażenie bardziej sprężystej, elastycznej, napiętej. Także wizualnie różnica jest zauważalna. Może nie mam jeszcze dużych obwisłości na twarzy, ale tu i ówdzie grawitacja zaczęła powoli upominać się o swoje prawa. Krem zmniejszył ten problem, podniósł owal twarzy, co sprawiło, że twarz wygląda młodziej.
Krem dobrze się rozprowadza, ma lekką konsystencję, jest delikatny, ale doskonale pielęgnuje skórę, nawilża. Przywraca uczucie komfortu, likwiduje uczucie ściągnięcia, przesuszenia, nie powoduje podrażnień. Dobrze sprawdza się pod makijaż. Przez cały dzień skóra sprawia wrażenie zadbanej, nawilżonej, jędrnej.
Krem wypełnił drobniutkie zmarszczki, praktycznie je niwelując. Przy dużych, utwalonych zmarszczkach zmniejszyła się ich głębokość. Twarz jest gładsza, zmarszczki wypchnięte od wewnątrz i lekko jakby wyprasowane. Kilka lat zdecydowanie mi odjął. Krem zostaje ze mną na dłużej i trafia na główną półkę w łazience.

Wart polecenia

Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza. Bez problemu może być stosowany jako baza pod makijaż, ponieważ szybko się wchłania.
Po aplikacji skóra jest napięta, wyraźnie odżywiona. Redukcja zmarszczek nie jest może zbyt spektakularna, ale pewnie na efekty trzeba by trochę poczekać. Jednak zdrowy wygląd skóry powoduje, że wygląda ona młodziej.
Krem nie jest tani, ale jest wart swojej ceny. Firma Vichy jak zwykle nie zawodzi.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Odbudowujący krem na dzień przeciw wiotczeniu skóry

Vichy, Neovadiol, Postmenopauza, Replenishing Anti - sagginess Day Cream (Po menopauzie, Odbudowujący krem na dzień przeciw wiotczeniu skóry) - krem ma fajną konsystencję, nawilża i odżywia skórę. Nie zauważyłam jednak po prawie miesiącu stosowania codziennie spektakularnych efektów jeśli chodzi o poprawę gęstości skóry. Nie uważam, żeby produkt działał przeciw wiotczeniu skóry.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt bardzo dobry dla dojrzałej przesuszonej i zwiotczałej skóry twarzy.

Produkt polecam paniom dojrzałym z cerą przesuszoną,zwiotczałą.
Po miesięcznej aplikacji moja cera stała się odżywiona i wygładzona.Istniejące zmarszczki zdecydowanie się spłyciły.Nie ukrywam iż miałam obawy, gdyż moja cera zimą ma charakter wrażliwy ale ten krem doskonale sprawdził się i przy takiej skórze.
Produkt wyrażnie poprawił elastyczność i jędrność mojej cery.Ponadto poprawił lekko owal twarzy nadając jej świeży i satynowy charakter.Krem ma jednak dość gęstą konsystencję jednak subtelny delikatny zapach podnosi walory tego produktu.
Szklany słoiczek to klasa sama w sobie.Ponownie sięgnę po ten krem.

Super krem

Widzę duży efekt zwłaszcza na szyji gdzie skóra stała się bardziej jedna i nie jest już widoczny drugi podbródek. Skoki skóra na twarzy jest też mniej obwisła i lepiej wygląda .
Jest to widoczne najbardziej na policzkach