Timotei, Lśniący Blask, Szampon do włosów

Timotei, Lśniący Blask, Szampon do włosów

Szampon do włosów pozbawionych blasku. Jest kompozycją w 100% naturalnego ekstraktu z pereł, olejku różanego i octu malinowego. Ekstrakt z pereł zawiera aminokwasy i minerały pomagające odbudować i wzmocnić strukturę włosa. Olejek różany bogaty w witaminę E pomaga nawilżać włosy. Ocet malinowy dzięki zawartości garbników nawilża i wygładza powierzchnię włosa. Dzięki starannie dobranym substancjom pielęgnującym włosy odzyskują nawilżenie, są odświeżone i pełne blasku.

Skład: (17.05.2011)

Cena: ok. 7,50zł / 400ml
/s/

Nie byłam zwolenniczką szamponów timeotei.
\\nTen też wpadł mi w ręce przez przypadek co prawda, ale to nawet dobrze.
\\nCena jest przeciętna jeśli chodzi o szampon, nie za drogi nie za tani.
\\nZapach, po prostu śliczny.
\\nMocno się pieni, w miarę rozprowadza.
\\nJeśli chodzi o efekty, mam strasznie zniszczone włosy. Pominę fakt, że używam wiele odżywek.
\\nTen szampon wspomaga moje włosy i faktycznie są one miękkie i mają nieco blasku

Lubię.

Największym plusem tego szamponu jest piękny zapach, aż chce się go używać ;)
Dobrze się pieni, nie plącze włosów, łatwo się po nim rozczesują i cudownie pachną.
Nie nabierają jakiegoś niesamowitego blasku (to przecież tylko szampon), ale są gładkie, wyglądają na zdrowe i zadbane.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże i 1 małe

Bardzo dobry szampon :)

Lubię szampony Timotei z tej serii, bo na moich włosach bardzo dobrze się sprawdzają.

Ten upodobałam sobie szczególnie. Mam zniszczone, pofarbowane włosy i trudno mi znaleźć kosmetyk, po ktorym byłyby gładkie w dotyku. Ten szampon właśnie to potrafi! Moje suche włosy nie nabierają jakiegoś blasku(za to odejmuję pół gwiazdki), ale są gładkie i przyjemne w dotyku. Przynajmniej w porównaniu po użyciu innych preparatów,których używałam.

Nie przesusza,włosy po nim nie matowieją. Na przedziałku, gdzie mam zdrowe włosy, ładnie połyskują.

Plusami są piękny zapach, konsystencja, cena... Bardzo wydajny, starcza na długo.

Polecam ten produkt ;)

Zdecydowanie mój KWC <3

często zmieniałam szampony bo żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań ;p
i w końcu znalazłam swój osobisty kwc ;]

na wstępie muszę powiedzieć że mam zdrowe, niefarbowane włosy. Więc potrzebowałam czegoś żeby tylko uwydatnić ich zdrowy wygląd i udało mi się ;)

używam szamponu wraz z odżywką z tej serii

Pierwsze na co można zwrócić uwagę to wspaniały zapach - słodki, owocowy. Mmmmm ;]

Dobrze się pieni, jest przyjemny w użyciu ;)
po umyciu włosy są miękkie w dotyku, łatwo się rozczasują, szampon nie przyspiesza ich przetłuszczania i taaaak pięknie się błyszczą, jak nigdy :D Kiedy tylko przechodzę koło lustra zachwycam się nimi i tym szamponem! ;D
Jest tani i bardzo wydajny ;D

same plusy! ;D

Jest co polecać za te 5 zł waaaarto go wypróbować ;D

Ilość zużytych opakowań: 1 i zaczęłąm już drugie :D chyba go już nie zmienię ;>

Urzekł mnie zapach :)

Będąc w drogerii zauważyłam ten szampon i z ciekawości powąchałam i po prostu odpłynęłam:) Zapach tak mi się spodobał, że kupiłam go. Nie zauważyłam jakiegoś super blasku na włosach, ale za to dobrze rozczesywały się włosy, ładnie oczyszcza, wydajny oraz cena godna zainteresowania.
Ogólnie bardzo fajny, polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

jest OK

Lubię szampony Timorei za dużą butlę w przystępnej cenie. Nie jestem dobrym testerem szamponów. Włosy myję często, nie rzadziej niż co drugi dzień. Kosmetyków do stylizacji i odżywek stosuję również sporo. Od szamponu oczekuję, że będzie dobrze zmywał, pienił, ładnie pachniał. I niech będzie wydajny. I niech z włosów nie sypią się łuski. Więcej wymagań nie mam. Ten szampon wszystkie je spełnia.
Przy tym nie wierzę, po prostu nie wierzę, że szampon za parę złotych da nie wiadomo jaki blask.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa

najlepszy z nabłyszczajacych

Moje wlosy sa zdrowe,w dobrej kondycji. Jesli chodzi o testowane przeze mnie szampony nadajace blask jak do tej pory ten najlepiej sie sprawdza. Tani,ekonomiczna butla,ladny zapach malinowy,gesta konsystencja i wydajny. Polecam dla osob,ktorych wlosy sa dosc zdrowe i potrzeuja blasku,nie wiem jak sie sprawdzi na zniszczonych.Ogolnie dobry szampon jak na timotei.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego duzego opakowania

Zamiast blasku duży mat

Szampon ma wiele zalet, ale jedną dużą wadę: na pewno nie nadaje blasku włosom, a wręcz je matowi i za to obniżam ocenę. W końcu producent się do czegoś zobowiązał&#8230; Szampon ma idealną konsystencję, bo nie jest gęsty, ale też nie przelewa się przez palce, z łatwością można go rozprowadzić. Ma też bardzo ładny zapach i jest bardzo wydajny. Świetnie się pieni, bez problemu można go spłukać. Włosy po umyciu są miękkie, lekkie, układają się i rozczesują bez większych problemów. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie całkowity brak blasku, a właściwie matowe włosy&#8230; z których szybko robi się szopa. :( Przez to nie zamierzam ponowić zakupu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie 400 ml

Fajny ;)

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Kolejny szampon Timotei, który oceniam na plus.

Plusy:
+ wydajny, opakowanie dość długo mi służyło,
+ dobrze się pieni i czyści włosy,
+ po umyciu włosy były miękkie, podatne na rozczesywanie (ale jednak muszę i tak używać masek lub odżywek),
+ nie wysusza włosów.

Minusy:
- co do obiecanego blasku, to nie zauważyłam jakiegoś szczególnego nabłyszczenia, jedynie standardowe działanie odpowiedniego dla moich włosów szamponu.

Ogólnie jestem zadowolona, choć mogłoby być jeszcze lepiej, szampon niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie polecam

po przeczytaniu pozytywnych opinii, pobiegłam do sklepu i kupiłam ten produkt. po umyciu włosy są miłe w dotyku, oklapnięte, jakby zostały umyte tylko końcówki....dziwne zjawisko...zapach dość chemiczny ...trochę jak proszek do prania ;/ ;(

Znakomity blask

Ja ogólnie lubię szampony timotei , więc skusiłam się i na ten :) Bardzo fajny szampon. Po żadnym jeszcze moje włosy aż tak się nie błyszczały :) Jest wydajny i w przystępnej cenie :) I ten zapaaaach ^^

Ilość zużytych opakowań: jendo prawie całe

Szorstkie włosy...

Nie wiem czemu moja ocena się tak rożni od większości, jak dla mnie ten szampon jest naprawdę poniżej przeciętnej, nie zauważyłam żadnych wyjątkowych właściwości nabłyszczających; wlosy jak byly matowe tak są. Największy minus - po spłukaniu szamponu wlosy są szorstkie i bardzo ciężko je rozczesać.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże