Lierac, Rosilogie, Double Concentre Neutralisant Rougeurs Installees (Dwuetapowy koncentrat neutralizujący uporczywe zaczerwienienia)

Intensywna kuracja 24H dzień i noc korygująca uporczywe zaczerwienienia.

Bazująca na najnowszych odkryciach neuronauki kuracja dostowana do chronobilogii skóry ma wycelowane działanie na każdy typ zaczerwienień: napadowe, okresowe przewlekłe z widocznymi naczynkami

Zmniejsza nadwrażliwość skóry, a także redukuje uporczywe zaczerwienienia i widoczne naczynka. W dzień składniki aktywne wzmacniają barierę ochronną skóry i przeciwdziałają szkodliwemu wpływowi czynników zewnętrznych. W nocy zaś chronią, wzmacniają i działają kojąco.

Formuła na dzień zawiera czynnik termoregulujący, z efektem kostki lodu, który koi uczucie ciepła na skórze. Zielone pigmenty maskują zaczerwienienia już od chwili aplikacji. Aksamitne serum na noc w kontakcie ze skórą przybiera postać orzeźwiającego żelu o wodnistej konsystencji.

koncentraty i esencje
naczynkowa
na zaczerwienienia, łagodzące
z pompką

Kuracja dwa w jednym na dzień i na noc

Kupiłam ten krem online w cenie promocyjnej , ponieważ potrzebowałam wzmocnienia /kuracji dla skóry z czerwonymi na policzkach i zaczerwienieniem na szyi . Kuracja Rosilogie spełniła moje oczekiwania. Pewnie dlatego, że była to kuracja intensywna-w jednym pojemniku miałam koncentrat na dzień w kolorze różowym i koncentrat na noc w pięknym odcieniu szarości. Dozownik jest łatwy w użyciu .Zdałam sobie sprawę ,że to jest najlepszy dozownik jaki miałam .Może dlatego ,że jest duży ? Wielkość przykrywki całego koncentratu na dzień i na noc. Koncentrat na dzień jest w kolorze zielonym , na noc -w kolorze białym. W opakowaniu opakowanie znalazłam ulotkę z informacją o wszystkich kuracjach /koncentratach LIERAC i była to bardzo przydatna informacja.
Używałam kuracji przez około 3 tygodni .Zaczerwienienia są mniej widoczne , a skóra napięta i nawilżona, Dodatkowym atutem jest luksusowy zapach , lekko perfumowany .Jedynym minusem kuracji jest cena . Ale z powodu wysokiej jakości pewnie kiedyś wrócę do tego koncentratu dwa w jednym.

Godny uwagi

To mój pierwszy produkt marki Lierac. Przyznaję, że kupiłam go w ciemno skuszona promocją. Na próżno szukałam w internecie opinii na temat tego produktu. Teraz, po około miesiącu użytkowania, mogę wreszcie wpisać swoją recenzję. Opakowanie składa się z dwóch odrębnych produktów zamkniętych w połączonych ze sobą pojemniczkach z pompką. Jaśniejsze na dzień, i ciemniejsze do używania na noc. Po naciśnięciu pojemnika uzyskujemy porcję produktu do użycia odpowiednio na dzień i na noc. Produkt na dzień, w jasnozielonym maskującym kolorze, dość wodnisty, wchłania się natychmiast. Po chwili od aplikacji nie czuć go na skórze. Nie zauważyłam co prawda maskującego efektu zielonego koloru, ale też nie liczyłam na wiele. Za to stanowi dobrą bazę pod podkład. Odpowiednio też nawilża. Koncentrat na noc jest w kolorze białym, równie wodnistym co wersja na dzień. Również bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia na skórze tłustej warstwy. A teraz efekty: Po około 2 tygodniach sumiennego stosowania koncentratu zarówno rano, jak i wieczorem zauważyłam pierwsze efekty. Moja problematyczna naczynkowa nadreaktywna cera nieco zbladła i przestała histerycznie reagować na zmiany temperatury. Teraz po około 4 tyg. efekt jest wyraźniejszy. Cera nie dość, że wydaje się wyciszona i ukojona, to również bledsza. Serum wydaje się dość wydajne, bo wystarcza niewielka ilość do pokrycia całej twarzy, niemniej nieprzezroczyste opakowanie nie pozwala sprawdzić, ile produktu zostało zużyte.