Sahara Kamil Rochucki, Eko henna do włosów Rajasthani Raj BAQ

Sahara Kamil Rochucki, Eko henna do włosów Rajasthani Raj BAQ

Co zyskasz wybierając naszą hennę?

- Naturalny i świeży produkt. Dzięki temu iż jesteśmy producentem henny Raj BAQ kupując u nas otrzymasz produkt pochodzący bezpośrednio z linii produkcyjnej z blisko 24 miesięczną datą przydatności do użytku.

- Najwyższą jakość zmielenia i przesiania. Nasz produkt jest idealnie zmielony i przesiany dzięki czemu nakładanie i spłukiwanie hennowej pasty to czysta przyjemność.

- Produkt klasy BAQ, czyli Body Art Quality nadający się (dzięki wysokiej zawartości barwnika i braku grudek) zarówno do hennowania włosów jak również do Mehendi.

- Wielozadaniowość produktu. Henna nadaje się idealnie do uzyskania odcieni czerwieni na włosach jak również do hennowania dwuetapowego, zarówno jako podkład pod mieszankę ( pierwszy etap) jak i składnik samodzielnie przygotowanej mieszanki używanej podczas drugiego etapu.

- Ekskluzywny produkt w niskiej cenie. Kupujesz bezpośrednio i bez pośredników dzięki czemu płacisz najniższą cenę.

- Produkt od POLSKIEGO producenta. Kupując naszą hennę wspierasz polską firmę i lokalną markę.

henny
odświeżenie koloru, koloryzujące, pokrycie siwych włosów, odżywcze
ziołowa
w saszetce
proszek
Trwałość
długotrwałe

Henna do której wiem, że mogę wracać

Hennę Raj Baq kupiłam z polecenia na jednej z włosowych grup na Facebooku. Wcześniej używałam henny marokańskiej tego samego producenta: Sahara Tazarine i… niestety Tazarine nadal pozostaje u mnie faworytem.

Hennę zakupiłam, tak samo jak i poprzedniczkę w drogerii Hebe (przez internet, nie jestem pewna czy stacjonarnie jest w sprzedaży). Cena to około 35 zł. W opakowaniu niestety, tak samo jak w przypadku Sahara Tazarine nie znajdziemy rękawiczek czy czepka co moim zdaniem jest dosyć sporym minusem. Henna jest widocznie lepszej jakości niż np. Sattva (co widać m.in. po trwałości koloryzacji) jednak w tej samej cenie możemy kupić większa pojemność oraz akcesoria niezbędne do przeprowadzenia koloryzacji w domu.

Henny używam w celu poprawienia kondycji moich włosów, nie w celu nadania im koloru. Mimo to zauważyłam, że Raj Baq zdecydowanie szybciej się wypłukuje (widzę to po odrostach, które nie zawsze za pierwszym razem łapie Indygo). Mimo to jeśli ktoś rozgląda się za dobrej jakości produktem, to warto spróbować właśnie tą hennę :)

Wysoka jakość

Już po pierwszym użyciu byłam przekonana że ta henna będzie jedną z moich ulubionych. To jak dotąd jedyna henna która porządnie złapała pojedyncze siwe włoski, które potem chciałam przykryć kolejną ciemniejszą warstwą przy dwuetapowym. Jest idealnie zmielona i przesiana, ładnie się miesza i łatwo płucze. Akurat po Raj baqu zauważyłam największe podrubienie włosa
Problemem jest dostępność ale warto szukać po aukcjach i robić zapas jesli ktoś tak jak jak używa henny regularnie.