Pyunkang Yul, Deep Cleansing Oil (Hydrofilowy olejek do demakijażu)

Pyunkang Yul, Deep Cleansing Oil (Hydrofilowy olejek do demakijażu)

oczyszczający do demakijażu, na bazie kompleksu olejów roślinnych, w którego skład wchodzą: olej jojoba, olej słonecznikowy, olej ze słodkich migdałów, olej makadamia i olej awokado, dzięki czemu dobrze rozpuszcza makijaż i zanieczyszczenia obecne na skórze. Wyciąg z wąkroty azjatyckiej oraz wyciąg z drzewa herbacianego działają kojąco i łagodzą podrażnienia. Dodatek alantoiny i pantenolu nawilża i koi skórę.

łagodzące, nawilżające, oczyszczające, odświeżające
olejek
demakijaż twarzy
sucha, mieszana, dojrzała, normalna

Jest ok

Olejek dostałam w prezencie, sama pewnie nie skusilabym się na niego, ponieważ jego cena jest według mnie nieco zbyt wysoka (ok.90 zł za niecałe 300 ml).
Produkt zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z pompką (swoją drogą dobrej jakości). Niestety jak widać na zdjęciu po zużyciu całego opakowania zewnętrzna strona "lepi się" od formuły olejku.
Sam produkt jest bardzo przyjemny: bezzapachowy, lekki, dokładnie oczyszcza skórę,
usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Delikatnie osadza się jednak na cerze, więc koniecznie trzeba go domyć innym produktem, najlepiej żelowym. Myślę jednak że do niego nie wrócę, ponieważ w tej cenie jest wiele innych świetnych produktów.

Dla mnie na nie

Typowy olejek, który dość ciężko się zmywa, nie jest hydrifilny więc trzeba umiec go zmyć, co prawda bez problemu domywa do żel ale trudno powiedzieć czy dobrze oczyszcza. Do demakijażu używałam dwa razy. Teraz stosuję do ciała, do demakijażu wg mnie nie bardzo się nadaje.

Ulubieniec

Jeden z olejków, które polubiłam od pierwszego użycia. Olejek rozpuszcza nawet mocny i wodoodporny makijaż nie podrażniając skóry. Pięknie zmywa się za pomocą wody, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze ani zamglonych oczu. Jest bardzo wydajny. Nada się idealnie do skóry wrażliwych.

10/10

Nie zaszkodził mojej trądzikowej cerze, nie pogorszył jej stanu, dobrze zmywał SPF, ma bardzo przyjemną lekką wodnistą konsystencję, do tego jest bardzo wydajny bo przy używaniu codziennie 3 pompek wystarczył mi na ponad 5 miesięcy, nie mam nic do zarzucenia