Ibra, Contour Kit (Paleta do konturowania twarzy)

Ibra, Contour Kit (Paleta do konturowania twarzy)

Pojemność 6,9 g

Multifunkcyjna paleta przeznaczona do konturowania twarzy.
Kosmetyk zawiera bronzer, róż i rozświetlacz.
Produkty doskonale łączą się ze sobą, blendują i współgrają z innymi kosmetykami aplikowanymi na skórę.
Idealnie skomponowane odcienie sprawdzą się w przypadku każdego typu urody.
Paletka posiada wygodne lusterko. Doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów i podróży.
Elegancki design uprzyjemnia korzystanie z palety.

pudrowe, kremowe

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Mój must have

Uwielbiam ją! Kupiłam trochę przez przypadek a stała się moim ulubieńcem. Używam jej od kilku miesięcy codziennie, przede wszystkim bronzera i rozświetlacza. Bronzer ma ładny odcień, dla jasnej cery idealny, a rozświetlacz zostawia przepiękny błysk - wielokrotnie zostałam zapytana przez koleżanki czego używam! Róż też ma bardzo ładny odcień, taki świeży, natomiast rzadko go używam bo po prostu nie mogę przekonać się do używania jakiegokolwiek różu. Plusem paletki jest również eleganckie opakowanie oraz lusterko w środku. Naprawdę polecam bo paletka jest warta swojej ceny!

Rewelacyjna

Kompaktowe paletki do konturowania to coś, co bardzo lubię, z uwagi na częste wyjazdy. Dzięki nim nie muszę brać trzech osobnych kosmetyków i oszczędzam miejsce w podróżnej kosmetyczce. Do tej pory przetestowałam mnóstwo palet do konturowania i muszę przyznać, że ta marki Ibra wyjątkowo przypadła mi do gustu.

Paletka ma tekturowe, lekkie opakowanie. W podróży to dobre rozwiązanie - nie musimy się martwić, że plastikowa kasetka się potłucze. Zawiera przydatne lusterko. Dobór odcieni uważam za wyjątkowo udany. Do tej pory nie trafiłam jeszcze na paletę do konturowania, w której odcień każdego kosmetyku odpowiadałby mi w stu procentach. Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery w chłodnym typie, a większość palet posiada zbyt pomarańczowy róż, zbyt ciepły bronzer i zbyt ciemny rozświetlacz. Paletka Ibra wyróżnia się pod tym względem. Róż ma tutaj typowo różowe tony, przy czym jest delikatnie napigmentowany i nie sposób więc zrobić sobie nim krzywdy. Bronzer ma bardzo neutralny, chłodny odcień, który idealnie zgrywa się z moją jasną cerą. Rozświetlacz zaś jest chyba najbardziej skoncentrowanym kosmetykiem tego typu, jakiego kiedykolwiek używałam - ma piękny, neutralny, szampański odcień, w dodatku tafla nim wytworzona jest bardzo wyrazista - uwielbiam ten efekt. Każdy z kosmetyków zawartych w palecie jest świetnej jakości i bardzo trwały. Zdecydowanie zakupię ponownie!

Gorąco polecam tę paletę - ma wyjątkowo udane odcienie, a same produkty są naprawdę dobrej jakości i bardzo trwałe.

Jest cudowna

Zatoczyłam koło, by znów do niej wrócić. A szczególnie chodzi mi o ten zimny brąz do konturowania. Praktycznie nierealnym jest znaleźć jego odpowiednik w innych markach.

Mogłaby być idealna. Ale nie jest.

Tego typu ,wielofunkcyjne palety do makijażu lubię mieć w gotowości w przypadku krótszych lub dłuższych wypadów.
Recenzowana jest stworzona z dobrej jakości kartonu , a jej lekkość świetnie się sprawdzi podczas wojaży.

Zarówno brązer jak i róż mają pudrową konsystencję i matowe wykończenie, bez żadnych drobinek co osobiście bardzo mi odpowiada.
Wydaje mi się ,że kolorystyka tria jest uniwersalna, choć produkt do konturowania może się nie sprawdzić na ciemniejszej nieco cerze. Ja jestem bladziochem i muszę uzyć kilku warstw brązera, aby ten aby był widoczny na mojej twarzy. Nie mniej podoba mi się jego chłodniejszy nieco odcień , który dobrze współgra z moją jasną karnacją oraz fakt,że będąc średnio napigmentowanym kosmetykiem, nie potrzebuje aż tak wprawnej ręki ,ąby nie zrobić sobie nim 'krzywdy.

Róż ma już mocniejszy pigment i jest...różowy po prostu :) Tworzy na buźce ładny, dziewczęcy rumieniec o który właśnie mi chodzi używając różu do twarzy:) Pudry dobrze się blendują oraz współgrają z podkładem oraz pudrem.

Ostatni z z trójki towarzystwa, czyli rozświetlacz jest najmocniej napigmentowanym produktem o neutralnym, szampanskim kolorze, czyli takim jaki lubię. Szkoda tylko,że nie pozostawia na twarzy tafli, ale raczej błyszczące drobiny co nie do końca lubię w kosmetykach rozświetlających.
Ogólnie paletka jest estetycznie wykonana z dołączonym lusterkiem, co ułatwia poprawę makijażu podczas podróży. Gdyby tylko brązer miał mocniejszy nieco pigment, a rozświetlacz inne wykończenie byłby moim idealnym wyjazdowym kosmetykiem. A tak nie jest...Mimo tych niedociągnięć pewnie potowarzyszy mi w podróżach, ciężko jest bowiem trafić na tego typu paletę, któej kolory czy wykończenia wszystkich zawartych w niej kosmetyków będą dla nas idealne. Generalnie zatem jestem w miarę zadowolona z jej zakupu, choć nie kupię raczej ponownie.

Idealna na wyjazdy

Od dawna szukałam podręcznej paletki z produktami do konturowania i lusterkiem. W końcu postanowiłam wypróbować nowość od Ibry. W paletce znajduje się bronzer, róż i rozświetlacz. Bronzer jest neutralny, ma bezpieczną pigmentację, ładnie wtapia się w skórę i blenduje. Róż ma lekko satynowe wykończenie, ale nie widać tego na skórze. Odcień różu jest również bardzo uniwersalny. Rozświetlacz nie ma w sobie mocnej bazy kolorystycznej, jednak na skórze daje szampański odcień. Przy jego aplikacji trzeba uważać, bo jest mega intensywny, ale przy odpowiedniej aplikacji daje piękne glow. Paletką można też wykonać szybki makijaż oczu. Wszystkie produkty mają odpowiednio wyważoną pigmentację, przez co sprawdzą się również dobrze u osób początkujących. Podsumowując Contour Kit od Ibry to super uniwersalny zestaw do konturowania i genialny produkt na wyjazdy, bo zawiera wszystko co trzeba. Na plus też elegancki design paletki i jej solidne wykonanie.

ZALETY
Uniwersalne odcienie
Trwałość
Łatwa aplikacja
Lusterko w zestawie
Design paletki

WADY
Brak