Bikor Makeup, Ziemia Biologico - bronzer do twarzy

Bikor Makeup, Ziemia Biologico - bronzer do twarzy

ZIEMIA, unikalna formuła stworzona w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. Synergia spektakularnego efektu i niezwykle delikatnej formuły, bogatej w składniki aktywne.
Ziemia Bio Bronzer 100% składników pochodzenia naturalnego . Skwalan, kwas hialuronowy, witamina E i brązowe algi sprawiają, że wypiekany krem ZIEMIA, wspomaga nawilżenie skóry, chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi oraz zmniejsza oznaki starzenia.

Kaszmirowy bronzer bez wysiłku pozwoli Ci osiągnąć niezwykle naturalny i świeży efekt skóry muśniętej słońcem. ZIEMIA sprawdzi się idealnie, jeśli Twoja skóra potrzebuje wakacji, jest szara i zmęczona.

0% parabenów, silikonów, olejów mineralnych, GMO, talku i zapachów syntetycznych

wypiekane
bez parabenów
Efekt
rozświetlające

Nowa, ulubiona Ziemia

Od wielu, wielu lat używałam Ziemi Egipskiej. Podczas wizyty w Gdańsku, Pani skusiła mnie na nowy produkt - w 100% naturalny.

Jestem zachwycona! Ogólnie nie jestem zwolennikiem kosmetyków z naturalnymi składami, bo nigdy nie dają oczekiwanego efektu. A tutaj ogromne zaskoczenie! Bronzer wygląda na skórze przepięknie, nie ma widocznym drobinek, ale daje bardzo naturalny, świetlisty efekt. Prawie jakbym nałożyła kremowy produkt.

Odcień jest bardzo naturalny, skóra wygląda jak muśnięta słońcem, ale nie pomarańczowo i sztucznie. Skóra wygląda zdrowo i promiennie.