Eau Thermale Avene, Tolérance, Żel balsam oczyszczający

Eau Thermale Avene, Tolérance, Żel balsam oczyszczający

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Żel balsam oczyszczający jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i reaktywnej. Delikatnie oczyszcza i usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia, nie podrażniając i nie wysuszając skóry. Jego lekka żelowa konsystencja gwarantuje komfort i miękkość nawet najbardziej wrażliwej skórze. Tolérance Żel balsam to produkt bezzapachowy do demakijażu bez spłukiwania. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego.

oczyszczanie twarzy
sucha, alergiczna / atopowa, mieszana, odwodniona, wrażliwa
odświeżające, łagodzące, nawilżające
bezzapachowa
żel

Delikatne i kojące oczyszczenie

Żel-balsam oczyszczający to bardzo fajny produkt, który dopełniał moją wieczorną pielęgnację, choć zdarzało się że i rano też go stosowałam. Taki zimny balsam z rana na płatku to dobre pobudzenie ???? produkt ten nie podrażniał mojej suchej i wrażliwej skóry, za co daje bardzo duży plus, bo zdarzało się że kosmetyki do demakijażu owszem oczyszczały twarz z makijażu, ale za to otrzymywałam piekącą skórę w gratisie. Z tym balsamem jest inaczej, nie raz miałam wrażenie jakbym właśnie nałożyła krem nawilżający. Jest bezzapachowy, więc myślę że to kolejny dodatkowy atut, mniej składników podrażniających, konsystencja dość rzadka ale to akurat dobrze. Śmiało mogę polecić do skóry wrażliwej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo delikatnie otula moja skórę

Żel jest idealny dla mojej delikatnej skóry, dobrze nawilża a zarazem oczyszcza. Skóra po zastosowaniu nie jest podrażniona jak w przypadku większości produktów. Na pewno sięgnę po kolejny opakowanie

Idealny podczas codzinnej pielegnacji

Ten świetny produkt, spełnił moje oczekiwania pod względem delikatnego, a zarazem dokładnwgo oczyszczenia skóry. Posiada lekką, żelową konsystencja sprawia, że jest łatwy w użyciu i nie podrażnia skóry, nawet tej delikatnej, wrwzliwej na najmniejszy podrażnienia.
Po użyciu produktu skóra jest odświeżona, nawilżona i oczyszczona, więc idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji. Jestem bardzo zadowolona z efektów i chętnie sięgnę po niego ponownie.
Dużym plusem również jest to, że wsyatrczu niewielka ilość produktu, żeby dobrze oczyścić skórę.

Bubel Avene

Produkt jest przeznaczony do skóry wrażliwej i faktycznie z tym się zgodzę. Ma on bardzo delikatną formułę, po której absolutnie nie czuć ściągnięcia czy przesuszenia. Jak dla mnie wręcz jest to zbyt słaby efekt, co również pokazuje stan mojej skóry, który niestety uległ pogorszeniu. Widać, że kosmetyk nie radzi sobie w pełni że skutecznym myciem. Ponadto jego konsystencja jest bardzo lejaca, wrecz splywa miedzy palcami, przez co kosmetyk traci na wydajności. Nie rozumie. Zatem nazwy zel- balsam oczyszczający... jest to raczej mleczna emulsja...

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jedyny który nie wysusza mi cery

To pierwszy od bardzo dawna produkt do oczyszczania twarzy, który nie daje uczucia ściągnięcia. Bardzo dobrze radzi sobie też z delikatnym makijażem. Okazał się strzałem w 10!

Idealny do codziennej pielęgnacji

Ten żel to produkt, który spełnił moje oczekiwania pod względem delikatnego, a zarazem skutecznego oczyszczenia skóry. Jego lekka, żelowa konsystencja sprawia, że jest łatwy w użyciu i nie podrażnia skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej. Po zastosowaniu cera jest odświeżona, nawilżona i oczyszczona z zanieczyszczeń, więc idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji. Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam go wszystkim poszukującym delikatnego, a jednocześnie skutecznego oczyszczania skóry.

Rewelacyjny produkt

Zel pieknie oczyszcza cere z zanieczyszczeń przy tym nawilża ja pozostawiając delikatny zapach. Opakowanie jest przyjemne dla oka, można w łatwy sposób kontrolować ilość zużytego produkty. W połączeniu z koncentratem spisuje się na 5 z plusem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Eau Thermale Avene, Tolerance Control Lotion Nettoyante Gelifiee (Żel-balsam oczyszczajacy) dzięki swoje delikatnej formule, sprawdził się,gdy moja skóra była podrażniona oraz zaczerwienieniona.
Delikatna konsystencja oraz przyjemna formuła żelu/balsamu pozwala na przyjemne oczyszczenie skóry twarzy bez podrażnień czy efektu wysuszenia.
Delikatnie oczyszcza,nie podrażnia,nie wysusza,a skóra jest gotowa na dalsze etapy pielęgnacji.

Oczyszczające remedium na zaczerwienienia

Żel jest naprawdę delikatny. Poradził sobie świetnie z moimi zaczerwieniania. Od zawsze mam problem z suchą skórą, która po umyciu wodą była bardzo spięta. Po użyciu żelu tego problemu nie było.

Delikatny ale skuteczny!

Zauważyłam od razu, że super oczyszcza skórę przy demakijażu i nie pozostawia efektu ściągnięcia.
Bezzapachowy, nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Ma neutralny zapach. Starcza na długo i jest wydajny.
Skóra po zastosowaniu jest dobrze nawilżona. Polecam

Mistrz w łagodzeniu zaczerwienień

Bardzo ciekawy produkt do demakijażu . Kosmetyk otrzymałam w ramach testu Klubu recenzentki wizaż , za to bardzo dziękuję .
Ogólnie nie miałam wielu kosmetyków tej marki ,dlatego bardzo się ucieszyłam mogąc testować ten żel .
Kosmetyk jest zamknięty w buteleczce o pojemności 200 ml. W środku znajduje się lekki żel o dosyć lejącej konsystencji oraz o mlecznym zabarwieniu. Plusem jest brak zapachu. W składzie można znaleść min. Wodę termalną , argininę oraz magnez .

Ja jako posiadaczka cery z pękającymi naczyńkami , bardzo wrażliwej i ciągle zaczerwienionej , muszę powiedzieć , że świetnie się mi nim robiło demakijaż . Zawsze miałam największy problem z podrażnieniem oczu , dlatego że większość produktów tak robiło . A tutaj było totalne zaskoczenie . Kompletnie nic nie szczypało , dodatkowo świetnie radził sobie z tuszem , cieniami oraz kremem bb. Ja jakoś mocno się nie maluję , więc z tymi kosmetykami które używam na codzień świetnie sobie poradził .
Po zastosowaniu nie zostawia uczucia ściągnięcia skóry , nie ma też warstwy tłustej . Skóra jest gładka , przyjemna w sołtyski oraz ukojona.
Zawsze stosuje zmywanie dwuetapowe , więc zawsze zmywam buzię później delikatną pianką.

Ogólnie bardzo polecam ten żel , koi ,jest bardzo wydajny i świetnie doczyszcza makijaż .

Rewelacyjny produkt

Bardzo wydajny żel, który pozostawia skórę doskonale nawilżoną. Jest zupełnie bezwonny, o lekkiej konsystencji. Doskonale się wchłania i odżywia skórę. Różnice czuć od pierwszego zastosowania.