Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów, wspomaga leczenie łysienia androgynowego. Dla kobiet i mężczyzn. Zawiera TRICHOGEN: naturalny kompleks 14 aktywnych składników - działa przeciw wypadaniu włosów, antystarzeniowo; siarka - stymluje cebulki włosów do odrostu; żeń-szeń - poprawia mikrocyrkulację, odżywia i dotlenia włosy; łopian - przeciwdziała wypadaniu włosów, działa oczyszczająco, antybakteryjnie i przeciwłupieżowo. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, cynk, białka i aminokwasy) przenika głęboko przez skórę głowy i strukturę włosów, nawilża i odżywia włosy. Oczar wirginijski poprawia ukrwienie skóry głowy. Olej jojoba odpowiednio natłuszcza i nabłyszcza. Wspomaga leczenie ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry głowy), łuszczycy i łupieżu oraz łysienia androgenowego. Pierwsze, widoczne efekty jż po 2 tygodniach stosowania. Włosy sa bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej sie rozczesują.
Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.

do włosów wypadających
przeciwłupieżowe, nawilżające, wzmacniające, oczyszczające
w tubie
Skóra głowy
przetłuszczająca się

KWC

Przede wszystkim najważniejsza informacja - nie mam problemu z wypadaniem włosów- potrzebna mi była maska na moje pozbawione życia i w ogóle nie podatne na układanie włosy.

Używam jako zwykłej odżywki z szamponem Garnier, Ultra Doux z oliwą z oliwek i cytryną, jako delikatny, mało chemiczny zestaw do pielęgnacji włosów. Maska ma bardoz podobny zapach do tego szamponu.
Myję włosy co 2 dni.

Maska:
+ nie obciąża
+ nie przetłuszcza
+ bardzo intensywnie odżywia włosy
+ włosy są po niej lekkie, błyszczące, miękkie, podatne na układanie
+ włosy dłużej są świeże i czyste
+ ma bardzo fajny zapach
+ wcieranie w skórę głowy nie powoduje obciążenia, włosy odbijają od skóry głowy

Jak dla mnie rewelacja. Minusów nie zaobserwowałam.

Dodam, że dwa lata używania nie przyzwyczaiły moich włosów do mojego zestawu pielęgnacynego, zrezygnowałam z farbowania i mam teraz długie, błyszczące, zdrowe włosy.

Ilość zużytych opakowań: 6? 8? nie wiem dokładnie

A miało byc tak pieknie...

Zachwycona pozytywnymi opiniami zakupiłam maskę i szampon Seboradin z tej serii.

Jakie efekty zauwazyłam???:
- maska nie jest gęsta, więc wydajność słaba
- cena wygórowana
- efekty żadne

Mam cieniutkie, słabe włosy skłonne do wypadania. Taki bogaty skład maseczki powinien je podratować, a tu nic.
Włosy po tej maseczce wypadają mi garściami, co nie zdarza sie przy innych nawet tych drogeryjnych kosmetykach.Być może tak powinno byc ale wypadanie włosów z czasem się nie zmiejsza i ewidentnie nasila w czasie, gdy stosuję ta maseczkę :(

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bardzo dobra

Maski używałam wraz z szamponem z tej samej serii jako kurację 4 miesięczną (miały być 3 miesiące, ale z powodu wydajności wyszło ile wyszło), 3x w tygodniu i nie żałowałam ilości.

Ogromnym plusem jest to, że maskę można tak jak zaleca producent wetrzeć w skórę głowy i nie powoduje to przetłuszczenia! Nakładając dalej na długość mamy z kolei miękkie i przyjemne włosy po zmyciu i wysuszeniu.
Zapach taki sobie, ale nie utrzymuje się na włosach.
Opakowanie - prosta tuba, na końcu łatwo ją przeciąć i wydobyć resztki do końca.
Wydajna bardzo.

Jestem zadowolona i z chęcią będę powtarzać kurację w momentach takich jak wiosna, jesień w duecie ze stresem, kiedy włosy mogą wypadać.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dziala, nie okrylem minusow...

Krotko i zwiezle:

Wlosy zaczely sie sypac i to porzadnie - co tu robic. Kupilem szampon na wypadanie YR - pomogl. Kupilem ta maske - problem zniknal calkowicie. Patrzac na sklad - to jestem pod warzeniem i nie dziwie sie ze dziala.

Zaplacilem 22 zety - super cena, super zapach, super konsystencja, super wydajnosc, nie przetluszcza moich wlosow - no i najwazniejsze - w moim przypadku dziala. Problem zniknal ale uzywam nadal zapobiegawczo raz w tyg.

Nie odkrylem zadnych minusow!

Używam tego produktu od: 4,5 mieisaca
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1 opkaowania 150 ml.

Bardzo dobra a właściwie najlepsza maseczka jaką miałam

Maseczka jak dla mnie pachnie przyjemnie. Spokojnie wcieram ją w skórę głowy bez obawy obciążenia włosów. Po niej moje włosy są gładkie, miękkie a zarazem puszyste. To najlepsza jak na razie maseczka jaką do tej pory miałam. Jest warta swojej ceny.

zawsze muszę ją mieć :)

Kupiłam po raz pierwszy, gdy na wizażu nie było jeszcze ani jednej recenzji, ponieważ ogólnie bardzo cenię sobie produkty seboradinu. Największą zaletą tej maski jest to, że moje włosy po prostu pięknie po niej wyglądają. Świetnie się układają, a fale są wyraźniejsze. Czy pomaga na wypadanie włosów, nie wiem, bo używam jednocześnie wielu innych kosmetyków. Myślę, że razem z nimi przyczyniła się do poprawy kondycji moich włosów. Wcieram ją także w skórę głowy, a mimo to nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Szkoda tylko, że nie ma opcji z większym opakowaniem, bo schodzi u mnie jak woda i bardzo szybko muszę zamówić nowe opakowanie (kończe już 6 i na pewno na dniach kupię kolejne)!
Ogólnie:
+ drogocenny, naturalny skład,
+ definiuje skręt fal,
+ włosy pięknie się układają,
+ ładny zapach,
- pojemność opakowania

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 150ml

Bardzo ją lubię.

Ta maska jest świetna - kupiłam ją w aptece za 28 zł, więc cena wysoka jak za ilość. Potrzebna mi była dobra maska do włosów wypadających, ponieważ po pewnym pechowym szamponie nie dość, że zaczęły się przetłuszczać mocniej, to jeszcze wypadać. Nie zawiodłam się. Nie obciąża ona włosów, które po jej użyciu są miękkie i wygładzone. Dobrze się spłukuje, dość wydajna. Włoski obecnie wypadają mniej, jednak nie jest to jakaś ogromna różnica. Są raczej po prostu wzmocnione, więc nie wiem, jak byłoby z efektem u kogoś z poważnym problemem wypadania - możliwe, że by jednak pomogła, mi z pewnością ograniczyła :) Nawet ładny zapach.

Plusy:
+ wydajność
+ włosy po niej są miękkie
+ wzmacnia
+ pomaga przy lekkim wypadaniu włosów

minusy:
- CENA

Niestety nie sprawdziło się u mnie

Jak zwykle zachęcona opiniami na tym portalu postanowiłam wypróbowac coś nowego i jednocześnie dobrego (ponad 4,5 na 5 w waszej skali na wizazu) dla moich łosów.

Jak to zwykle jest z wizazem , nie powinno się niczym sugerowac, ponieważ maska sama maska jest kiepska.

Używam jej od ponad 3 tygodni , a po 2 powinnam jak jest napisane zobaczyc JAKIEŚ rezultaty.

Ja oczywiście nie oczekuję że włosy nagle zaczną się zaachowywac jak pijawki i będą się mocno trzymac skóry głowy, ale po prostu oczekiwałam zmniejszonego wypadania moich włosów tym bardziej, że jest to z tego co słyuszałam w miarę dobra firma. poza tym te 14 składników też mi dało do myślenia....i zaryzykowałam. a oto moje spotrzeżenia:

PLUSY:
- bezzapachowe

MINUSY:
- nie odzywiło mi włosów
- włosy jak wypadały tak wypadają. wmasowuję w skórę głowy, trzymam odpowiednią ilosc czasu (5 min) spłukuję ciepłą wodą i mimo to d*pa.
-szybciej mi się przetluszczają po tym
-nie widzę regeneracji, moje włosy nie są w żaden sposób bardziej błyzsczące, czy zdyscyplinowane
-cena
-mały pojemniczek , a cena
-konsystencja

szczerze mowiac jestem w szoku i zdziwiona, bo przecież taka APTECZNA maska powinna byc dobra prawda? Tym bardziej że to jest dostępne w aptece, niby ma 14 składników aktywnych, niby to dobra firma, a mimo to taka porażka...

Nie wiem byc może cała gama z tej serii kosmetyków czyli szampon, dozywka i maska działają cuda, ale SAMA maska na pewno nie. i na pewno nie zmniejszyła wypadania mi włosów.

4,5 / 5

Używam całej linii do włosów: szampon, balsam, lioton i maska :)

Plusy:
+ włosy są miękkie
+ łatwo się układają
+ łatwo się rozczesują
+ przyjemny zapach w porównaniu do pozostych ZIOŁOWYCH zapachowo kosmetyków

Minusy:
- nie jest za tania
- włosy muszę częściej myć jak stosuję maskę, bo przetłuszają mi się

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: z 4 .. ;)

TAK!!!!!!!

Każda kobieta wie, że włosy są naszą wizytówką, ozdobą i powodem do dumy. Jednak problem pojawia się wówczas, gdy mimo pielęgnacji włosy przestały zachwycać,a stały się matowe, suche, a w dodatku nasiliło się wypadanie. Co wówczas robić??? Zwykle idziemy do apteki kupujemy suplementy na poprawę włosów i zaopatrujemy się w kosmetyki zapobiegające wypadaniu włosów.

Zwykle miałam dosyć mocne włosy. Jednak ostatnimi czasy dopadło mnie te nieszczęsne wypadanie. Przerażona pobiegłam do apteki po suplement diety, ale w oko wpadła mi ta maska.

Na półce z kosmetykami zauważyłam małe, białe opakowanie zawierające 150 ml preparatu. Do kupna zachęcił mnie napis na opakowaniu " Kompleks 14 aktywnych składników peptydy, żeń - szeń, łopian." Po chwili namysłu postanowiłam kupić to "cudo"
Preparat jest jak dla mnie dość drogi, bo za maskę zapłaciłam 25,90 zł.
Jednak nie ma co żałować pieniędzy, bo maska jest świetna!!!
Po umyciu włosy super się rozczesują, nie mam żadnych kołtunów. Po wyschnięciu włosy są puszyste, miękkie, i w ogóle nie obciążone mimo, że nakładam dość sporą ilość kosmetyku. Po kilku zastosowaniach zauważyłam zmniejszone wypadanie włosów.
To jest najlepsza maska jaką kiedykolwiek miałam :)

Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić to maska jak dla mnie jest mało wydajna. Jednak i tak pozostaje jej wierna. :)

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

włosy przestały wypadać

Lekka maska nie przetłuszcza, włosy są miękkie, brak kołtunów a co najważniejsze nie wypadają i są lekko pogrubione :) Polecam

szkoda że nie ma większego opakowania

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 3 (1opakowanie na 2-3miesiące)