Shiseido, Generic Skincare Oil Control Blotting Paper Retouche Matifiante (Bibułki matujące do skóry tłustej i mieszanej)

Bibułki matujące z cząsteczkami pudrowymi pochłaniającymi nadmiar sebum
i zapewniają natychmiastowe uczucie czystości i świeżości.
Oil-Control Blotting Paper dodatkowo zapobiegają powstawaniu wolnych rodników, odświeżają oraz zapewniają matowy wygląd.
Polecane dla cery tłustej i mieszanej.

bibułki
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bibułki dobrze odtłuszczają i matują skórę nie naruszając przy tym makijażu....

Bibułki matujące marki Shiseido znalazłam w Kalendarzu Adwentowym.
Według producenta przeznaczone do skóry tłustej i mieszanej.
Do tej pory używałam róznych bibułek innych marek, które sprawdzały się różnie na mojej mieszanej cerze.
Zamknięte są w kompaktowym, kartonowym opakowaniu w białym kolorze na którym znajdziemy logo marki oraz z tyłu informacje o produkcie w języku angielskim.
W opakowaniu jest 10 sztuk a ich wielkość jest wystarczająca na tyle, że nie ma potrzeby kombinowania przy przykładaniu ich do twarzy.
Mi całkowicie jedenen listek starcza na całą twarz, dzięki czemu są one bardzo ekonomiczne.
Wykonane są cieniutkiego papieru, są bardzo śliskie i jedwabiste w ładnym, różowym kolorze.
Dodatkowo zostały pokryte cienką warstwą pudru.
Są nie za twarde ani za miękkie, po prostu idealne.
Bibułka dobrze zbiera sebum nie naruszając przy tym makijażu ani nie rozmazując całości.
Świetnie radzi sobie ze zbieraniem sebum, dzięki nim twarz mniej się przetłuszcza w strefie strategicznej.
A matowość skóry uzyskana dzięki nim utrzymuje się naprawdę długo.
Dodatkowo są dość wytrzymałe, nie ulegają uszkodzeniu podczas użycia.
Dzięki poręcznemu opakowaniu są idealne na co dzień i podczas podróży
Są też minusy-jak dla mnie to zbyt wysoka cena oraz opakowanie- kartonik który nie posiada żadnego zamknięcia czy zabezpieczenia przed przypadkowym otwarciem.