Glam Shop, Kredka do konturowania twarzy `Konturownik`

Glam Shop, Kredka do konturowania twarzy `Konturownik`

Kredka do konturowania twarzy. Można nakładać bezpośrednio na podkład lub na przypudrowany makijaż. Zalecamy rozcieranie pędzlem np. GlamBRUSH T13, T125, T126, GB05, T120.

Kolor neutralny - z delikatnym chłodnym podtonem.

w kredce

Delikatny kolor. Nie można zrobić sobie nim krzywdy na twarzy.

Kredka do konturowania konturownik jest z możliwością wykręcania produktu. Kolor w pakowaniu ładny wygląda na chłodny jedbak po aplikacji na twarzy jest bardziej neutralny, mało widoczny. Na twarzy rozcięta się niemal do delikatnego muśnięcia. Konturuje twarz delikatnie. Rozcierany pędzelkiem niemal wtapia się w skórę.
Kredka jest dobra do delikatnego naturalnego makijażu. Ja właśnie taki makijaż preferuje na codzień więc mi takie delikatne opalenie i wypuklenie twarzy jest okey. Kontur twarzy nie jest na cały dzień to jest jeden minus. Mam wrażenie, że z czasem kolor znika i mnie ma już tego fajnego delikatnego efektu jak rano w chwili aplikacji.

Zalety:
Delikatny kolor
Dobry do naturalnego, delikatnego makijażu
Wtapia się w skórę
Dobrze się rozsmarowuje
Nie tworzy plam i dziur

Wada:
Kolor zanika w ciągu dnia

Świetny świetny produkt

Ten produkt przekonał mnie do konturowania na mokro. Przez długi czas nie potrafiłam posługiwać się bronzerami w kremie czy w sztyfcie, zawsze narobiłam sobie plam. Ten sztyft do konturowania odmienił całkowicie mój makijaż, też go przyspieszył. Świetnie się rozprowadza i o wiele naturalniej wygląda niż pudrowe konturowanie. Ciężko z nim przesadzić w zasadzie każdą nałożoną ilość idzie bardzo ładnie rozklepać gąbeczką
Opakowanie jest liche i trzeba na nie uważać jednak efekt jaki daje zadowala mnie

Dobry produkt w słabym opakowaniu

Nigdy nie sądziłam, że polubię się z kremowym konturowaniem. A tu proszę, miłe zaskoczenie. Kredka ma przepiękny kolor. Jest neutralna ale z delikatnie chłodnym tonem. Idealnie sprawdza się do wyostrzania kości policzkowych. Daje naprawdę naturalny efekt. Kolor sprawdzał mi się w zimie gdy byłam ekstremalnie jasna oraz teraz gdy jak na mnie jestem dość opalona. Będzie idealna dla jasnych i średnich karnacji. Konsystencja jest idealnie kremowa i rozprowadza się jak marzenie. Myślę, że konturowanie tą kredką zajmuje mi rano mniej niż minutę. Cztery ruchy pędzlem i kosmetyk jest idealnie roztarty. Opakowanie jest połowicznie dobre. Forma wykręcanej kredki jest świetna, jednak zatyczka po dwóch razach trzasnęła i teraz mam non stop otwarty produkt i nie mogę brać go do podróżnej kosmetyczki. Kredka jest dość mała ale o dziwo bardzo wydajna.