Maybelline New York, Instant Anti-age Eraser (Multifunkcyjny korektor)

Maybelline New York, Instant Anti-age Eraser (Multifunkcyjny korektor)

notino.pl

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Bestsellerowy korektor Maybelline New York Instant Anti-age Eraser wraca z nową, wegańską formułą*! Niezwykle skoncentrowany i zarazem niesamowicie lekki skład został wzbogacony ekstraktem z jagód Goji i kompleksem Haloxylu, zapewniającymi razem efekt 12 godzinnego nawilżenia**. Wystarczy jedno kliknięcie i kryjesz, korygujesz oraz konturujesz!

Ten multifunkcyjny korektor, uwielbiany przez konsumentów na całym świecie, jest idealny dla każdego rodzaju skóry. Dostępny w aż 10 odcieniach, posłuży nie tylko do konturowania twarzy, ale też doskonale zakryje wszystkie niedoskonałości, zniweluje zasinienia pod oczami i sprawi, że zmarszczki będą mniej widoczne. Lekka konsystencja błyskawicznie się rozprowadza, nie pozostawiając żadnych smug. Zaś wyjątkowy aplikator w postaci gąbeczki pozwala na szybką i łatwą aplikację gdziekolwiek jesteś!

Multifunkcyjny korektor o średnim kryciu i wegańskiej formule* dostępny jest w 10 odcieniach: Ivory (00), Light (01), Nude (02), Fair (03), Honey (04), Brightener (05), Neutralizer (06), Sand (07), Cool Ivory (95) oraz Warm Light (115).

*Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego oraz ich pochodnych
**Test instrumentalny

kryjące, rozświetlające
w pędzelku / w aplikatorze
pod oczy, do twarzy

Idealny Korektor do Każdego Dnia: Mój Ulubieniec Maybelline Instant Anti-age Eraser

Wypróbowałam korektor Maybelline Instant Anti-age Eraser i jestem nim zachwycona. To zdecydowanie mój nowy ulubieniec do ukrywania cieni pod oczami i innych niedoskonałości. Aplikator z gąbeczką jest niezwykle wygodny i pozwala na precyzyjne nałożenie produktu. Korektor jest lekki, ale daje świetne krycie, co sprawia, że wygląda naturalnie na skórze i nie tworzy efektu maski.

Kiedy użyłam go po raz pierwszy, byłam mile zaskoczona, jak łatwo się rozcierał i jak dobrze współgrał z moim podkładem. Dodatkowo, utrzymywał się przez cały dzień bez potrzeby poprawek, co jest ogromnym plusem, zwłaszcza gdy jestem w ciągłym ruchu. Podoba mi się też to, że korektor zawiera składniki pielęgnacyjne, które dbają o skórę pod oczami. Dzięki niemu wyglądam bardziej świeżo i wypoczęcie, co jest szczególnie ważne po długich dniach pracy. Zdecydowanie polecam go każdemu, kto szuka skutecznego i wielofunkcyjnego korektora.

Moj ulubiontly

Korektor zamknięty w małej, smukłej buteleczce o pojemności 6.8 mm. Nietypowa gabeczka jako aplikator jest ok, dobrze naklada się produkt.
Produkt dobrze maskuje cienie pod oczami, nie tworzył efektu pandy - ogolem ciezko dobrać mi odcień korektora, a tym razem miła niespodzianka, jest trwały, nie wchodzi w zmarszczki. Myślę, że każdy znajdzie swój odcień.

Świetny drogeryjny korektor!

Naprawdę jeden z lepszych korektorów jakie zdarzyło mi się testować. Maybelline oferuje dobry produkt w racjonalnej cenie (szczególnie jeżeli uda się go upolować na promocji). Gąbeczka wbudowana w aplikator super nakłada go w najważniejsze miejsca - na pewno jednak nie sprawdzi się do nakładania korektora punktowo i precyzyjnie w miejsca gdzie chcemy np. zakryć pojedynczego pryszcza. Jej powierzchnia jest na to za duża, więc pokryjemy znacznie większy obszar od pożądanego. Bardzo pomysłowy jest sam zamysł aplikatora, gdzie ilość produktu znajdującego się w gąbeczce jest dozowana - niestety chyba trafiłam na feralny egzemplarz gdzie pokrętło w połowie opakowania przestało działać. Jest to korektor średniokryjący - na pewno nie najmocniejszy na rynku, ale którym da się zbudować mocniejsze krycie nakładając parokrotnie. To co jest wg mnie jego największą zaletą to to, że nie fałduje się pod oczami nawet jeżeli nie utrwalę go pudrem. Utrzymuje się przez długie godziny w nienaruszonym stanie, Bardzo polecam.

Świetny korektor

Jak dotąd jest to mój ulubiony korektor pod oczy. Używam go tylko jako korektora pod oczy. Jest lekki i nie wchodzi w zmarszczki. Krycie oceniam na dobry plus. Nie nadaje się do krycia przebarwień lub krost.
Nie jestem przekonana do higieny gąbki, ale stosuję go zawsze na świeżo umytą twarz ;) Daję plus za opakowanie, w którym widać ile produktu pozostało do zużycia.
Korektor jest wydajny.

Jeden z moich ulubionych

Zacznę od minusa czyli gąbeczki bo przez nią sporo produktu się marnuje.... Ale to tylko tyle...

Ja bazuje na odcieniach 01 02,03

Mieszam je ale uzywam też w zależności od stanu opalenizny na twarzy.

Opakowanie klasyczne jak większość korektorów w sztyfcie tylko zakończone gąbeczka.

Korektor świetnie kryje cienie pod oczami, zaczerwienienie itp. Można nim pobawić się w konturowanie twarzy.
Jest lekki nie obciąża skóry nie wysusza jej nawet pod oczami, w zmarszczki wchodzi ale u mnie tak każdy ma.

Jest to mój jeden z ulubionych korektorow.

Średni korektor

Na samym początku używania był naprawdę dobry, lecz po miesiącu zaczął wyglądać bardzo ciężko na skórze. Podkreślał suche skórki, wchodził w zmarszczki pod okiem. Krycie miał naprawdę dobre ale zmiana jego formuły mocno obniża jego ocenę. Według mnie gąbeczka jest niehigieniczna i niepotrzebna więc odrazy ją wyrzuciłam i używałam go prosto z opakowania. Był bardzo wydajny.

Ok dla niewielkich przebarwień i niewielkich cieni

Korektor ten jest lekki, ma raczej średnie w stronne lekkiego krycia. U mnie nie radzi sobie z przykryciem cieni pod oczami i czy większych przebarwień po niedoskonałościach. Pozostawia uczucie nawilżenia w okolicy pod oczami. Łatwo się go nakłada i ciężko przesadzić z nałożoną ilością dzięki aplikatorowi. Jest całkiem trwały, ale po całym dniu noszenia makijażu zbiera się w zmarszczkach. Na plus opakowanie, dzięki któremu zużyjemy produkt do końca.
Sprawdzi się osobom, które potrzebują niedużego krycia lub do lekkiego codziennego makijażu.

Dobry na lekkie zaczerwienienia. Pod oczy wcale mi się nie sprawdził

Zachęcona opiniami dałam szansę temu korektorowi. Kupiłam go na promocji w Rossmanie, udało mi się znaleźć najjaśniejszy odcień - 00 Ivory.

1) Opakowanie: nie jestem przekonana do nakładania go gąbeczką, która jest tutaj aplikatorem. Mam wrażenie, że zbiera się na niej całe multum bakterii, co niezbyt dobrze może zrobić mojej cerze (która czasem ma kaprysy). Dlatego ją zdjęłam i wydobywam go po prostu luzem z tubki. Czasami mam wrażenie, że kręcę tym pokrętłem 100 razy zanim korektor wypłynie. Niestety to też ma swoje opłakane skutki w tym, że ostatecznie nie wiem, ile go się wydostanie i potem część produktu zostaje w nakrętce. Zdecydowanie wolałabym, gdyby był dostępny w innym opakowaniu. Tutaj plus za innowacyjny pomysł, ale według mnie to nie jest to.

2) Konsystencja: korektor należy do tych z lżejszym kryciem. Odcień 00 jest naprawdę jasny, chyba nie wstrzeliłam się z tym kolorem, bo po nałożeniu go pod oczy mam białe plamy. Odcień 01 znowu już był trochę za ciemny. Tak naprawdę idealnie by było, gdybym je oba wymieszała, no ale z reguły nie mam na to czasu przy porannym makijażu :( sama konsystencja jest przyjemna, kremowa.

3) Aplikacja/ krycie/ efekty: tutaj zapewne się rozpiszę. Sama aplikacja korektora jest bez wad. Łatwo zbudować nim większe krycie (przy np. większych podrażnieniach). Jednak czasem miałam wrażenie, że bardziej się rozmazywał niż zakrywał niedoskonałości.
Jednak w tym miejscu muszę dodać to, że najbardziej zależało mi na przykryciu cieni pod oczami i tutaj niestety jestem zawiedziona. O ile ładnie je ukrył (nie mam zbyt dużych sińców pod oczami), tak piekielnie podrażnił mi oczy. Bolały mnie przez pół dnia, czułam że są zmęczone. Były przekrwione i dawały wrażenie "smutnych". Sam produkt niestety zbierał mi się w załamaniach (w tym w kurzych łapkach), co dawało mało estetyczny wygląd.

4) cena: przystępna. Na promocji da się go kupić za mniej niż 30 zł, to całkiem niezły wynik. Warto go przetestować. U mnie aktualnie leży w kosmetyczce nieużywany, ponieważ podkład solo całkiem fajnie kryje drobne niedoskonałości. Pod oczy u mnie nie nadał się zupełnie.

Czy kupiłabym go ponownie? Hmm, do konturowania i przykrywania drobnych zmian tak. Ale chyba jednak wolałabym, gdyby Maybelline uznało, że zmieni mu aplikator.

fajna lekka formuła

Nie powiedzialabym ,że jakoś bardzo dobrze kryje,ale sobie radzi. Formuła jest delikatna i nie przesusza okolic wokół oczu,wręcz je nawilża. Trochę dziwnie sie go blenduje. Najdziwniejsze jest to,że kiedy w ogole go nie wykręcam,tylko korzystam z tego,co zostało na gąbeczce to produkt i tak ubywa i to w dużych ilościach,slyszalam tez ze kilka osob sie zmagało z tym problemem.

Nadaje się do konturowania, do ukrycia niedoskonałości i pod oczy

Korektor do twarzy i pod oczy Maybelline New York Instant Eraser ma formułę kryjącą niedoskonałości. Podoba mi się to, że zmniejsza widoczność cieni pod oczami. Nie obciąża skóry pod oczami. Sprawdza się do konturowania oraz ukrywania niedoskonałości. Nie powoduje powstawania zaskórników. Korektor ma lekką formułę. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wtapia. Gąbeczka pozwala dobrze zaaplikować korektor na skórę.

Świetny produkt!

Ten korektor jest doskonały. Poczynając od tego co i jak kryje, po opakowanie!

Doskonale nadaje się pod oczy, nie wchodzi w załamania, nie zbiera się w zmarszczkach. jest lekki i jednocześnie zakrywa to co ma zakryć. Ładnie wygląda pod okiem. Idealnie współgra z różnymi sypkimi pudrami.

Aplikator jest doskonały! Puszek dobrze nakłada korektor i łatwo nim wypracować odpowiedni efekt. Opakowanie pozwala na kontrolowanie zużycia produktu - lubię być na bieżąco :)

Mój ulubiony kolor

To jest mój absolutny hit. Ma wygodne opakowanie z wbudowanym aplikatorem, co jest bardzo wygodne. Widać ile produktu jest w środku. Nie wysusza skóry pod oczami (a jestem posiadaczką skóry suchej), nie wchodzi w zagłębienia. Długo się utrzymuje, makijaż jest ładny i trwały (przetestowane na weselach). Dlla mnie to korektor idealny.