L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

To wyjątkowy preparat zawierający, aż 8 aktywnych składników, które działają silnie regenerująco i wygładzająco napłytkę paznokcia oraz intensywnie nawilżają i pielęgnują skórki wokół niej.Zawarte w serum naturalne proteiny jedwabiu uelastyczniają paznokcie i nadająim połysk. Keratyna przeciwdziała ich łamaniu i gwarantuje nawilżenie. Zestawwitamin B5, A, E, C i F przeciwdziała kruszeniu i rozdwajaniu się płytekpaznokcia. Silnie regeneruje i odżywia. Oliwka z oliwek i olejek z soi bogate wfosfor, potas i żelazo działają na paznokcie i skórę odmładzająco, nawilżająco i ochronnie.

regenerujące, ochronne
olejek
preparaty do skórek, odżywki do paznokci
bez alkoholu, bez formaldehydu
w buteleczce

jest ok

Serum kupiłam raczej z myślą o regeneracji skórek wokół paznokci, o czym też pisze producent na opakowaniu. Stosowałam specyfik codziennie przed snem (być może to za mało?) i zakładałam na noc bawełniane rękawiczki z Rossmanna. Po miesiącu stosowania, bo na tyl wystarczyło produktu, paznokcie rzeczywiście wyglądały zdrowiej. Były jaśniejsze i mocniejsze. Niestety skórki nie poprawiły się jakoś specjalnie. Dodam, że w domu zmywam naczynia bez rękawiczek i sporo babram się z warzywami, co też wymusza częste mycie rąk, więc może wcieranie serum raz dziennie to za mało, chociaż na paznokciach efekt był.
\\n
\\nPlusy:
\\n- zapach
\\n- konsystencja - łatwa do aplikacji, szybko się wchłania
\\n- dostępność
\\n- efekty na paznokciach
\\n
\\nMinusy:
\\n- wydajność
\\n- cena
\\n- brak poprawy w wyglądzie skórek

Bardzo fajna :)

Serum dostałam GRATIS przy zakupie tabletek na poprawę stanu skóry, włosów i paznokci tej samej firmy :) Na początku podchodziłam do tego serum mega sceptycznie, nie chciało mi się babrać z nim i uważałam, że pewnie i tak nic wielkiego nie zdziała. Dopiero gdy moje paznokcie były w opłakanym stanie do tego stopnia, że dermatolog zabronił mi ich malować - ja, chcąc je odżywić zaczęłam wcierać w nie to cudo :) Po tygodniu codziennego stosowania, paznokcie urosły, stały się gładkie jak nigdy i jaśniutkie :) Jest świetny ! ;)

+ zapach
+ dostępność
+działanie

+/- opakowanie

- cena
- wydajność

Używam tego produktu od: około tygonia

Dał radę :)

Kupiłam to serum do paznokci z nadzieją, że pomoże moim wiecznie łamiącym się i rozdwajającym się paznokciom. I moje nadzieje się spełniły :)
+naprawdę moje paznokcie się wzmocniły i nie łamią się tak jak kiedyś. ( teraz mogę zapuścić wreszcie długie pazurki )
+przyjemny zapach (wręcz cudowny)
+wygodna forma żelu (choć niektórym może to przeszkadzać)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Jak dla mnie nie wypał

Chciałam coś co wzmocni mi paznockie, przestaną mi się rozdwajac i łamać i trafiłam na serum.. Produkt o tyle fajne że nielakieroway, bez zmazywania , malowania itp. W formie żelu przezroczysty. Stwierdziałąm ze w sam raz dla mnie. Kupiłam go chyba za 8 zł i to było najgorzej wydane 8 zł.
Produkt absolutnie nic nie robi z paznokciami, można by rzec prawie placebo- ale nawet podświadomie u mnie nei działał..Stosowałam wg zaleceń producenta , wytrwale dzien po dniu. Niestety , efektów się nie doczekałam. PO za Tym wogóle nei ejst wydajny.
Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

super!

super produkt! czytałam dużo o kosmetykach biovax, zaczełam od maski na włosy którą poleciła mi przyjaciółka i systematycznie zaczełam kupować różne inne specyfiki tej firmy gdyż naprawde dają efekty. moje paznokcie były w kiepskim stanie, łamały sie i rozdwajały, zaczełam stosować serum kilka razy dziennie i po ok. tygodniu zauazyłam lekką poprawę. teraz stosuję już 3 tydzień a moje paznokcie mimo ze ich wcale nie maluję nie łamią się ani nie rozdwajają, sa dużo mocniejsze niż były! super produkt :)

Używam tego produktu od: 3tygodni

Nie zawiodłam się!

Mam anemię, z której nie mogę wyjść od dawna mimo przyjmowania leków. Z braku żelaza moje włosy i paznokcie cierpią niesamowicie, ponieważ są łamliwe, osłabione, włosy wypadają, a paznokcie się niesamowicie rozdwajają. Nałożyło się to z końcówką zimy/początkiem wiosny i żadne domowe, sprawdzone sposoby na maseczki i inne wspomagacze nie pomogły. Moje spotkanie z Biovaxem w rundzie Biovax:Włosy wypadło na ogromny + dla firmy, dlatego zachęcona poprzednim sukcesem zdecydowałam się na zakup serum do paznokci. Nie zawiodłam się.

Plusy serum:
+ po kilku aplikacjach moje paznokcie się wzmocniły i przestały łamać;
+ serum świetnie się wchłania;
+ nie ma potrzeby by odczekać dłuższą chwilę po aplikacji, a potem zatrzeć kosmetyk, jak w przypadku niektórych odżywek do paznokci;
+ delikatny, przyjemny zapach;
+ pozbyłam się skórek;
+ nadmiar serum wcierałam w dłonie, były niesamowicie wygładzone;
+ dzięki pompce łatwa aplikacja.

Minusy serum:
- wydajność jest bardzo niska - mimo, że kosmetyk zadziałał świetnie, nie zdecydowałabym się na regularne kupowanie i aplikowanie.

Do tego produktu wrócę od razu w chwili, kiedy moje paznokcie będą w kiepskim stanie. Z regularnego używania rezygnuję ze względu na cenę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Jestem na tak

Odżywkę dostałam od koleżanki, która jej nie używała więc tym bardziej się ciesze, że mogłam ją wypróbować za darmo:)
Odżywka świetnie nadaje się do skórek, przynajmniej dla mnie :) Jeżeli chodzi o paznokcie to na pewno w pewnym stopniu je wzmacnia, ale wydaje mi się, że mi akurat w tym przypadku bardziej pomogły tabletki :)
Plusy:
-działanie na skórki-świetne!
-zapach
-konsystencja
-paznokcie nie rozdwajają się
Minusy:
-brak pędzelka (chociażby)
-wydajność
-nie do końca działa tak, jak to obiecywali producenci :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego

bardzo dobry, skuteczny produkt

Serum zakupiłam w superpharm w promocyjnej cenie. Opakowanie nieiwelkie, "kieszonkowe", łatwa i wygodna aplikacja (atomizer), super efekt: przy regularnym stosowaniu kondycja paznokci znacząco się poprawia-paznokcie stają się zdrowe, mniej łamliwe, bardziej odporne na złamania.Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu go używałam przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Najlepszy!

Serum kupiłam przypadkiem w aptece, skusiła mnie bardzo promocyjna cena. Co do moich paznokci to zawsze pękały tak gdzieś w połowie i notorycznie się rozdwajały, a skórki wysuszone i brzydkie. Serum przez pierwszy tydzień wcierałam praktycznie po każdym umyciu rąk, przez następny już tylko na noc i efekty były rewelacyjne, paznokcie urosły, były twarde i nie pękały,płytka miała zdrowy kolor, a skórki idealne po prostu, nawilżone i wygładzone. Cały czas wracam do tego preparatu, za każdym razem po zmyciu lakieru nakładam serum, a gdy moje paznokcie są bardziej narażone na uszkodzenia powtarzam kurację przez tydzień i takim oto sposobem mam super pazurki od kilku lat :)
Poleciłam to serum także koleżanką, dwie z nich po wielu latach obgryzania paznokci na tym właśnie serum zapuściły ładne, mocne paznokcie!

Ilość zużytych opakowań: około 10

Wielkie rozczarowanie

Niestety w moim przypadku nie pomógł wcale... Szukałam czegoś na prawdę silnego na moje niesamowicie zniszczone, rozdwajające się paznokcie. Używałam go kilka razy dziennie. Po 5 dniach patrzę- zepsuła się pompka, nic nie leci! Rozkręciłam więc opakowanie i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu było zupełnie puste! Daję 1,5 gwiazdki bo chociaż przyjemnie się je wmasowywało i miało ładny zapach.

Moich oczekiwań nie spełnia

Kupiłam ten produkt jakiś czas temu w drogeryjnej promocji. I dobrze, że w promocji, bo gdybym miała dać za niego 18 czy 20 zł, to ciężko bym to przeżyła.

Mam rozdwajające się paznokcie i skórki, które bez odpowiedniej pielęgnacji twardnieją i zadzierają się. Nie mogę sobie więc pozwolić na brak preparatu na skórki i paznokcie w mojej kosmetyczce. Ale to serum nie spełnia obietnic producenta, niestety.

Produkt ma postać żelu. Konsystencja jest lekka i nie klei się, przez co można go używać w trakcie pracy bez obaw o ubrudzenie wszystkiego dookoła. Szybko się wchłania.

Niestety jednak, to serum nie regeneruje i nie wygładza paznokci. Po prawie miesiącu codziennego stosowania nie widzę żadnego efektu na paznokciu, a zużyłam całą buteleczkę. Paznokcie są tak słabe, jak były, a o regeneracji nie ma mowy. Żadnego działania wzmacniającego również nie zauważyłam. Niestety, nie zauważyłam odżywienia ani uelastycznienia. Paznokcie dalej się tak samo rozdwajają, tak samo są słabe.

Ze skórkami nie jest lepiej. Są dalej twarde, dalej się zadzierają. Nie są prawie wcale zmiękczone.

Jednym zdaniem mogę stwierdzić, że ten produkt jest słaby. Nie spełnia moich oczekiwań, a obietnice na opakowaniu nawet w połowie się nie sprawdziły.
Zużyłam jedno opakowanie i nie zamierzam więcej go kupować. Plus za opakowanie, które jest wygodne, choć pod koniec trudno wygrzebać resztkę serum.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

Uwielbiam!

Wprost pokochałam tę odżywkę. Przede wszystkim za to,że nie trzeba nią malować paznokci. Jest prosta i wygodna w użyciu. Błyskawicznie się wchłania i błyskawicznie poprawia stan paznokci. Stają się mocniejsze, pięknie błyszczą, nie rozdwajają się. Wyglądają po prostu zdrowo. Uwielbiam ten produkt i na stałe zagościł on w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania