L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

To wyjątkowy preparat zawierający, aż 8 aktywnych składników, które działają silnie regenerująco i wygładzająco napłytkę paznokcia oraz intensywnie nawilżają i pielęgnują skórki wokół niej.Zawarte w serum naturalne proteiny jedwabiu uelastyczniają paznokcie i nadająim połysk. Keratyna przeciwdziała ich łamaniu i gwarantuje nawilżenie. Zestawwitamin B5, A, E, C i F przeciwdziała kruszeniu i rozdwajaniu się płytekpaznokcia. Silnie regeneruje i odżywia. Oliwka z oliwek i olejek z soi bogate wfosfor, potas i żelazo działają na paznokcie i skórę odmładzająco, nawilżająco i ochronnie.

preparaty do skórek, odżywki do paznokci
bez alkoholu, bez formaldehydu
w buteleczce
regenerujące, ochronne
olejek

URATOWAŁA MOJE PAZNOKCIE.

Moje paznokcie zawsze z natury były kruche i cienkie.
Po dosłownie tygodniowej kuracji moje paznokcie zaczęły szybko rosnąć, wcale się nie łamią i zyskały piękny połysk. + jest wydajny.
Polecam! :)

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

bezwzględnie KWC !

Kupiłam już drugie opakowanie tego kosmetyku ponieważ jest to najlepszy preparat tego typu jaki do tej pory używałam. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tego typu kosmetykach, wcześniej używałam tylko odżywek w formie lakieru do paznokci więc nie mogę porównać tego serum z innymi.

Zalety:
-wygładza i odżywia skórki
-wzmacnia paznokcie
-paznokcie stają się błyszczące
-wygodne opakowanie (pompka)
-szybko się wchłania
-przystępna cena

Wady:
-odrobinę wkurza mnie sposób aplikacji (trzeba wmasować preparat w paznokcie, a ja wolę pomalować paznokcie lakierem z odżywką, jednak on nie daje takiego efektu).

firma l\'biotica to najwyższy standard dermokosmetyków dla kobiet

Od dawna mam problemy z paznokciami,a powodem jest kilkuletnie obgryzanie. Szczęście w nieszczęściu,że pozbyłam się tego obrzydliwego nawyku,ale nie mogłam przywrócić płytce paznokciowej zdrowego wyglądu pomimo zażywanych tabletek tj. ze skrzypem,krzemem.. Próbowałam również balsamu firmy herba studio 2x5 do czasu,gdy nie zmieniła nazwy wszystko było w porządku,ale niestety teraz konsystencja tego balsamu jest na tyle słaba,że przestałam go używać.
Uparcie dążyłam do tego,żeby dziurawą płytkę paznokciową przywrócić do zdrowego wyglądu i udało mi się. Zażywam serum biovax do paznokci i po tygodniu zauważyłam poprawę! Paznokcie odrastają zdrowsze,z błyszczącą i twardszą płytką.
Polecam ją z czystym sumieniem dla tych,co naprawdę starają się uratować swoje paznokcie,
choć wiadome jest,że na każdego co innego działa. :)

Ilość zużytych opakowań: połowa buteleczki

Bardzo fajna.

Kupiłam w dwupaku w promocji za 13 zł i to bardzo dobrze wydane pieniądze. Odżywkę stosuję na noc. Ma żelową konsystencję, która szybko się wchłania. Smaruję nią zarówno paznokcie, jak i skórki. Dobrze nawilża, odżywia i poprawia wygląd, zwłaszcza paznokci. Nie przeszkadza mi zapach, o którym pisały koleżanki poniżej, ma fajną pompkę. Jedyny minus to faktycznie mała wydajność, już przed miesiącem stosowania widać, że produktu mało co zostało, choć przy takiej cenie nie uznam tego za minus.
Będę od czasu do czasu kupować, zwłaszcza jak będzie w promocji.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Gdyby nie ten ohydny zapach...

Serum skusiło mnie ze względu na to, że nie występuje w formie lakieru po paznokci.
Zaskoczyły mnie jego właściwości, bo naprawdę trochę podbudował kondycję moich bardzo marnych paznokci. Stały się twardsze i mniej się rozdwajały.
Serum nie jest szczególnie wydajne, sama aplikacja chyba byłaby prostsza, gdyby producent zastosował opakowanie z pędzelkiem.
Zapach całkowicie dyskwalifikuje produkt. Jest identyczny, jak w odżywce do włosów w sprayu - niczym nie różni się od lakieru i zmywacza do paznokci! Ze względu na to, musiałam przestać stosować serum zimą i poczekać do lata, kiedy okna w domu są cały czas otwarte. Może to dla kogoś śmieszne, ale dla mnie jest po prostu nie do wytrzymania. Podratowałam ten zapach olejkiem eterycznym, ale na niewiele się zdało.

dość dobre

Przede wszystkim mało wydajne.. dość szybko się kończy.
Ma przyjemny zapach, buteleczka jest poręczna.
Efekt.. na pewno nie jest to to, co obiecuje producent.
Poprawia stan skórek i paznocki ale czy efekt jest długtrwały to nie wiem bo właśnie kończę kurację.
Pod koniec ciężko z wydobyciem serum z buteleczki.

Aktualnie w Superpharm jest promocja i można dostać 2 opakowania za 12,99.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Słabo

Kupując liczyłam na naprawdę niezły produkt - świetny skład, mnóstwo odżywczych wyciągów, olejków, bez sls i parabenów, a poza tym promocja w aptece kusiła: z 25 zł na 6. Niestety jest to bardzo słaby produkt. Mam mocne paznokcie, ale moja praca bardzo je osłabia, łamią się, skórki są pozadzierane, w pracy nie mogę mieć pomalowanych paznokci, więc pozostają mi tylko tego typu produkty. Nie podoba mi się konsystencja - niby żelowa, szybko się wchłania, ale to wchłanianie się jest tak błyskawiczne,że po paznokciach nic nie czuć,że były czymkolwiek smarowane. Nie zauważyłam żadnych efektów, skórki dalej mam pozadzierane. Sumiennie stosowałam preparat, niestety nic to nie dało, w dodatku jak już niemal wszystkie wizażanki wspomniały,jest bardzo niewydajny. Pompka wypluwa zbyt dużo preparatu, zacina się, "świeży zapach" rekomendowany przez producenta to aromat płynu do mycia szyb. Nie daję 1 gwiazdki, bo nie zrobił mi szkody, poprostu nie zdziałał niczego. Produkt bardzo słaby, nieskuteczny, nie jest wart nawet tych 5 zł.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Bardziej na skórki.

Serum kupiłam z sympatii dla marki, nie ukrywam tego faktu i trochę się rozczarowałam. Produkt ma konsystencję lekkiego żelu, nieco klejącego, ładnie pachnie, szybko się wchłania. Buteleczka wygodna, cena stosunkowo wysoka jak za pojemność i wydajność.
Zacznę może trochę od końca - podoba mi się działanie na skórki, produkt widocznie je zmiękcza i nawilża, wyglądają zdrowo, są miękkie, nie zadzierają się (a moje są problematyczne, więc doceniam dobre efekty).
Z paznokciami juz tak dobrze nie jest, dzięki stosowaniu serum rosną rzeczywiście nieco mocniejsze i gładsze, ale dalej u mnie kruche, serum nie poprawia tez ich kondycji na tyle, żeby przestały się rozdwajać.
Ogólnie produkt jest średni, przy systematycznym używaniu nie jest wydajny, raczej nie kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: lutego 2011, przez ok. 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

produkt-cud

przez całe życie chciałam mieć kręcone włosy i piękne paznokcie.. Moje włosy nadal są proste, ale paznokcie...

Były jakby miękkie z tendencją do rozdwajania.. w sumie to nie była tendencja- one się rozdwajały- każdy prawie do połowy płytki co osłabiało je jeszcze bardziej. Posiadanie 1 mm "wolnego brzegu" to już był sukces.. wiecznie się jakoś łamały na brzegach i haczyły. Jedyna rada> obcinać jak najkrócej.

A teraz?

Nie rozdwajają się, mają zdrowy wygląd. Spokojnie mogę zapuścić je do 3,4mm "wolnego brzegu" który jest idealnie biały a reszta paznokcia ma zdrowy kolor pastelowego różu. Po pomalowaniu zwykłym lakierem bezbarwnym wyglądają jakbym dopiero wyszła od kosmetyczki z french manicure.

Działanie fajne, wydajność już nie...

Miałam strasznie zniszczone pazurki od lakierów, zmywacza, większej ilości zmywacza, a potem kolejnej porcji lakieru... ; /
Kupiłam ów serum z nadzieją, że poprawi kondycję moich paznokci. No i poprawił : )
Skórki stały się mięciutkie, nawilżone, płytka paznokci jest lśniąca, troszkę twardsza. Oprócz tego piękny zapach, super konsystencja, byłoby może KWC, gdyby nie to, że taka buteleczka starczyła mi na 2 tyg ! : <
Wydawanie 18 zł co 2 tyg to trochę dużo. -.-

Używam tego produktu od: 2 tyg

fajny

Bardzo przyjemny, ma fajną konsystencję i przepięknie pachnie. Jest wydajny, 1 kropelka na jedną dłoń. całkiem szybko się wchłania, resztę po czasie po prostu zmywam wodą. używam go od czasu do czasu jak lakier zmyję, żeby paznokcie trochę odżyły.
jedyny minusik to być może dozownik - o wiele bardziej wolę odżywki z pędzelkiem, mniej babrania.

lipa!!!!

mało wydajny po ok.10 użyciach ujrzałam dno a paznokcie pozostały bez zmian.za to serum zapłaciłam 12 zł i używałam tylko 5 dni bo niestety się skończyło!!!!!