L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

To wyjątkowy preparat zawierający, aż 8 aktywnych składników, które działają silnie regenerująco i wygładzająco napłytkę paznokcia oraz intensywnie nawilżają i pielęgnują skórki wokół niej.Zawarte w serum naturalne proteiny jedwabiu uelastyczniają paznokcie i nadająim połysk. Keratyna przeciwdziała ich łamaniu i gwarantuje nawilżenie. Zestawwitamin B5, A, E, C i F przeciwdziała kruszeniu i rozdwajaniu się płytekpaznokcia. Silnie regeneruje i odżywia. Oliwka z oliwek i olejek z soi bogate wfosfor, potas i żelazo działają na paznokcie i skórę odmładzająco, nawilżająco i ochronnie.

preparaty do skórek, odżywki do paznokci
bez alkoholu, bez formaldehydu
w buteleczce
regenerujące, ochronne
olejek

bardzo dobre

Moim problemem były nie tyle zniszczone paznokcie, co głównie bardzo bardzo suche skórki. Nie pomagało dosłownie nic...Kiedyś stałam w kolejce w drogerii i szczerze mówiąc z nudów oglądałam produkty przy kasie i zupełnie przypadkowo wpadło mi w oczy serum. Wrzuciłam do koszyka zachęcona promocyjną wówczas ceną:)
Od razu po powrocie do domu użyłam owego cudeńka:) Pierwszy duży plus za zapach, cudowny:) Według mnie serum ma trochę za bardzo klejącą konsystencję, za to odjęłam pół gwiazdki. Ale jeśli chodzi o działanie to już nie ma się czego "czepiać", skórki w końcu nawilżone!!! Paznokcie miałam w dobrym stanie, ale widzę i tak efekty stosowania kosmetyku, stały się bardziej błyszczące.
A do tego kosmetyk jest baaaardzo wydajny i ma świetny sposób aplikacji. POLECAM:)

świetne

Zniszczyłam całkowicie paznokcie, kiedy to podczas malowania nie założyłam rękawiczek (do sprzątania po- także). Od lutego nie mogę dojść z nimi do ładu. Zaczęłam przyjmować witaminy, odżywki i itd... i nic. Serum kupiłam przez przypadek, zauważyłam je w aptece, kiedy to stałam w przydługiej kolejce:-)
Serum jest genialne, znacznie poprawiło stan moich paznokci, są błyszczące i bardziej wytrzymałe. Tak więc-polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

skuteczne

Mam ogromny problem z rozdwajającymi się paznokciami, są bardzo suche i odchodzą warstwami. Stosowałam już wiele odżywek w postaci lakierów, bez skutku. Ostatnio sięgnęłam po ten produkt i stosowałam go 2 razy dziennie, a dodatkowo na noc smarowałam paznokcie witaminą A (z kapsułki) i po raz pierwszy coś pomogło moim paznokciom! Po ok. 2 tygodni takiej kuracji już widać było ogromną poprawę. Paznokcie praktycznie przestały się rozdwajać i wreszcie udało mi się zahodować długie pazurki, które w końcu mogłam pomalować! I pomalowane nosiłam ok. 2 tygodnie, przerwałam kurację i paznokcie wróciły do poprzedniego stanu:( Tak więc od dziś znów zaczynam, niestety trzeba zrezygnować z malowania...

wzmacnia pazurki

Dobrze wzmocnione paznokcie i nawilżone skórki.
Miły zapach.
Troszkę denerwowała mnie na początku lekko klejąca konsystencja, ale jakoś przyzwyczaiłam się.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

niestety nie tym razem.

Produkt niestety porażka.
Mam problemy z rozdwajającymi paznokciami, jest to moją zmorą. Kupiłam ten produkt dlatego, że lubię maski do włosów z tej serii i miałam cichą nadzieję, że będzie działać. Niestety, używałam tego serum zgodnie z zaleceniami producenta, i nic, kompletnie nic.
A powiedziałabym nawet, że paznokcie oprócz tego, że się nadal rozdwajają na dodatek łamią się.

+ za ładny zapach i nawilżenie skórek,
ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Sprawdzona skuteczność

Kupiłam serum w prezencie dla mojej Mamy, która uskarżała się na kłopoty z paznokciami po ściągnięciu akrylowych tipsów. Stan paznokci przed kuracją był fatalny, rozdwajały się, były bardzo łamliwe, bez połysku - wymagały natychmiastowej interwencji i z pomocą przyszło serum do paznokci. Po kuracji, która trwała ponad miesiąc paznokcie wróciły do formy. Stały się mocniejsze, błyszczące, zdrowsze. Zaczęłam je również sama stosować i również jestem nim zachwycona. Ma przyjemną konsystencje, łatwo się rozprowadza, aplikator jest bardzo wygodny w użyciu i jest bardzo wydajne. Na pewno pokuszę się o zakup jeszcze jednego opakowania.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Spełnione obietnice

Owego serum używam od początku stycznia.
Moim zdaniem mazidełko ma same zalety:
-wygodne opakowanie z dozownikiem,
-miły zapach,
-przyjemną żelową konsystencję.
Ale przede wszystkim:
-wygładza i nawilża skórki wokół paznokci,
-wzmacnia i utwardza paznokcie,
-nadaje im zdrowy połysk.
Aplikuję je 4-5 razy dziennie więc szybko się zużywa. Dzięki Bogu serum ma przystępną cenę więc można sobie pozwolić na nie.

pomogło

Moje paznokcie były ostatnio jak papier. Lekarz powiedział mi, że kuracja potrwa około roku, co nie było zbyt pocieszające. W aptece poprosiłam o coś na wzmocnienie paznokci i zaproponowano mi tabletki L\\\\\\\'Biotica, do których w promocji dołączono to serum. Zaczekał nakładać na paznokcie, łykając jednocześnie tableki, i stał się cud!! Już w kilka tygodni stan pazurków się poprawił. Stały się bardziej wytrzymałe i już nie pękają same z siebie jak niedawno. Sam produkt jest bardo przyjemny. Fajne opakowanie, poręczne, z dozownikiem, który ułatwia wydobycie odpowiedniej ilości serum. To cudo ma konsystencję bezbarwnego żelu, który szybko się wchłania i nie pozostawia żadnego filmu, który by przeszkadzał. Zapch delikatny, przyjemny. Bardzo polecam!!!!
Używam tego produktu od: kilku tygodni

Słabo

Kupiłam to serum w promocji w SP z senstymentu dla marki. Niestety o ile produkty do włosów są świetne, to serum do paznokci nie spisało się u mnie zbyt dobrze. Produkt zamknięty jest w bardzo poręcznym opakowaniu, ładnie pachnie i jest niedrogi. Aplikacja nie sprawia problemu, ale nie lubię mieć upaćkanych palców. Serum wchłania się w ciągu 10 minut. Jest niewydajne, bardzo szybko zużyłam 3/4 opakowania bez większych rezultatów, mimo, że trzymałam się instrukcji obsługi. Delikatnie nawilża skórki, nieco wyrównuje powierzchnię paznokcia i tyle. Nie zapobiega rozdwajaniu, a już na pewno nie leczy rozdwojonej płytki. Niestety nie jestem zadowolona z tego produktu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: została mi końcówka z pierwszego

Naprawcza moc na skórki i odbudowę pazurków !

Produkt poleciła mi pani w aptece. Postanowiłam spróbować, bo lubię Biovaxa.

+ produkt szybciutko się wchłania
+ przyjemny ( chyba) cytrusowy zapach
+ fajna buteleczka z dozownikiem, zawsze można wycisnąć ile się chce
+ działa na moje paznokcie i skórki- mam zdrowsze i mocniejsze pazury, skórki są w super stanie, a kiedyś zawsze miałam jakieś zadziory
+ z pazurków zniknęły białe plamki

Serum wcieram na noc na skórki nawet gdy mam pomalowane pazurki.
Wydaje mi się z może być problem z dostępnościa tego serum, no i cena w sumie mogłaby być niższa. Na niekorzyść działa również słaba wydajność produkt, po tygodniu ubyło mi pół buteleczki.

Wyborne

Serum bardzo mnie zaskoczyło swoim działaniem. Kupiłam trochę z ciekawości, bo akuratnie było w promocji. Nie sądziłam, że będzie tak fajne :)
Bardzo dobrze nawilża paznokcie i skórki, dzięki niemu nie mam już odstających i wysuszonych skórek. Ładnie wygładza też płytke paznokcia. Po zastosowaniu serum od razu jest to wyczuwalne. Wchłania się całkowicie dośc szybko.
Zdecydowanie odpowiada mi skład i za to ogromny plus. Przyjemność stosowania zwiększa delikatny zapach i wygodna pompka.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe