Pierre Rene, Medic, Lash Nectar Balm (Wzmacniający balsam pod tusz)

Pierre Rene, Medic, Lash Nectar Balm (Wzmacniający balsam pod tusz)

Balsam pod tusz Pierre Rene Lash Nectar Balm będzie doskonałym wyborem do codziennej pielęgnacji rzęs. Jeśli szukasz kosmetyku, który pozwoli Ci kompleksowo zadbać o ogólną kondycję rzęs, to balsam idealnie się do tego nada. Ułatwia aplikację tuszu oraz zapobiega jego osypywaniu się. Dzięki białej konsystencji zapewnia idealną bazę pod dowolną maskarę.

Lash Nectar Balm od Pierre Rene skutecznie wzmacnia i wydłuża rzęsy oraz zapewnia im zwiększoną objętość. Kosmetyk dzięki swojej formule, sprawia, że rzęsy stają się zdrowsze, mocniejsze i pełniejsze. Produkt możesz stosować samodzielnie jako odżywkę do rzęs lub z ulubioną mascarą. Dodatkowo balsam zapobiega wypadaniu rzęs, przyspiesza ich wzrost oraz wyraźnie je odbudowuje.

Specjalna formuła balsamu pod tusz została wzbogacona o dobroczynne składniki aktywne, które wspaniale pielęgnują rzęsy. W składzie kosmetyku znajdziesz, m. in. olejki: arganowy, kokosowy, rycynowy oraz peptydy, proteiny, keratynę roślinną wraz z Widelash™.

Wzmacniający balsam pod tusz od Pierre Rene posiada wegańską formułę, co oznacza, że nie zawiera składników pochodzenia odzwierzęcego. Będzie bezpiecznym wyborem dla wegan i wegetarian.

bazy pod tusz do rzęs
przedłużające trwałość makijażu, wzmacniające rzęsy

Idealny do wrażliwych oczu

Oprócz tego, że baza ta świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy to jest idealna do wrażliwych oczu. Mam wrażliwe oczy i często stosuję tusze hipoalergiczne, jednak dzięki tej bazie nie muszę. Zrobiłam kilka prób i tusze, które sprawiają że moje oczy łzawią i swędzą nałożone na tę bazę nie dają takich efektów. Być może baza ta sprawia że tusz trzyma się lepiej, ale nie podrażnia moich oczu. Mam już kolejne opakowanie i dla mnie to hit. Jedyny minus to to, że jest w kolorze białym, zdecydowanie bym wolała by była czarna lub brązowa.

Wart zakupu :)

Trafiłam na ten produkt całkiem przypadkowo, a ponieważ uwielbiam stosować bazy pod tusze, kupiłam również ten kosmetyk. Balsam przyciąga eleganckim, złotym opakowaniem. Po otworzeniu ukazuje nam się silikonowa, dość wąska szczoteczka. Sam balsam pachnie typowym produktem do pielęgnacji (jak klasyczny krem do twarzy lub balsam do ciała). Ma też konsystencję typowego balsamu, jest gęsty i dobrze otula rzęsy. Po aplikacji i nałożeniu tuszu rzęsy zdecydowanie wyglądają na bardziej zagęszczone i wydłużone. Po kilku tygodniach używania tego kosmetyku zauważyłam też, że moje rzęsy są bardziej odżywione i mniej wypadają. Uważam, że warto posiadać tę rzecz w swojej kosmetyczce. Cena także zachęca do zakupu- za jedno opakowanie zapłacimy około 15 złotych.