Eveline Cosmetics, Face Therapy Professional, Serum Shot, Serum nawilżające z 2% kwasem hialuronowym, trehalozą i witaminą B5

Średnia ocena: 3.68/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Sięgnij po nawilżającą kurację do twarzy, szyi i dekoltu i ciesz się skancerowaną dawką profesjonalnej pielęgnacji dla Twojej skóry.

WSKAZANIA:
Każdy rodzaj cery, zwłaszcza bardzo sucha, odwodniona, także wrażliwa.

EFEKT:
Natychmiastowe nawilżenie + odbudowa bariery hydrolipidowej = niesamowity efekt
SUPERNAWILŻENIA

Po 4 tygodniach stosowania:
92% osób stosujących serum potwierdza, że ich skóra natychmiast odzyskała komfort i ukojenie.*

W SKŁADZIE:
2% KWAS HIALURONOWY
Długotrwale nawilża i wygładza skórę.
TREHALOZA
Redukuje przesuszenia i chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry.
WITAMINA B5
Przyspiesza procesy regeneracji naskórka, łagodząc objawy podrażnień

* Subiektywna ocena w badaniu przeprowadzonym na wybranej grupie osób

ochronne, nawilżające, regenerujące
z pipetą
serum
sucha, odwodniona

Pozytywne doświadczenie

Używam tego produktu już od paru miesięcy i muszę przyznać, że jest on całkiem przyjemny. Nie spodziewałam się zbyt wiele po tym serum, kupiłam je głównie dlatego, że potrzebowałam na szybko serum nawilżającego a miałam już pozytywne doświadczenie z innymi produktami z serii tej Eveline Cosmetics. Muszę przyznać, że moja skóra tylko w niewielkim stopniu utraciła nawilżenie, sporadycznie pojawiają się suche "placki" tak więc na pewno poprzednie stosowane przeze mnie sera lepiej dawały sobie radę niemniej nie ma też tragedii. Formuła jest przyjemna w nakładaniu, szybko się wchłania, nieco się niestety mydli dlatego jednak preferuję wklepywanie zamiast wmasowywania. Nie pozostawia uczucia "klejącej skóry". Jest bezzapachowy - co istotne dla skór wrażliwych. Samo opakowanie oceniam na 3,5/5, nie wiem czy to kwestia trafienia na wadliwą pipetę czy może problem dotyczy całej serii ale w trakcie próby użycia dozownika nie nabiera się cała porcja, produkt albo spływa albo się nie nabiera przez co parę razy muszę aplikować produkt. Dodatkowo serum ma tendencję do "wylewania się" na zewnątrz w trakcie wkładania aplikatora z powrotem do buteleczki, przez co jakaś jego część osadza się na ściankach i wysycha - słowem idzie na zmarnowanie. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Może nie jest w 100% wart swojej ceny (ok. 35 zł w cenie regularnej) ale często można złapać go na promocji co uważam już za dobrą okazję.

Bardzo przeciętny

Szklane opakowanie, wodno żelową konsystencja. Kosmetyk ma nawilżać i generalnie nawilża jednak znam bardzo podobne sera które robią to lepiej. Serum wchłania się u mnie dość wolno i pozostawia lepka warstwę.
Nawilża dość przeciętnie i krótkotrwałe. Nie kupię raczej kolejny raz.

Serum Shot, jest po prostu fenomenalne

Już od pierwszego użycia tego serum, poczułam, że moja skóra jest intensywnie nawilżona i odżywiona. Dzięki zawartości 2% kwasu hialuronowego, serum działa nawilżająco, zapewniając jej długotrwałe nawodnienie i poprawiając elastyczność skóry.
Składniki w nim zawarte pomagają w łagodzeniu podrażnień i regeneracji skóry.
Konsystencja serum jest lekka i szybko się wchłania, co sprawia, że aplikacja jest przyjemnością. Nie pozostawia tłustej warstwy ani uczucia ciężkości na skórze, co jest ogromnym plusem, zwłaszcza podczas codziennej pielęgnacji.
Po użyciu należy zastosować krem, co jeszcze potęguje uczucie nawilżenia.

Stosuję od niedawna, ale na pewno zostanie ze mną na dłużej

Uwielbiam konsystencję tego produktu, taki otulający żel. Opakowanie również na plus. Czuć po nim dobre nawilżenie, a przede wszystkim jest to też tanie serum. Mając takie perełki na rynku pielęgnacja wcale nie musi być droga!

Bardzo dobre serum

Bardzo dobry produkt. Przyjemna formuła, nie jest typowo wodnista, więc lepiej się je nakłada. Wygodne opakowanie - w środku jest element, który sprawia, że nic się nie rozleje, nawet, gdy serum się przewróci. Cena bardzo atrakcyjna. Jestem w trakcie pierwszego opakowania, ale myślę, że wróciłabym do tego serum. Nawilża, spełnia swoje zadanie zgodnie z obietnicą producenta. Dodatkowo do ponownego zakupu zachęca mnie formuła oraz ciekawe opakowanie.

Stosuje pod makijaż

Uwielbiam to serum stosuje go szczególnie pod makijaż ( zamiast bazy) super nawilża cerę , pozostawia lśniąca i gładka skórę po nałożeniu na to podkładu makijaż prezentuje się bardzo ładnie i świeżo . Regularne stosowanie świetnie odżywia suchą skórę i pozostawia ją zregenerowana. Opakowanie jest wydajne a aplikacje ułatwia pipeta dzięki której łatwo jest aplikować produkt na twarz . Cena jest adekwatna do jakości

Bardzo dobre serum w niskiej cenie

Serum nawilżające z 2% kwasem hialuronowym, to cudo :)
Serum ma ładną buteleczkę z pipetą
Bardzo wygodna aplikacja
Wystarcza dwie pompki na twarz , szyję i dekolt.
Serum jest dość gęste ale nie aż tak .
Szczerze stosowałam je tylko wieczorem, ponieważ na mojej twarzy był dość lepki . Podczas nocy świetnie się wchłaniał i rano twarz wygląda na zdrową i nawilżona.
Widać poprawę po regularnym stosowaniu . Jest w mojej czołówce serum do twarzy .
Do każdego typu cery .
Cena bardzo fajna a można i znaleźć je na promocjach

Uniwersalne serum dla każdego

Produkt otrzymałam w paczce dla Recenzentki Miesiąca, za co bardzo dziękuję :)

Serum znajduje się w buteleczce o pojemności 30 ml, które należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Opakowanie zostało wykonane z przezroczystego szkła, co umożliwia nam obserwowanie, ile produktu nam jeszcze zostało. Funkcję aplikatora pełni tutaj pipeta, której nie mam nic do zarzucenia - zasysa optymalną porcję kosmetyku oraz nie przecieka. Całość została dodatkowo zapakowana w kartonik, na którym można znaleźć wszelkie potrzebne informacje.

Jeśli chodzi o zapach, można tu wychwycić charakterystyczną nutę dla kwasu hialuronowego, ale jest tutaj coś jeszcze, czego nie potrafię wskazać. Jest niestety nieprzyjemny. Na szczęście też na tyle delikatny, że nie czuję go podczas stosowania. Natomiast należy docenić, że jest to "zasługa" składników, nie mamy tutaj dodanej kompozycji zapachowej.

Serum jest w kolorze błękitnym. Ma wodnisto-żelową konsystencję. Łatwo rozprowadza się na skórze i wchłania się w ciągu kilku sekund. Zostawia niemal niewyczuwalną warstewkę ochronną, która nie jest tłusta, przez co można go używać także pod makijaż. Dobrze współgra z innymi kosmetykami - czy to kolorowymi, czy to pielęgnacyjnymi.

Dodam, że mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczająca się strefa T oraz suche policzki, a do tego jest wrażliwa, skłonna do zaczerwienień.

Serum dobrze nawilża skórę. Czasami zdarza się, że nie jest to wystarczający poziom nawodnienia dla suchych policzków, ale ogólnie daje sobie radę, nawet zimą. Dodaje skórze miękkości oraz znacznie wygładza. Przez to krem, a potem również podkład, z łatwością sunie po skórze. W dodatku przepięknie rozświetla, dzięki czemu cera wygląda na wypoczętą i zadbaną. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam również, że pozytywnie wpływa na zaczerwienienia, do których mam skłonność. Może nie działa na nie natychmiastowo, ale codziennie rano wita mnie widok wyrównanego kolorytu cery, a bywało z tym różnie. Rzadko który kosmetyk potrafi tak dobrze zniwelować moje zaczerwienienia, co tylko potwierdza skuteczność serum.

Jestem zadowolona z tego kosmetyku. Mamy tutaj solidne serum w rozsądnej cenie. Ma bardzo uniwersalne działanie, więc powinno sprawdzić się w przypadku każdej cery. Osobiście polecam.

Ulubieniec,najlepsze :)

Serum wyśmienicie nawilża, używam do twarzy, szyi,dekoltu.
Bardzo wydajne, dwie pipetki i twarz prezentuje się świetnie.
Wygładza cerę, odżywia, wręcz myślę że również ujednolica koloryt twarzy.
Na pewno dodaje jej blasku.
U mnie się sprawdziło i zostanie na dłużej.
Cena bardzo niska, pojemność niezbyt mala więc wystarczy na jakiś czas.
Ładnie świeżo pachnie.
Opakowanie w fajnej, pastelowej kolorystyce. Wygodna,szklana buteleczka z pipetką.

Dobre, lepsze i najlepsze

Miałam mieszane uczucia, ale ostatecznie serum bardzo dobrze sprawdziło się na mojej twarzy. Dobrze nawilża i nie pozostawia tłustego filmu na skórze, dzięki czemu też nie zatyka porów. Polecam wszystkim, bo dzięki niemu już po kilku użyciach widać poprawę w wyglądzie skóry!

Takie sobie, raczej nie kupię ponownie

Serum ma lejącą się konsystencję. Ładnie rozprowadza się na twarzy, jednak postawiaja ją lepką i ściągniętą. Od razu po wchłonięciu muszę zaaplikować krem nawilżający, bo mam wrażenie zastygnięcia twarzy.
Serum jednak mimo tego dobrze nawilża twarz, po jego zastosowaniu skóra jest milsza w dotyku, bardziej gładsza, wygląda zdrowiej.
Serm jest dosyć wydajne.

Przyjemne zaskoczenie :)

Opakowanie fajne, podobnie jak w przypadku innych ser od Eveline jest to szklana buteleczka z wygodną pipetą. Konsystencja wodno-żelowa, bardzo przyjemna. Aplikacja jest szybka, łatwa i przyjemna. Lepkości nie ocenię - w mojej rutynie pielęgnacyjnej na to serum nakładam jeszcze kolejne, o konsystencji emulsyjnej i na to wszystko krem domykający.
Działanie nieco mnie zaskoczyło, w końcu kwas hialuronowy znam i stosuję od lat, ale jak dotąd nie widziałam jakiegoś spektakularnego działania. Tymczasem stosując serum Eveline zaobserwowałam rzeczywiste nawilżenie i wygładzenie. Może to zasługa połączenia kwasu hialuronowego z trehalozą i witaminą B5?
W każdym razie efekty są satysfakcjonujące, Z czystym sumieniem polecam :)