AA, Intymna, Sensitive, Delikatna emulsja do higieny intymnej `Łagodna pielęgnacja i kojenie`

Delikatna emulsja do codziennej higieny intymnej zapewnia ukojenie i łagodną pielęgnację delikatnej skóry oraz zapobiega podrażnieniom przywracając jej komfort.

CO WYRÓŻNIA NASZ PRODUKT?

• BADANIA KLINICZNE – testy dermatologiczne z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry

• FORMUŁA Z KWASEM MLEKOWYM dba o utrzymanie odpowiedniego pH miejsc intymnych

• ZAPOBIEGANIE PODRAŻNIENIOM oparte o kojące właściwości ekstraktu z rumianku

• INTENSYWNA PIELĘGNACJA dzięki zawartości betainy, alantoiny i D-pantenolu

• OCHRONA PRZECIWGRZYBICZA - specjalny kompleks składników zapobiega rozwojowi drobnoustrojów oraz zmniejsza dyskomfort spowodowany swędzeniem i suchością

• NIE ZAWIERA SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH

normalna, wrażliwa
płyny
łagodzące, ochronne

Delikatna .

Do produktów do higieny intymnej podchodzę z dużą ostrożnością. W tym obszarze nie lubię i nie chcę eksperymentować. Sprawdzają mi się takie firmy jak AA, Nivea, ziaja i oczywiście mój ulubiony Biały Jeleń. Od czasów wpadki z Lactacydem Sensitive nie mam zamiaru testować żadnych nowinek, ani nawet słyszeć propozycji.

Emulsja AA to gęsty przezroczysty żel, zamknięty w białej poręcznej buteleczce z niezacinającą się pompką. Specyfik rozprowadza się bardzo przyjemnie i gładko - tworzy się przy tym puszysta pianka, która skutecznie myje miejsca wymagające największej delikatności. Formuła jest idealnie dopasowana do potrzeb skóry wrażliwej (a zatem mojej) nie podrażnia, nie wysusza, a nawilża, pielęgnuje i łagodzi ewentualne podrażnienia. Po prysznicu w towarzystwie emulsji od AA nie zdarzyło mi się czuć nieprzyjemnego ściągnięcia, ani wysuszenia. Wygląda na to, że jest po prostu idealna dla mnie. Zapach jest delikatny, praktycznie niewyczuwalny - po prostu świeżej skóry wraz z mlecznymi nutami i kremowością z domieszką... chyba jakichś kwiatów albo owoców..? Nie jestem pewna. Mimo, że jest to kosmetyk zapachowy, nie traci nic ze swojej delikatności. Stąd ten tytuł.

Przyzwoita, ale parę rzeczy trzeba zmienić.

Używam cały czas. To moje 3 opakowanie.

Zalety:

– łagodniejsza od zwykłych produktów tego typu
– niezły, ale nie bardzo dobry skład
– do użytku codziennego może być

Wady:

– jakość spada=dodanie więcej wody do produktu przez producenta (przy drugiej butelce aż 2 pompki na 1 użycie, wcześniej 1 pompka, był wydajny)
– ma substancje zapachowe w składzie (producent nie ma prawa pisać, że nie!) Ma ich mniej, ale jednak!
– niewydajna, już 2 pompki na jedno mycie
– mnie podrażnia, nie jakoś bardzo, ale tak
– nie powiedziałabym, że dla skóry wrażliwej
– brak innego działania oprócz mycia

Dużo do poprawy.

5/5!

Chciałabym podzielić się moją opinią na temat Emulsji do higieny intymnej AA Sensitive, którą oceniam na pełne 5/5. To naprawdę świetny produkt, który spełnił moje oczekiwania w każdym aspekcie. Oto lista jego zalet:

* Delikatność: Ta emulsja jest niezwykle delikatna i łagodna dla skóry w okolicach intymnych. Nie zawiera substancji drażniących ani alergenów, co jest szczególnie ważne.

* Składniki nawilżające: Produkt zawiera składniki nawilżające, które zapewniają odpowiednie nawilżenie i chronią przed suchością oraz podrażnieniami.

* pH zbalansowane: Emulsja ma pH zbalansowane z naturalnym pH skóry intymnej, co pomaga utrzymać zdrową florę bakteryjną i chroni przed infekcjami.

* Hipoalergiczność: Produkt jest hypoalergiczny, co oznacza, że jest odpowiedni nawet dla osób o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii.

* Wydajność: Emulsja jest bardzo wydajna, dzięki czemu jedno opakowanie wystarcza na długo.

* Opakowanie: Produkt jest łatwy w użyciu dzięki praktycznemu opakowaniu z pompką, co sprawia, że jest higieniczny i łatwy do przechowywania.

Podsumowując, Emulsja do higieny intymnej AA Sensitive to produkt, który spełnia wszystkie oczekiwania dotyczące pielęgnacji intymnej. Jest delikatny, skuteczny i odpowiedni dla wrażliwej skóry. Dla mnie to absolutny must-have w codziennej pielęgnacji i zasługuje na ocenę 5/5.

Niesamowita

Produkt jest niesamowity po pierwszym użyciu jest nie zastąpiony, używałam bardzo drogich produktów a ten jest tani i doskonały polecam każdej kobiecie Dobrze jest tę emulsję mieć :)

Przyjemne zaskoczenie!

Kupiłam przez przypadek, a jestem z niej bardzo zadowolona! Co prawda, nie nazwałabym tego kosmetyku emulsją, bo jest bezbarwny, ale nie mam zarzutów co do działania. Jest wydajny, dobrze odświeża, nie podrażnia. Mogę mieć jedynie pretensje do siebie, bo już na początku butelka mi upadła i odłamała się pompka, więc musiałam sobie radzić bez niej,

Łagodna i wydajna

Nie wiem, czy nazwa "emulsja" jest tutaj odpowiednia. Dla mnie jest to raczej bezbarwny żel.
Niemniej jestem zadowolona z działania. Produkt jest bezbarwny i bezzapachowy. Lekko się pieni, ale nie za mocno, co mi odpowiada. Jest wydajny, gdyż już jego niewielka ilość wystarczy do umycia okolic intymnych.

Kosmetyk jest łagodny w działaniu. Koi, przyjemnie odświeża, pozostawia na długo uczucie czystości.

Opakowanie jest typowe dla marki. Pompka działa bez zarzutu.
Jestem zadowolona i oczyswiście bardzo polecam.